Afyonkarahisar Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Afyonkarahisar Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Afyonkarahisar Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Afyonkarahisar Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Afyonkarahisar Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Afyonkarahisar Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Afyonkarahisar Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Afyonkarahisar Belediyesi ülkemizin en güzellerinden illerinden bir tanesinde bulunan kamusal bir kurum olmaktadır. Bölgede yaşayan vatandaşların il genelinde belediyeye ait kamu kurum ve hizmetleri hakkında bilgi almaları ve hizmetlerden yararlanmaları mümkündür. Belediyeye ait çok çeşitli kamu hizmetleri ve yardımları bulunmaktadır. Vatandaşlar kendilerine en uygun olan hizmet ve yardımı tercih ederek sosyal olanaklardan faydalanmaktadırlar. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda vatandaşlar ve belediye yetkilileri arasında düzenli olarak iletişim kurulması gerekmektedir. Ülkemizin tüm belediye binalarında olduğu gibi Afyon’a ait olan belediye binasının da iletişim numarası ve adresi bulunmaktadır. Vatandaşlar mesai gün ve saatleri içerisinde belediye binasına ait resmi iletişim numarası ve adresi üzerinden görüşme gerçekleştirebilmektedirler. Vatandaşlar belediye binasına ait çağrı merkezi numarası üzerinden yetkili kişiler ile görüşebilecekleri gibi doğrudan belediye binasına da gidebilmektedirler. Burada göz önünde bulundurulması gereken en önemli husus konunun ne derecede önem arz ettiğidir. Zira eğer yalnızca bir konu hakkında danışılmak isteniyor ise çağrı merkezi numarası üzerinden iletişime geçilmesi yeterli olacaktır. Çağrı merkezi numarası üzerinden yetkili kişiler ile iletişime geçmek isteyen kişilerin 0272 214 42 55 numarasını aramaları yeterli olacak.

Afyonkarahisar Belediyesi çağrı merkezi numarası 444 03 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Belediye binasına ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden vatandaşlar mesai gün ve saatleri içerisinde bilgi alabilmektedirler. Belediye’ye ait çalışma günleri hafta içi her gün saat 08:00- 17:00 şeklindedir. Vatandaşlar bu süre zarfı içerisinde diledikleri vakit arama işlemini gerçekleştirebilmektedirler. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarasının yanı sıra belediyeye ait açık adres üzerinden doğrudan yüz yüze görüşme de sağlanabilmektedir. Bunun için tek yapılması gereken; Karaman, Albay Reşat Çiğiltepe Cd. No:11, 03200 Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar buradaki adrese gidilmesi olacaktır. Vatandaşların gerek çağrı merkezi üzerinden gerekse yüz yüz görüşmeler üzerinden alabilecekleri pek çok farklı bilgi bulunmaktadır. Bunlardan ilki belediyenin ihtiyacı olan vatandaşlara sunmuş olduğu sosyal yardımlardır. Özellikle yardım başvurularının açık olduğu dönemlerde konuya dair sıklıkla yoğunluk yaşanmaktadır. Zira vatandaşlar gerek yüz yüze gerekse çağrı merkezi numaraları üzerinden konu hakkında bilgi sahibi olmayı istemektedirler.

Afyonkarahisar Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 444 03 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Belediye binasına ait olan çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden yetkili kişiler ile görüşme gerçekleştirileceği zaman direkt bağlanma olanağı üzerinden görüşmelerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların yapmaları gereken kısa işlemler bulunmaktadır. Bu işlemlerden ilki vatandaşların görüşmek istedikleri konuya göre sınıflandırılmış ilgili arama yönlendirme tuşlarını tercih etmeleri olacaktır. Örneğin bir kişi sosyal yardımlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsa bunun için ilgili konuyla ilgili bir tuşlama yapması gerekmektedir. Bunun yanı sıra arama esnasında bazı vatandaşlardan birtakım kişisel bilgiler de istenebilmektedir. Bu bilgilerin istenmesi durumunda vatandaşlar bilgileri eksiksiz ve doğru biçimde yetkili kişilere aktarmalıdırlar. Tüm bunlar yapıldıktan kısa süre sonra, direkt olarak belediye yetkilisine bağlanmak mümkündür.

Afyonkarahisar Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 03 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Belediyesi Şikayet Hattı 

Belediyeye ait ayrı bir şikayet hattı numarası bulunmamakla birlikte, çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden ilgili şikayetin bildirilmesi mümkündür. Şikayet bildirmek isteyen vatandaşların, belediyeye ait olan 0272 214 24 55 numarası üzerinden ‘şikayet’ tuşlamasını seçerek ilgili alana bağlanmaları mümkündür. Şikayet hattı üzerinden vatandaşlar belediyeye ait kamu kurumlarında yaşamış oldukları sorunları veya kamusal alanda yaşanmış olan herhangi bir sorunu bildirebilmektedirler. Yetkili kişiye şikayetin bildirilmesinden kısa süre sonrasında ilgili şikayet değerlendirmeye alınacak ve olabilecek minimum süre içerisinde olumlu bir sonuca kavuşturulmaya çalışılacaktır. Yukarıda belirtilen numara üzerinden arama yapacak olan vatandaşların mesai gün ve saatleri içerisinde aramaları gerçekleştirmeleri gerektiği unutulmamalıdır.

Afyonkarahisar Belediyesi şikayet hattı 444 03 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Afyonkarahisar Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Afyonkarahisar Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Afyonkarahisar Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 03 83

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Afyonkarahisar Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 03 83 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Karaman Mahallesi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No:11 03200 Merkez/Afyonkarahisar

E-Posta : info@afyon.bel.tr

Telefon : 444 03 83

WhatsApp İletişim Hattı : 0533 911 52 52

Arama Terimleri: Afyonkarahisar Belediyesi iletişim bilgileri, Afyonkarahisar Belediyesi telefon no, Afyonkarahisar Belediyesi irtibat tel, Afyonkarahisar Belediyesi canlı destek, Afyonkarahisar Belediyesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap