Hotpoint Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hotpoint Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Hotpoint çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından 444 50 10 Hotpoint ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Hotpoint Müşteri Hizmetleri Numarası

1903 yılında, Kaliforniya, Ontario’daki bir elektrik şirketi için bir sayaç okuyucusu ve santral şefi olan Earl Richardson, 1882’de patentli ağır, elektrik demirinin küçük, hafif bir versiyonunu geliştirdi. Richardson’un icadı sonunda Hotpoint adını aldı. Ütünün ucunda birleşmiş olan ısıtma elemanlarının, iliklerin etrafına bastırılması ve giyim ve perdelerdeki kırışıklıklar ve kıvrımlar etrafında kullanılmasına izin verir.

1918 yılında, Richardson ve Hughes güçlerini birleştirdiler, şirketlerini General Electric Company ile birleştirdiler ve Hotpoint marka cihazlarını yarattılar.

Hotpoint,yoğuşmalı kombiler, hermetik kombiler, elektrikli termosifonlar, klimalar, ısı pompalı termosifonlar, duvar tipi yoğuşmalı kazanlar, yoğuşmalı yüksek kapasiteli yer tipi kazanlar, solar sistem, ısı pompaları, oda termostatları, boylerlerdir. Ayrıca Hotpoint güvencesi ile beyaz eşya ürünleri de yer almaktadır.

Hotpoint,

1924 li yıllarda ilk tamamen beyaz, tamamen emaye elektrik aralığı,

1950 li yıllarda İlk elektrikli “nemsiz” çamaşır kurutucu,

1953 li yıllarda Buzdolabının arkasını temizlemeyi kolaylaştırmak için tasarlanan tekerlekler üzerinde ilk buzdolabı,

1960 li yıllarda elektrikli su ısıtıcıları üretimi,

1980 li yıllarda su ısıtma sektöründeki yerini sağlamlaştırmak amacı ile kombi üretimi,

1990 lı yıllarda Çin ve Rusya da faaliyete geçerek global bir marka olma yolunda çalışmaları,

2000 li yıllarda Global genişleme konusuyla Amerika’dan Asya’ya kadar devam eden bir genişleme sistemi,

2011 yılında ilk defa Ariston global reklam kampanyası yaparak, adını günümüzde bile en kaliteli mağazalar arasına çıkarmayı başarmıştır.

2018 yılına gelindiğinde ise şuan her ilde birden fazla şubesi bulunan, donanımlı teknik elemanlarıyla alınan her üründe sizlere müşteri memnuniyeti sağlayan bir marka olarak hizmetini sürdürmeye devam etmektedir.

Satın aldığınız ürünlerin en az 2 yıl garantisi bulunmakta, ürünlerinizde herhangi bir sorun olduğunda da geri iade hakkınız bulunmaktadır. Garanti süresi dolan ürünlerde de teknik servisler tarafından müşterilere yardım edilmekte ve her daim müşteri memnuniyetine önem verilmektedir. Adı duyulmuş lider firmalar için öncelikli ve en önemli faktör müşteri memnuniyetidir. Firmaların büyümesi ise, müşteriler tarafından olmaktadır.

Ürünlerin fiyatları, üründen ürüne değişiklik gösterse de diğer firmalarla kıyasladığınızda en iyi ürünler arasında olduğunu göreceksiniz.

Hotpoint Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 50 10 (Pazartesi-Cuma 08:00-20:00)

Hotpoint Mail Adresi
service.tr@indesit.com

Arama Terimleri: hotpoint çağrı merkezi, hotpoint iletişim, hotpoint müşteri hizmetleri, hotpoint telefon numarası, hotpoint şikayet hattı, hotpoint müşteri hizmetleri numarası, hotpoint şikayet

Yorum Yap