Zula Oyun Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zula Oyun Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zula Oyun Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Zula Oyun müşteri hizmetleri direk bağlanma, Zula Oyun müşteri temsilcisi direk bağlanma, Zula Oyun müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Zula Oyun Müşteri Hizmetleri

Günümüz Türkiye’sinin en popüler video oyunu olmasının dışında Türkiye’ nin ilk “MMOFPS” türündeki video oyunu olma özelliğine de sahiptir. 2015 yılında piyasaya sürülen Zulaoyun.com video oyunu, “MadByte Games” tarafından geliştirilmiştir. Oyunun Türkiye’ de ve dünyadaki dağıtımı ise “Lokum Games” şirketi tarafından gerçekleştirilmiştir. Türk yapımı bir oyun olması ile içerisindeki karakterler, haritalar ve tüm lokasyonlar Türk toplumundan ve Türkiye’ den izler taşımaktadır. Özellikle görsel efektleri ve tasarımları direkt olarak Türkiye sokaklarından alınmış olması ile de oldukça dikkat çekici olmayı başarmıştır. Zaten çok kısa bir süre içerisinde Türkiye’ de en çok oynana “MMOFPS” video oyunlarından birisi haline gelmiştir. Türkiye’ nin en çok oynanan oyunlarından birisi olması sebebi ile Zula Oyun müşteri hizmetleri özellikle oyuncular tarafından en çok araştırılan konulardan birisi konumunda bulunuyor.

İnternet üzerinde Zula video oyunu, “zulaoyun.com” adresi üzerinden tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor ve kayıt işlemlerinin ardından hemen oynanmaya başlanabiliyor. Oyundaki ücretlendirmeler ise “oyun içi ücretlendirme” olarak, oyunla ilişkili çeşitli özelliklerinden sağlanıyor. Yani oyun ücretsiz olarak da oynanabiliyor ancak daha hızlı gelişim veya daha renkli bir oynanış için ek özellikler oyun içi satın alım ile alınabiliyor. Türkiye’ de çok kısa bir zaman dilimi içerisinde yüksek oyuncu sayılarına ulaşmayı başlayan Zula video oyunu, 2016 yılında ilk yurtdışına çıkışını “Playspot” şirketi aracılığıyla Brezilya’ya yapmıştır. Ayrıca Avrupa ülkelerine de dağıtımı yapılan oyun “IDC Games” tarafından Avrupa ülkelerine pazarlanıyor. 7 farklı oyun moduyla keyifli oyun imkanı sunan Zula oyununa ilişkin yaşanan sorunlar veya oyuna ilişkin bilgi almak için oyun tutkunları Zula Oyun müşteri hizmetleri desteği olup, olmadığını merak edebiliyor.

Zula Oyun Şikayet

Oyunun oynanışı sırasında yaşanan teknik problemler, hesap işlemlerindeki sorunlar ve çok daha fazlası ile ilgili olarak oyuncular, destek talebinde bulunabiliyor. Özellikle de Zula Oyun şikayet konularını iletebilecekleri ilgili bir kanal arayışında olan oyun tutkunları, böyle bir destekten faydalanamıyor. Çünkü dünyada tasarlanmış ve piyasaya sürülmüş olan tüm “MMOFPS” video oyunu türündeki oyunlarda müşteri destek hizmetleri canlı olarak sağlanamıyor. Çok yoğun kullanıcı sayısının bulunduğu Zula video oyununda da üretici ve geliştirici tarafından canlı müşteri temsilcisiyle destek sağlanmıyor. Ancak kullanıcıların şikayetlerini ve yanı sıra istek ve önerilerini iletebilecekleri destek bölümü bulunuyor.

Zula Oyun Telefon Numarası

Türkiye’ nin ilk “MMOFPS” video oyunu olma özelliğine sahip olan Zula Oyun telefon numarası bulunmuyor. Oyuncular, oyun içerisinde oynanışta veya hesap işlemlerinde herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmaları durumunda “Zula Destek” sayfasında bulunan yönergeleri kullanabiliyor. Bu yönergeler, kullanıcıların çok sık yaşadıkları sorunlar ve yazılım kaynaklı yaşanabilecek olası arızalara ilişkin olarak belirlenmiştir. Bu şekilde kısa süre içerisinde sorunların çözümü sağlanabilmektedir. Ancak buradan çözüm sağlanamıyor veya şikayet, istek ve öneri bildiriminde bulunulmak isteniyor ise müşteri hizmetleri canlı destek bulunmuyor olsa da kullanıcılar farklı iletişim kanalları üzerinden kolay bir şekilde iletişime geçebiliyor.

Oyunun geliştirici ve dağıtıcı firmalarının da tüketicilerine direkt olarak canlı müşteri hizmetleri üzerinden destek sağlamaması nedeni ile sadece elektronik posta adresi kullanılabiliyor. Yani Zula Oyun telefon numarası olmadığından oyuncular, her türlü konuda destek veya bilgi alabilmek için destek sayfasını veya, sosyal medya hesaplarını ya da geliştirici firma mail adresi üzerinden destek alabiliyor. Bu çerçevede de MadByte Games şirketinin “contact@madbytegames.com” elektronik posta adresinden istek, öneri ve şikayetlerin bildirimi gerçekleştirilebiliyor. İlgili birimlerden kısa zaman dilimleri içerisinde tüketicilere yanıtlar yine e-posta kanalı ile ulaştırılmaktadır.

Zula Oyun Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Zula Oyunun müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. Onun yerine contact@madbytegames.com mail adresinden ya da destek sayfasından sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Zula Oyun Destek Sayfası
destek

Arama Terimleri: zula oyun şikayet, zula oyun müşteri hizmetleri, zula oyun müşteri temsilcisi, zula oyun telefon numarası, zula oyun irtibat tel

14 Yorum

 1. ali 1 Ağustos 2019
 2. muhammet 8 Nisan 2020
 3. kuzey 18 Haziran 2020
 4. ALİ 1 Kasım 2021
 5. adnan 17 Şubat 2022
 6. adnan 17 Şubat 2022
 7. LukeenZY 24 Nisan 2022
 8. hüseyin söğütlü 9 Mayıs 2022
 9. huseyin 3 Ağustos 2022
 10. Can 7 Ocak 2023
 11. Can 7 Ocak 2023
 12. mert koçak 21 Ocak 2023
 13. a 29 Ocak 2023
 14. çağrı 28 Şubat 2023

Yorum Yap