Altınbaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Altınbaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Altınbaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Altınbaş Kuyumculuk, Altınbal Holding tarafından 1975 yılında Gaziantep’te kurulmuştur. Dünya üzerinde ve Türkiye’de toplam 500 satış noktasıyla hizmet vermektedir.

Altınbaş’ın üretmiş olduğu koleksiyon ve takılar, uzman tasarımcılar tarafından dünya üzerindeki yenilikler izlenerek ve yeni trende uygun olarak tasarlanmaktadır. Tasarımlarında Türk motifleri, evrensel çizgiler, geleneksel tasarımlar ve yenilikçi tasarımlar harmanlanmaktadır. Altınbaş’ın üretimleri Beylikdüzü/İstanbul’da bulunan Altınbaş Fabrikası’nda yapılmaktadır. Altınbaş’ın sunmuş olduğu ürünlerin genel kategorileri şu şekildedir; Alyans, yüzük, küpe, kolye, bileklik, bilezik, set, koleksiyonlar.

Altınbaş’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla internet üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerin durumu hakkında bilgi alabilir, satın almayı düşündüğünüz ürünler hakkında bilgi alabilir, ürününüzde yaşadığınız sorun ve sıkıntılarınızı belirtebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla iletişim formundan da Altınbaş’la iletişim kurabilirsiniz.

Altınbaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 56 83

Altınbaş İletişim Formu

Arama Terimleri: altınbaş iletişim bilgileri, altınbaş telefon no, altınbaş irtibat tel, altınbaş canlı destek, altınbaş müşteri temsilcisi, altınbaş şikayet hattı

Cevapla