altinbas-cagri-merkezi-numarasi

Altınbaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Altınbaş çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Altınbaş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Altınbaş şikayet hattına erişebilirsiniz. Altınbaş müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Altınbaş Kuyumculuk, Altınbal Holding tarafından 1975 yılında Gaziantep’te kurulmuştur. Dünya üzerinde ve Türkiye’de toplam 500 satış noktasıyla hizmet vermektedir.

Altınbaş’ın üretmiş olduğu koleksiyon ve takılar, uzman tasarımcılar tarafından dünya üzerindeki yenilikler izlenerek ve yeni trende uygun olarak tasarlanmaktadır. Tasarımlarında Türk motifleri, evrensel çizgiler, geleneksel tasarımlar ve yenilikçi tasarımlar harmanlanmaktadır. Altınbaş’ın üretimleri Beylikdüzü/İstanbul’da bulunan Altınbaş Fabrikası’nda yapılmaktadır. Altınbaş’ın sunmuş olduğu ürünlerin genel kategorileri şu şekildedir; Alyans, yüzük, küpe, kolye, bileklik, bilezik, set, koleksiyonlar.

Altınbaş Çağrı Merkezi Numarası

Bir bayanın en değer verdiği eşyalardan birisi takılarıdır. Bayanın güzelliğine güzellik katan takılar onun koluna, boynuna ve parmağına ayrı bir hava da katmaktadır. Altınbaş’ın koleksiyonları arasında herkese hitap eden çeşitler bulunmaktadır. Bunlar birçok mağazada ve internet sitesinde satışa sunulmuştur. Sevdiklerinizin özel günlerinde onlara alacağınız en güzel hediye altın ve pırlantadır. Sevgilinize ya da eşinize alacağınız kolye, bilezik, bileklik, yüzük ve küpeler onların oldukça hoşuna gidecektir. Ürünlerle ilgili her türlü istek-dilek ve önerileriniz için çağrı merkezlerini arayarak müşteri temsilcilerinden yardım talep edebilirsiniz.

Altınbaş Müşteri Hizmetleri Numarası

Kişiler mağazaya giderek alışveriş yapmanın yanı sıra internet sitesinden de kolayca alışveriş yapabilmektedirler. Zevkinize ve bütçenize uygun çok fazla seçeneği altinbas.com internet sitemizde bulabilirsiniz. Görselleri inceleyerek karar verdiğiniz herhangi bir Altınbaş ürününü kredi kartına taksitle alabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünler size ulaşana kadar firmanın sigortası altında bulunmaktadır. Böylelikle güvenli ve garantili bir şekilde alışveriş yapmış da olmaktasınız. Seçmiş olduğunuz ürün stokta mevcut ise 2 gün içerisinde kargoya verilmektedir. Özel sipariş edilen takılarımız ise 10 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Altınbaş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Takı ve mücevher dünyasında en büyük isimler arasında yer alan Altınbaş, müşteri hizmetleri ile de sizlerin yanında yer almaktadır. Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için 444 56 83 numarayı saat 08.00-17.30 saatleri arasında arayabilirsiniz. Bu saatler dışında herhangi bir sıkıntınızı dile getirmek için internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kayıt olarak kampanyalar hakkında bildiri alabilir, indirimleri takip edebilirsiniz. Ayrıca bizleri facebook, instagram, twitter, yuutube, pinterest uygulamalarından da takip edebilmeniz mümkündür.

Altınbaş Şikayet Hattı

Sadece kadınlara hitap etmeyen Altınbaş ürünleri arasında erkekler için de bazı takılar satışa sunulmuştur. Erkek yüzükleri, bileklikleri ve tesbihler özel günlerde erkeklere alınabilinecek ürünler arasında bulunmaktadır. Özellikle babalar gününde ve erkek arkadaşa alınabilinecek birçok hediye ürün yelpazesi de mevcuttur. Takılarla ilgili sorunlarınız, kargoda oluşan aksaklıklar, yanlış ürün teslimleri ya da ödemede oluşan sıkıntılar için şikayet oluşturabilirsiniz. Firma kişilerin her türlü şikayetini önemsemekte ve takılarının arkasında durmaktadır. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilmekte ve en kısa süre içerisinde giderilmektedir.

Altınbaş’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla internet üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerin durumu hakkında bilgi alabilir, satın almayı düşündüğünüz ürünler hakkında bilgi alabilir, ürününüzde yaşadığınız sorun ve sıkıntılarınızı belirtebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla iletişim formundan da Altınbaş’la iletişim kurabilirsiniz.

Altınbaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 56 83

Altınbaş İletişim Formu

Arama Terimleri: altınbaş iletişim bilgileri, altınbaş telefon no, altınbaş irtibat tel, altınbaş canlı destek, altınbaş müşteri temsilcisi, altınbaş şikayet hattı, altınbaş müşteri hizmetleri numarası, altınbaş çağrı merkezi numarası, altınbaş iletişim numarası, altınbaş çağrı merkezi, altınbaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap