A101 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

A101 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde A101 müşteri hizmetleri numarası 2019, A101 telefon numarası, A101 iletişim, A101 müşteri temsilcisi gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

A101 Müşteri Hizmetleri Numarası 2023

Türkiye’ de indirim mağazacılığı alanında 2008 yılında hizmete açılan A101’ in resmi şirket adı A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. şeklindedir. Hızla gelişen sektörün önemli markalarından birisi konumunda bulunan A101, ilk açıldığında 121 mağazasıyla tüketicilere hizmet veriyordu. Türkiye’ nin 81 ilinde faaliyet gösteren A101, toplamda 16 bölge müdürlüğü ile faaliyetlerini sürdürmekte olan marketler zinciridir. İndirim mağazacılığı sektöründe faaliyet gösteren A101 marketler zinciri 79.21% oranıyla Turgut Aydın Holding şirketine aittir.

Türkiye’ nin 81 ilinde 6278 adet mağaza ile hizmet veren A101 mağazalarında kullanıcıların yaşadıkları problemlere ilişkin olarak dinamik A101 müşteri hizmetleri numarası 2023 güncel bilgileri bulunuyor. Dinamik çağrı merkezi ile A101 mağazalarında sunulan hizmetlere ilişkin yaşanan sorunlar hakkında şikayette bulunmak ve destek almak mümkün oluyor.

Tüketicilerine hızlı ve modern hizmet sunumu için son yıllarda online alışveriş sistemi oluşturarak, online indirimli mağazacılık hizmetleri de vermeye başladı. Yeni nesil hizmetleriyle sektöre değer ve yenilik katmaya devam ediyor. “Harca Harca Bitmez” sloganıyla Türkiye genelinde gıda, kozmetik, temizlik ve daha pek çok ürün yelpazesinde en kaliteli alternatiflere en uygun fiyatlarla ulaşılabilmesini hedefliyor.

Türkiye genelinde “Hard Discount” konsepti ile faaliyet göstermekte olan mağaza zincirlerinde her zaman düşük fiyatlarda gıda ve tüketim malzemeleri sağlamaktadır. Haftalık olarak müşterilerine sunmuş olduğu indirim kampanyaları ile binlerce farklı üründe en uygun fiyatlardan yararlanılmasına yardımcı oluyor. Türkiye’ nin her yerinde bulunan mağazaları ile yaygın bir hizmet yapısına sahip olan A101 mağazacılık zincirinin çok geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Et ve etli ürünler, süt ve süt ürünleri, bakliyat, kuruyemiş, unlu mamuller, kahvaltılıklar, konserve, baharat, margarin, sıvı yağ, meyve sebze, dondurulmuş ürünler, dondurma, deterjan ve temizlik ürünleri, kozmetik ürünleri ve diğer gıda dışı ürünler ürün yelpazesinde bulunuyor. Bu şekilde tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına yönelik olarak ürün çeşitliliği bulunuyor.  Ürünlerle ilgili şikayetlerden, mağaza personellerinin hizmetlerine kadar tüm hizmetlerde yaşanan sorunlara ilişkin olarak A101 müşteri hizmetleri numarası 2019 ile profesyonel ve hızlı destek alınabilmesi mümkündür.

Türkiye’ nin 81 ilinde binlerce mağaza ile indirim mağazacılığı alanında faaliyet gösteren A101 mağazalarının hizmetlerine ilişkin olarak yaşanan problemlere yönelik olarak müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilmek her zaman kolay olmayabiliyor.  Özellikle de yoğun müşteri potansiyeline sahip olan A101 mağazacılık zincirinin müşteri hizmetlerinde uzun süreler beklenmesi gibi bir durum ile karşı karşıya kalınabiliyor. A101 müşteri hizmetleri numarası 2019 güncel bilgileri kolay bir şekilde her kanaldan kolay bir şekilde öğrenilebildiği gibi her türlü sorun ve şikayet ile ilgili olarak etkin yanıt sağlıyor.

A101 Çağrı Merkezi Numarası 2023

Türkiye’ de mağazacılık veya diğer alanlarda tüketicilerin yaşadıkları sorunlara ilişkin olarak müşteri destek hizmetleri sunuluyor. Türkiye’ nin 81 ilinde binlerce mağazası ile en büyük ve en önemli. Mağaza zincirlerinden birisi olan A101 şirketi de tüketicilerin çağrı merkezi ile kaliteli ve modern hizmetler sunuyor. A101 çağrı merkezi numarası 2019 bilgileri üzerinden yapılacak tüm başvurularda hızlı ve dinamik bir yanıt sağlanıyor. Türkiye’ nin her yerindeki tüm mağazalarında yaşanan sorunlara ilişkin olarak, çağrı merkezi tarafından tüketici desteği hizmetleri sağlanmaktadır. Mağazalarda görülen sorunlardan, ürünlerde yaşanan problemlere kadar her türlü konuda teknik destek hizmetlerini A101 çağrı merkezi ile alabilme şansı bulunuyor.

A101 çağrı merkezi numarası 2019 bilgileri kolay bir şekilde öğrenilebiliyor. A101 çağrı merkezinde A101 ürün değişimi, A101 ürün iadesi, A101 mağaza personeli şikayetleri, ürün çeşitliliği ve mağazacılık hizmetlerine ilişkin öneriler ve diğer tüm konularda işlemler gerçekleştirilebiliyor. Yapılacak işlemlere ilişkin olarak çağrı merkezi servisinde otomatik yönlendirme servisi ile hızlı yönlendirmeler sağlanıyor. Bu şekilde çok fazla vakit kaybetmeden, kolay bir şekilde çağrı merkezini aramaya konu olan şikayet, sorun veya öneriye yönelik, ilgili departmanlara ulaşılabiliyor. Bu şekilde yetkili ve eğitimli çağrı merkezi personelleri ile işlemler kolayca yapılabiliyor.

Türkiye’ nin tüm bölgelerindeki mağazaları için A101 çağrı merkezi numarası 2019 yılında tek numaradan oluşmaktadır. Kurumsal hizmet alanlarında önemli bir etken olan “444” çağrı merkezi sistemine sahiptir. Bu çerçevede de A101 çağrı merkezini aramak isteyenler, Türkiye’ nin her yerinde sadece tek bir numarayı tuşlayarak, yetkili personeller ile görüşme gerçekleştirebiliyor. A101 çağrı merkezinin numarası ise 444 41 01 olarak belirlenmiştir. “0850” sisteminde çağrı merkezi de bulunuyor.

Bu çağrı merkezi için 0 850 808 2 101 numarası aranabilir. Tüketiciler, her yerden kolay ve hızlı bir şekilde çağrı merkezini bu numara üzerinden arayabiliyor. Alınan ürünlerde veya mağazada mevcut olan hizmetler ile ilgili olarak bir problemin söz konusu olması halinde, müşteri hizmetleri aracılığıyla kısa sürede çözüm sağlanabilir. Bu şekilde doğrudan yetkili personeller ile görüşme gerçekleştirilebildiğinden sorunlara kısa vadede kalıcı çözümler sağlanır. Müşteri memnuniyeti hizmet politikasını sunduğu hizmetlerinde de etkin bir şekilde gösteren A101 şirketinde, her türlü soruna ilişkin olarak tüketici yönünden çözümler oluşturulmaktadır.

A101 Telefon Numarası

A101 mağaza zincirinin, Türkiye’ nin 81 ilinde bulunan yaklaşık 7000 mağazasının her birinde yaşanan sorunlar ve ürün problemleri ile ilgili olarak A101 telefon numarası üzerinden çağrı merkezi personelleri ile görüşme gerçekleştirilebiliyor. Bu şekilde nerede olunursa olunsun, sadece o bölgeye hizmet veren numaralar ile farklı farklı numaraları araştırmak zorunda kalınmıyor. Karmaşıklığa yol açmadan, kolay bir şekilde tüketici ile müşteri temsilcileri arasındaki bağlantının kurulabilmesi bu şekilde sağlanıyor. Bu sayede de günümüzde A101 mağazacılık hizmetlerinde Türkiye’ nin en önemli markalarından birisi konumunda bulunuyor.

A101 telefon numarası ile çalışma saatleri içerisinde müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirilebiliyor. Sabah 09.00 ile 20.00 saatleri arasında A101 çağrı merkezi tarafından tüketicilere canlı destek sağlanıyor. Bu çalışma saatleri içerisinde yapılan tüm aramalarda, canlı destek hizmetleri kapsamında, yetkili personeller tarafından tüketicilerin sorunlarına çözümler oluşturuluyor. Bu çalışma saatleri içerisinde müşteri hizmetlerini arayarak, hizmetlerine ilişkin her türlü konuda destek alınabiliyor.

A101 İletişim

Tüketici memnuniyeti noktasındaki hassas yaklaşımı kapsamında A101 iletişim kanalları açısından zengin bir çeşitlilik sunuyor. Özellikle de mağazalarında yer verdiği ürünlerdeki problemler, genel mağaza personeli hizmetleri ve diğer konularda tüm öneri, şikayet ve bildirimlerle ilgili başvurular kolayca gerçekleştirilebiliyor. A101 mağazacılık hizmetleri kapsamında yetkili kişilerle görüşme gerçekleştirmek için çağrı merkezi haricinde 0 216 633 25 00 numaralı santralde aranabilir.

Mağazalar, mağaza personelleri, bölge müdürlükleri, hizmet yelpazeleri, mağazalardaki ürünler ve kurumsal ortaklık gibi konularda A101 iletişim numaraları üzerinden kolayca çalışma saatleri içerisinde başvurular gerçekleştirilebilir. Ayrıca A101 mağazacılık hizmetleri kapsamında 81 il genelinde mağazacılık hizmetlerini tüketiciye ulaştırmakta olan bölge müdürlükleri ile direkt olarak irtibat kurabilmek amacı ile her bölge müdürlüğü için belirlenmiş olan özel santral numaraları aranabilir.

Bu numaralar ise kolay ve hızlı bir şekilde öğrenilebiliyor. Yine çalışma saatleri içerisinde bölge müdürlükleri santral numaraları aracılığıyla kolayca aranabiliyor. Ucuz, kaliteli ve yenilikçi hizmetleriyle ilgili merak edilen her türlü konuya ilişkin iletişim numaraları üzerinden tüketicilerine destek veriyor.

A101 Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 (216) 633 25 00
444 41 01

A101 Mail Adresi
iletisim@a101.com.tr

A101 müşteri hizmetleri adlı konumuza da göz atabilirsiniz.

Arama Terimleri: A101 çağrı merkezi, A101 iletişim bilgileri, A101 telefon numarası, A101 müşteri temsilcisi, A101 şikayet hattı, A101 müşteri hizmetleri 2019

2 Yorum

  1. mehmet uğur özalıç 23 Nisan 2020
  2. Sevgi 25 Nisan 2020

Yorum Yap