Algida Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Algida Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Algida Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hollanda asıllı Algida 1990 yılında Türkiye’ye gelmiştir. Algida, Carte d’Or, Cornetto, Magnum, Algida Max markalarına sahiptir fakat farklı isimlerle ve yerel bir takım farklılıklar ile dünyanın her noktasında satışa sunulmaktadır. Yaz sıcağında sizi serinleten yıllardır hayatınızda olan Algida çok çeşitliliği, farklı tatları ve aromaları ile bol seçenek sunmaktadır.

Tatlılara en çok yakışan, meyvelerin orjinal tatlarını serinlikle birleştiren sütü en sevdiğimiz şekilde sunan Algida sadece yazın değil kışında hayatımızda yer almayı başarıyor. Tahin ile kışın ağırlığını dondurmayla birleştirip sıcacık ortamda kış lezzetlerini özel magnum çikolatasıyla sunan Algida dolabınızın bir köşesinde yılın her ayı yeri vardır. Kornet dondurmanın efsane geçmiş tatlarının yanında güncel tatlılardan esinlenerek ürettiği yeni kornet dondurmaları ile muhteşem kampanyalarıyla aşka getiriyor. Aile boyu ve tatlılar için ideal olan kase dondurmaların zevki çok güzel.

Çocukken sevdiğiniz o efsane lezzeti şuan çocuğunuza alırken bir tanede kendinize alıp çocukluk zamanlarınıza gitme imkanını bulabilmeniz kadar güzel bir şey olamaz diye düşünüyoruz. Geçmişten gelen lezzetleri barındırmasının yanında her sene farklı lezzetler üretmeyi ve sevdirmeyi başaran Algida İstanbul için Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası bulunmaktadır.Ayrıca sizlerin soru, sorun ve önerilerinizi dinlemek için müşteri temsilcileri internet üzerinden hizmet vermektedir.

Algida İletişim Telefon Numarası Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri
Saray Mah. Dr. Adnan Buyuk deniz Caddesi No: 13v 34768 Ümraniye İstanbul
+90 216 633 90 00

Algida İletişim Formu

Arama Terimleri: algida iletişim bilgileri, algida telefon no, algida irtibat tel, algida canlı destek, algida müşteri temsilcisi, algida şikayet hattı, algida müşteri hizmetleri

65 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla