Aleyna Tilki Facebook İnstagram Twitter İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi

Aleyna Tilki Facebook İnstagram Twitter İletişim Telefon Numarası

Aleyna Tilki Facebook İnstagram Twitter İletişim Telefon Numarası

Aleyna Tilki

Aleyna Tilki, gösteri dünyasına girdiği ilk günden bu yana adından sıklıkla bahsedilen bir isim haline gelmiştir. Sanat dünyası her geçen gün kendine yeni isimler arayışındadır. Bu isimlerden en sonuncusu ise Aleyna Tilki’ dir. Aleyna Tilki son dönemlerdeki yıldızı parlayan ünlülerin başında gelir.

Kısa süre önce bir yarışma programı sayesinde başlayan hikâyesi; Aleyna Tilki’ ye kısa sürede şöhretin kapılarını açmıştır. Piyasaya girdiği ilk andan itibaren kendinden sıkça bahsettirmiştir. Bu nedenle de pek çok süper starı geride bırakan bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Aleyna Tilki Kimdir?

Aleyna Tilki, 28 Mart 200 yılında dünyaya girmiştir. Henüz oldukça küçük olan bu şarkıcı kısa sürede yaşından çok daha fazla büyük bir şöhrete kavuşmuştur. Aleyna Tilki’nin annesi Trabzonludur. Babası ise Konyalıdır. Aslen Konya doğumlu olan Aleyna Tilki babasının işi nedeni ile sürekli yer değiştirmiştir. Önceleri İzmir’de yaşayan Aleyna Tilki ve ailesi yine babasının işi nedeni ile İstanbul’a taşınmıştır.

Küçük bir kız kardeşe sahip olan Aleyna Tilki şu an lisede eğitim hayatına devam etmektedir. Bu nedenle de lisede okuyan bir öğrencinin piyasada olması, Aleyna Tilki’nin çıktığı ilk andan beri en fazla tartışılan konunun başında gelir.

Anne ve babasının onu her anlamda desteklediğini belirten Aleyna Tilki, başarılı bir yol izleyeceğine inanmaktadır. Sesini annesinden aldığını ifade eden genç şarkıcı, çocukluğundan beri şarkı söylemeyi çok sevdiğini ve bu yol ile devam edeceğini söyler.

Aleyna Tilki Nasıl Keşfedildi?

Aleyna Tilki, izleyicilerin karşısına ilk kez Acun Ilıcalı’nın programı olan Yetenek Sizsiniz’de izleyicilerin karşısına çıktı. O yarışmada çok fazla dikkat çeken Aleyna Tilki’ ye hemen Emrah Karaduman’ dan teklif geldi. Daha sonra ikili Cevapsız Çınlama şarkısında bir araya geldi. Bu şarkı piyasaya çıktığı ilk andan itibaren oldukça ses getirdi. En fazla dinlenilen şarkı olarak anılan Cevapsız Çınlama sayesinde Aleyna Tilki kendisinden daha fazla söz ettirmeyi başardı. Cevapsız Çınlama şarkısının ardında yaz aylarında çıkardığı Sen Olsan Bari şarkısı ile de aynı başarısını sürdürdü.

Aleyna Tilki Hakkında Magazin Haberleri

Emrah Karaduman’ın açıklamalarına göre Aleyna Tilki ile ilk etapta başka bir projede bir araya gelme düşüncesi oluşmuştur. Ancak Aleyna Tilki’nin zamanının yetmemesi nedeni ile o projede yer alamamıştır. Bunun üzerine de Cevapsız Çınlama şarkısı teklifinde bulunmuştur. Aleyna Tilki’nin bu teklifi kabul etmesi ile birlikte de asıl başarı yakalanmıştır.

Aleyna Tilki yakaladığı başarı sonucunda Cevapsız Çınlama şarkısından sonra mekânlarda şarkı söylemeye başlamıştır. Hatta sahneye çıkması son derece eleştiri konusu olmuştur. Çünkü Cevapsız Çınlama şarkısı söylenirken Aleyna Tilki 16 yaşındaydı. 18 yaşından küçük birinin alkollü mekânlarda şarkı söyleyememesi nedeni ile Aleyna Tilki’ye yasak gelmiştir. Bu dönemde eleştiri okları ailesini de hedef almıştır.

Aleyna Tilki hakkında çıkan magazin haberleri sadece alkollü mekânda sahne alması ile ilgili değildir. Şarkıcının Diyarbakır’da sahne aldığı yere de el yapımı patlayıcı atılmıştır. Bu olay sonucunda da Aleyna Tilki’yi dinlemeye gelen birkaç kişi yaralanmıştır. Magazin dünyasında bu olay da oldukça ses getirmiştir.

Aleyna Tilki’nin geçtiğimiz günlerde basına yansıtan bir diğer olay da paylaştığı fotoğrafın çalıntı çıkmasıdır. Aleyna Tilki, instagram hesabından bir fotoğraf paylaşmıştır. Ancak daha sonra paylaşılan o fotoğrafın başka birine ait olduğu ortaya çıkmıştır. Haberin ardından Aleyna Tilki’ye oldukça yüklenilmiştir.

Aleyna Tilki Telefon Numarası İletişim
Aleyna Tilki’nin telefon numarası bilgisi bulunmamaktadır.

Aleyna Tilki Facebook Adresi
Facebook

Aleyna Tilki Twitter Adresi
Twitter

Aleyna Tilki Instagram
Instagram

Arama Terimleri: aleyna tilki kimdir, aleyna tilki telefon numarası, aleyna tilki mail adresi, aleyna tilki facebook, aleyna tilki instagram, aleyna tilki twitter, aleyna tilki iletişim

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
zeynepmelisaCansu Recent comment authors
  Subscribe  
Bildir
Cansu
Ziyaretçi
Cansu

Aleyna Tilki şarkılarını çok seviyoruz. Oldukça başarılısın haliyle seni kıskananlar çok. Aleyna Tilki WhatsApp telefon numaranı bilmiyorum ama seni Instagram Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlardan takip ediyorum. Yeni şarkını merakla bekliyorum seninleyiz Aleyna Tilki

melisa
Ziyaretçi
melisa

Aynen katılıyorum sana Cansu.
Aleyna yı sürekli takip ediyorum çok neşeli çok genç. Daha önünde çok yol var.

zeynep
Ziyaretçi
zeynep

ben biliyorum

melisa
Ziyaretçi
melisa

Aleyna Tilki instagramdan takip ediyorum seni ama whatsapp olsaydı iyiydi.
Sen olsan bari çok güzel bunun gibi şarkılarının devamını bekliyoruz. Senı çok seviyoruz Aleyna TİLKİ