EPDK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

EPDK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

EPDK çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde EPDK müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden EPDK şikayet hattına erişebilirsiniz. EPDK müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

 EPDK Çağrı Merkezi Numarası

Kısa adı EPDK için söylenebilecek olan basit bilgi şu şekildedir:  2001 senesinde kurulmuş olan bir kamu kuruluşudur.  Tam adı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu biçimindedir. Kurumun kuruluş amacı  elektrik piyasalarının düzenlenmesidir. Bu kurumun kurulması  4628 sayılı kanun ve akabinde gelen diğer farklı yaşalar ile olmuştur. LPG piyasaları, doğalgaz, elektrik ve petrol piyasalarının düzenlenmesi konusunda gerekli olan tüm çalışmaları tam yetkin olarak yürütür. Kurulduğu günden bugüne çok önemli işler yapan bir kurumdur. Kurumun çağrı merkezi numarası ise (0312) 201 40 00 biçimindedir.

EPDK çağrı merkezi numarası 0312 201 40 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

EPDK Müşteri Hizmetleri Numarası

(0312) 201 40 00 numarası aynı zamanda kurumun müşteri hizmetleri numarasıdır. Yedi gün yirmi dört saat bu numara herkes tarafından günün her saatinde aranabilecek olan bir numaradır. Kurumun müşteri hizmetleri enerji piyasası, güncel mevzuat, enerji birim fiyatları ve diğer tüm alanlarda kendilerini arayan abonelere ve/veya işyerlerine Türkiye’nin neresinden ararsa arasınlar eksiksiz ve müşteri memnuniyetini baz alarak en doğru ve en güncel olan bilgiyi verirler. Firma bu noktada en ufak bir hataya yer vermeden çalışmaktadır.

EPDK müşteri hizmetleri numarası 0312 201 40 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

EPDK Direk Müşteri Hizmetleri Bağlanma

EPDK firmasında çalışan statüsü ne olursa olsun birisi ile görüşülmek istendiği zaman yapılması gereken şey eğer numarası biliniyor ise aranmasıdır. Yok eğer bilinmiyor ise o zaman da üstte yer alan müşteri hizmetleri numarası aranarak görüşülmek istenen kişi noktasında yardım istenebilir. Müşteri hizmetleri yetkilisi sizi bu konuda en doğru ve en seri biçimde yönlendirecektir.

EPDK müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 201 40 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

EPDK Şikayet Hattı

Enerji konusu son derece hassas ve önemli olan bir konudur. Dahası enerji piyasası dünyanın en büyük piyasalarından bir tanesidir. Eğer kişiler enerjinin hangi türü olursa olsun, sorunları ister teknik olsun, ister bireysel olsun bir sorun yaşar ise şikayetlerini ifade etmek için üstte yer alan numarayı arayarak hiç vakit kaybetmeden şikayetlerini ifade edebilirler. Kuruma böylesi bir sorun şikayet geldiği zaman sorun yaşanan konu ilgili birime bildirilir ve anında sorunun ivedilikli giderilmesi için gerekli olan çalışmalar yapılır. Şikayetle istenir ise CİMER üzerinden de yapılabilir.

EPDK şikayet hattı 0312 201 40 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen EPDK müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri EPDK şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

EPDK Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 201 40 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. EPDK çağrı merkezi numarasına 0312 201 40 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu
Adres İrtibat : Mustafa Kemal, 2078. Sk. No:4, 06510 Çankaya/Ankara
Faks İletişim Hattı : (0312) 201 40 50
Telefon No : 0312 201 40 00

Arama Terimleri: EPDK iletişim bilgileri, EPDK telefon no, EPDK irtibat tel, EPDK canlı destek, EPDK müşteri temsilcisi

Yorum Yap