Zingat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zingat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zingat çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Zingat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Zingat şikayet hattına erişebilirsiniz. Zingat müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Zingat Çağrı Merkezi Numarası

Ev satın almak ya da kiralamak istediğinizde hiç yorulmadan kolayca hayalinizdeki evi bulabilirsiniz. Bunun için Zingat sizlere yardımcı olacaktır. Sizin sadece hangi şehirde ve hangi büyüklükte olmasını istemeniz yeterli olacaktır. İstediğiniz fiyat aralığındaki bütün evlerin listesine kolayca ulaşabilmeniz mümkündür. Bunun için zingat.com adresini ziyaret etmeniz yeterlidir. Satın almayı düşündüğünüz daire, yazlık, villa, köşk, yalı, rezidans, çiftlik evi, müstakil ev gibi konutların hangi şehirde olması gerektiği kararını verdikten sonra uzman ekibimiz sizin için uygun olan evlerin listesini çıkaracaktır. Siz de aralarından kolayca seçim yapabileceksiniz. Ayrıca arsa ya da otel, motel, pansiyon, devre mülk arayanlar için de yardımcı olmaktayız. Bizlere danışacağınız konularla ilgili çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Zingat çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Zingat Müşteri Hizmetleri Numarası

Kiralık ev arayanların artık gezerek kiralık daire aramalarına gerek kalmadı. Siz farklı bir şehirde yaşıyor olsanız bile; diğer şehirlerdeki evlerin bütün özelliklerini internet sitemizde görebilir, görsellerine bakabilirsiniz. Akıllı sıralama yaparak kendinizin belirlemiş olduğu özelliklere göre ev, iş yeri, ofis, dükkan, arsa, tarla bulmanız Zingat sayesinde oldukça kolaydır. Sizlere hizmet veren uzman kadromuz sayesinde işlerinizi oldukça kolaylaştırmaktayız. Sormak istediğiniz bütün sorularınızla ilgili müşteri hizmetlerimiz arayabilirsiniz. İnternet sitemizde incelemiş olduğunuz evlerle ilgili sorularınız, daha fazla ayrıntı almak istediğiniz konularda 0 850 532 0 505 telefon numaramızdaki müşteri temsilcimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Zingat müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Zingat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Zingat müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için yukarıdaki numarayı arayabilirsiniz. Ayrıca icerik@zingat.com taleplerinizi göndermeniz için oluşturulmuştur. Satılık, kiralık, günlük kiralık, proje halinde iken almak istediğiniz yapılarla ilgili aradığınız her şeyi bulmanızda size yardımcı olacak adres konumundayız. Hayatınızda vereceğiniz en önemli kararda sizlerin yanında olmak bizim için oldukça güzel bir duygudur.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Zingat müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Zingat Şikayet Hattı

Gayrimenkul almak ya da kiralamak isteyenlerin başvuracağı adres konumunda olan Zingat danışmanları, emlak gayrimenkul uzmanları ile sizlere oldukça kolaylık sağlamaktadır. Birçok şubelere sahip olan ve internet sitesinden de kolaylıkla aradığınızı bulabileceğiniz firma olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Karşılaşmış olduğunuz sıkıntılar ya da şikayetçi olduğunuz konularla ilgili müşteri temsilcimizi arayabilir ve şikayetinizi belirtebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Zingat müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Zingat şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Zingat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Zingat çağrı merkezi numarasına 0850 532 0 505 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Merkez Ofis Adres :Maslak Mah. Ahi Evran Cad. Doğuş Center Maslak No:4/4 Sarıyer/İstanbul
Merkez Ofis İrtibat Tel: 0212 325 20 20
Çağrı Merkezi: 0850 532 0 505

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Zingat iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Zingat sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Zingat iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Zingat iletişim bilgileri, Zingat telefon no, Zingat irtibat tel, Zingat canlı destek, Zingat müşteri temsilcisi, Zingat şikayet hattı, Zingat müşteri hizmetleri numarası, Zingat çağrı merkezi numarası, Zingat iletişim numarası, Zingat çağrı merkezi, Zingat müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap