amazon-iletişim

Amazon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Amazon çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Amazon müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Amazon şikayet hattına erişebilirsiniz. Amazon müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Amazon.com Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir e-ticaret ve bulut bilişim şirketi olarak hizmet verir. Jeff Bezos tarafından 5 Temmuz 1994’te Amerika Birleşik Devletleri’nin Seattle şehrinde kuruldu. Gerek toplam satış hacmi gerekse piyasa değeri açısından dünyanın en büyük ve başarılı alışveriş sitesi olarak hizmet vermektedir. Adını dünyanın en büyük nehri olan Amazon Nehri’nden alır. Amazon.com işe önce kitap satarak başlayan bir elektronik ticaret öncüsüdür. Bugün hâlen Amazon’da DVD, CD, bilgisayar yazılımı, bilgisayar oyunu, elektronik eşya, aksesuar, mobilya gibi farklı türden mallar satılmaya devam etmektedir. Şirket ayrıca kendi tüketici elektroniği ürünlerini üretmektedir. Amazon aynı zamanda dünyanın en büyük bulut altyapı hizmetleri sağlayıcısıdır. Şirket ayrıca AmazonBasics markasıyla USB kablosu gibi basit ama başarılı ürünler satmaktadır.

Amazon Amerika Birleşik Devletleri,  İngiltere ve İrlanda, Fransa, Kanada, Almanya, İtalya, İspanya, Hollanda, Avustralya, Brezilya, Japonya, Çin, Hindistan ve Meksika için ayrı alışveriş siteleri kurmuştur. Almanya sitesinde Türkçe dil seçeneği bulunmakta. Amazon’un Türkiye sitesi olmamakla birlikte çeşitli Amazon siteleri uluslararası gönderim kapsamında Türkiye’ye gönderim yapmaktadır. Amazon’un son yıllarda yaptığı en büyük ve başarılı atılım, elektronik kitap okuyucusu Kindle’ı piyasaya sürmek oldu. Şu anda Kindle 3 adıyla satılmakta olan bu aktif cihaz, Amazon’un en çok satılan ürünü haline geldi. Bununla birlikte Amazon internet sitesinde Kindle üzerinden kolayca okunabilen oldukça geniş bir elektronik kitap arşivi bulunmakta. Hali hazırda, Kindle ürünleri ve elektronik kitapların satışı Türkiye’de yapılmamaktadır.

Dünyanın en yaygın ve kullanışlı alışveriş sitelerinden biri olan Amazon.com’un logosunda yer alan sarı ok yalnızca bir gülen surattan ibaret sanırsanız yanılırsınız, aynı zamanda Amazon.com adresinde a’dan z’ye her şeyi kolayca bulabileceğinizi söyleyen gizli bir semboldür. Amazon, dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinin başında geliyor.

Amazon Çağrı Merkezi Numarası

Amazon dünyada popüler olan bir alışveriş sitesidir. İnternet üzerinden çeşitli ürünlerin satışını yaparak kaliteli hizmet vermektedir. İnternette satışa başladığı ilk ürün kitap olmuştur. Ancak yenilikçi ve gelişime açık oluşuyla bugün bilgisayar oyunundan mobilyaya kadar pek çok ürüne sitesinde yer vermektedir. Dünya da yaygın olarak kullanılan site akla gelebilecek her ürünün satışını yaparken müşteri memnuniyetini çok önemsemektedir. Türkiye’ye girişinden itibaren hızlı bir gelişme göstererek kısa sürede en sık ziyaret edilen alışveriş sitesi haline geldi. Rakiplerine oranla daha uygun fiyatlar ve kaliteli ürünleriyle dikkatleri üzerinde toplamıştır. Ürün siparişleri, paketlenmesi ve kargolanmasıyla ilgili tüm detaylara 0850 390 28 30’ dan çağrı merkezini arayarak erişmek mümkün.

