Akıllıphone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akıllıphone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Akıllıphone çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından 0850 520 08 80 Akıllıphone ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Akıllıphone Müşteri Hizmetleri Numarası

2011 yılı itibariyle Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından olan akıllıphone firması, bilinen birçok markanın ürünlerinin satışını yapmaktadır. Akıllıphone müşteri hizmetleri sahip olduğu portföyü ile güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet sunma hedefiyle müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmak için, teknoloji alanındaki tecrübesiyle çalışmalarına devam etmektedir. Birçok markanın cep telefonu aksesuarları, ses sistemleri, şarj aletleri, kablolar ve dönüştürücüler, yedek parçalar gibi ürünlerin satışını yapan firmalar arasında yer almaktadır. Kaliteli ürünlerini birçok test ile uygunluğunu test ettirmiş ve stok ürünleriyle, çeşitliliği ile müşteri talepleri doğrultusunda ürün yelpazesini genişletmektedir.

Akıllıphone için kalite en önemli öncelik olmakla birlikte, çağa uygun teknoloji takip etmekte öncelikleri arasındadır. Canlı destek hattı ile ürünler hakkında merak ettiklerinizi sorabilir, ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için dizayn edilmiş olan çevrimiçi-canlı destek birimi resmi internet sayfasında sağ alt köşede bulunmaktadır. Sayfayı inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri çevrimiçi olarak sipariş verebilirsiniz.

Müşterilerine danışmanlık hizmeti veren her konuda bilgi desteği sunan canlı destek hatları ile ürün siparişleri öncesinde veya sonrasında gerekli ilginin gösterilmesine önem ve öncelik verilir. Satış sonrası hizmet ve ürün hakkındaki sorular, kargo işlemleri, ürünün teslimat hakkında bilgilerin kolaylıkla öğrenilebilmesi için, müşterilerin daha güvenli, huzurlu alışveriş yapabilmesini sağlamak için gerekli tüm hizmeti sunabilmek için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Sitede yer alan tüm ürünlerin %90 civarında stokları bulunmaktadır.

Stok bulundurmanın amacı ise, sipariş verecek müşterinin vakit kaybı yaşamadan istediği ürünü bulabilmesi ve en kısa zaman içerisinde teslimatının kişiye ulaşmasının sağlanması içindir. Ürününüzün siparişini verdikten sonra en hızlı zamanda ulaştırmayı amaçlayan firma 1 veya 3 iş günü içerisinde teslimatını gerçekleştirecektir. Gönül rahatlığıyla ürünleri inceleyebilir, kaliteli ve test edilmiş ürünleri çevrimiçi olarak sipariş verebilirsiniz. Kredi kartı ile ödemeyi sipariş esnasında ya da kapıda ödeme şekli ile gerçekleştirebilirsiniz.

Akıllıphone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 520 08 80

Akıllıphone WhatsApp Numarası
0549 278 53 72

Akıllıphone Mail Adresi
info@akilliphone.com

Akıllıphone Adres

Adres: Yenikent Mahallesi. Şehit Serkan Temeloğlu Sokak. NO:7/2 Esenyurt-İstanbul

Akıllıphone çalışma saatleri hafta içi 09:00 ve 18:00 saatleri arasında, cumartesi günü ise 09:00 ve 13:00 saatleri arasında bulunmaktadır.

Arama Terimleri: akıllıphone çağrı merkezi, akıllıphone iletişim, akıllıphone müşteri hizmetleri, akıllıphone telefon numarası, akıllıphone şikayet hattı, akıllıphone müşteri hizmetleri numarası, akıllıphone şikayet

Yorum Yap