Alcatel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Alcatel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Alcatel çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından 0212 375 58 01 Alcatel ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Alcatel Müşteri Hizmetleri Numarası

1 Aralık 2006 yılında Lucent Technologies ile birleştiğinde kurulmuştur. Menüsünün karışık ve anlamsız olmasıyla beraber, bir ara Türkiye pazarına girmiştir. Türkiye de Vodafone portföyünde Alcatel Onetouch markasıyla yerini alıp satışa sunulan, sonrasında Turkcell’de dünyanın en ince Android cihazı olan İdol X ile satışlar başlamıştır. Fakat fazla tutulmadığı için Fransızlara gönderilmiştir. Ayrıca Türksat uydusunu yapan şirkettir ve uydumuza ortaktır. 170 den fazla ülkede Alcatel markası altında geniş çeşitlilikteki mobil ve internet ürünleri tasarlamakta, geliştirmekte ve pazarlamakta olan firme, telekomünikasyon araştırma firması verilerine göre şirket, 2016 yılının ikinci çeyreği itibariyle küresel telefon üreticileri arasında sekizincidir.

Yenilikçi ve zengin özellikli deneyimler sunarak günümüzün mobil teknolojik özelliklerine erişimi kolaylaştırmakta, insanların en çok talep ettiği teknolojilerle donatılmış ve geniş çeşitlikte bir ürün portföyü sunmaktadır.

Akıllı Telefonlar, tabletler ve giyilebilir ürünler üreten firma kalite standartlarından ödün vermeyerek çalışmaya, üretmeye ve ürettiğini geliştirmeye özen göstermektedir. Üretilen ürünler ekstra incelikte ve zariflikte olup gören veya kullanan kullanıcıların vazgeçemeyeceği ölçütlere sahip.

Üretilen akıllı telefonların, tabletlerin tümü en son teknolojiye uygun bir şekilde üretilmiştir. Türkiye’de fazla tutulmayan telefonlar yurt dışında fazlasınca ilgi görmüştür. Alcatel, Nokia’nın TCL Communication tarafından lisanslı bir şekilde kullanılan bir ticari markasıdır.

Müşterilerine ve kullanıcılarına sağladıkları akıllı telefonlar ve hizmetleriyle sürdürülebilir bir gelecek sağlamayı planlamışlardır. Müşteri odaklı üretimleri, enerji tasarruflu cihazları, sağlık ve güvenlik açısından herhangi bir eksiği olmaması ve cihazların sürekli gelişim içinde olması ana politikaları olmuştur.

ISO 14001, 2015 CSR raporu, SA 8000 sertifikasına sahip olan firma günden güne kendini geliştirmekle kalmayıp, ürettiği ürünlerin başarısıyla diğer firmalar arasında adını en ön plana çıkarmayı başarmıştır.

Müşterisine değer veren, iş güvenliğine önem veren firma, sosyal sorumluluk bakımından en yüksek şartları sağladığından ötürü belirli sertifikalar ve ödüller kazanmaya hak kazanmıştır.

Cihazlar ve diğer konular hakkında herhangi bir bilgi almak için firmanın olduğu her ülkeye ait, müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır.

Alcatel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 375 58 01

Arama Terimleri: alcatel çağrı merkezi, alcatel iletişim, alcatel müşteri hizmetleri, alcatel telefon numarası, alcatel şikayet hattı, alcatel müşteri hizmetleri numarası, alcatel şikayet

10 Yorum

  1. Muammer Ünal 14 Temmuz 2019
  2. Esra yel 9 Aralık 2019
  3. ÖZER OYMAK 26 Aralık 2019
  4. Yağmur 17 Ağustos 2021
  5. Filiz 29 Kasım 2021
  6. süleyman tayfun 23 Şubat 2022
  7. süleyman tayfun 23 Şubat 2022
  8. Emine şahin 5 Eylül 2022
  9. Hakan 5 Eylül 2022
  10. UĞUR TUAL 17 Temmuz 2023

Yorum Yap