Amazon çağrı merkezi numarası 0850 390 2830 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Amazon Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma ürünlerinin kalitesine önem verirken fiyat avantajlarıyla da öne geçmeyi hedeflemektedir. Ürünlerini alıcılarına en uygun fiyatlarla, özenli bir paketleme yaparak en kısa sürede teslim etmektedir. Alışılmışın dışında daha küçük kargo şirketleriyle çalışmayı benimseyen firma lojistik konusunda çok başarılı bir çalışma yürütmektedir. Kısa sürede büyük bir gelişim göstermesinin bir diğer nedeni ise güvenilir olmasıdır.

Amazon müşteri hizmetleri numarası 0850 390 2830 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Satışını yaptığı ürünlerin kalitesine son derece güvenmektedir; ancak herhangi bir problem dahilinde alıcı iade işlemlerini başlatabilir. İade süreci diğer alışveriş sitelerine oranla çok daha hızlı ve kolay gerçekleşir.  Bu sürecin hızlı ve kolay oluşu insanların firmaya karşı güvenini arttırmıştır. Satın alma öncesi, satın alma sırasında ve sonrasında yapılması gereken işlemlerle ilgili 0850 390 28 30 müşteri hizmetleri numarasıyla iletişime geçerek tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Amazon Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Dünyaca ünlü marka Türkiye pazarına 2018 yılında giriş yapmıştır. Kısa süre önce ülkemizde faaliyete başlamış olsa da bu süre içerisinde müşterilerinin güvenini kazanarak büyüme göstermiştir. Ülkemizdeki bu başarısını diğer ülkelerde elde ettiği güvene de borçludur. Ürün çeşitliliğiyle göz dolduran firma kaliteden asla ödün vermeden güvenilir bir satış politikası benimsemiştir. Yazımızda bahsettiğimiz müşteri hizmetlerine direkt bağlanarak firma ve ürünleriyle ilgili detayları elde edebilirsiniz.

Amazon müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 390 2830 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Amazon Şikayet Hattı

Firmanın tek hedefi müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörde liderliğini korumaktır. Bu nedenle kalite ve güvenilirlik ilkelerinden ödün vermeden ilerlemektedir. Müşteri istek ve şikayetlerine oldukça önem veren firma hakkında sizin de bir istek ya da sikayetiniz varsa çağrı merkezi numarasından ulaşarak şikayet hattına bildirebilirsiniz.

Amazon’un müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Ayrıca iletişim panelinden üyeliğinizle birlikte giriş yaparak sorularınıza çözüm arayabilir; istek, şikayet, önerilerinizi iletebilirsiniz.

Amazon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 390 2830

0811 213 0085 (Ücretsiz)

Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
00 1 206-266-2992

Amazon Destek Formu
İletişim Formu

Amazon şikayet hattı 0850 390 2830 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Amazon müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Amazon şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Amazon Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 390 2830

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Amazon çağrı merkezi numarasına 0850 390 2830 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Amazon iletişim bilgileri, Amazon telefon no, Amazon irtibat tel, Amazon canlı destek, Amazon müşteri temsilcisi, Amazon şikayet hattı, Amazon müşteri hizmetleri numarası, Amazon çağrı merkezi numarası, Amazon iletişim numarası, Amazon çağrı merkezi, Amazon müşteri hizmetleri direk bağlanma

122 Yorum

 1. Şeyma Şahin 18 Temmuz 2022
 2. semra 5 Ağustos 2022
 3. Fatma 31 Ağustos 2022
 4. Faruk cukur 2 Eylül 2022
 5. Sevim 6 Eylül 2022
 6. Ümit 11 Eylül 2022
 7. sinan eryaşar 12 Eylül 2022
 8. Nazıle Akçomak 15 Eylül 2022
 9. Ayşe Çavdar 19 Eylül 2022
 10. Harun güner 13 Ekim 2022
 11. erdogan esin 16 Ekim 2022
 12. Aytaç 22 Ekim 2022
 13. Adem 10 Aralık 2022
 14. .... 14 Aralık 2022
 15. Aylin 16 Şubat 2023
 16. Mustafa 3 Mart 2023
 17. Selma komurcu 13 Mart 2023
 18. İsmail Gençtürk 21 Mart 2023
 19. Cahide Özge 24 Mayıs 2023
 20. ayça 12 Şubat 2024

Yorum Yap