yatas-cagri-merkezi-numarasi

Yataş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yataş çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Yataş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yataş şikayet hattına erişebilirsiniz. Yataş müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yataş, Süntaş A.Ş’ye bünyesine bağlı olarak 1976 yılında kurulmuştur. Ülkemizin önde gelen ev dekorasyon ve mobilya markalarından birisidir. Yataş’ın müşteri memnuniyeti ülke genelinde oldukça yüksektir. Kalitesi, güvenilirliği, satış sonrası desteği, bütçe dostu fiyatları ve modernliği ile gözde markalar arasına girmeyi başarmıştır.

Yataş Çağrı Merkezi Numarası

Yataş, 1987 yılında kurulan; Kayseri menşeli bir firmadır. 400’ü aşkın satış noktasıyla Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Mağazalarda, Enza Home ve Yataş Bedding konseptleri altında satış yapılmaktadır. Bu firma bünyesinde envaiçeşit mobilya ürünü satılmakta olup Yataş Bedding konsepti altında da yatak ürünleri ve aksesuarları satışa sunulmaktadır. Yeniliklere açık ve son teknolojik gelişmeleri yakından takip eden marka, müşteri memnuniyeti eksenli stratejiler belirlemektedir. Markaya ilişkin herhangi bir hususta bilgi almak için çağrı merkezi numarası 0850 850 0 987’dir.

Yataş çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yataş’ın genel ürün gruplarını sıralayacak olursak şu şekildedir; yatak odası takımlar, tekstil aksesuarları, banyo grubu ürünleri, baza, başlık, yatak. Yataş ürünleri yeni çıkan her teknolojiye ve modaya göre güncel olarak modernize edilmektedir. 41 yıllık tecrübesine dayanarak Yataş her geçen gün kendini geliştirip büyümektedir.

Yataş Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma, üretmiş olduğu son teknoloji yataklarla kullanıcıların rahatlığını fazlasıyla önemsemektedir. Ortalama bir insan ömrünün 60 sene ve uyumakla geçen sürenin de 20 yıl olduğu düşünülecek olursa yatak seçiminin ne denli mühim bir husus olduğu daha rahat anlaşılabilecektir. Doğru bir yatak seçimi, uykunun alınmış olarak yataktan kalkılmasını sağlarken yanlış bir yatak seçimi, gün boyu yorgun hissedilmesine sebebiyet verebilir veya hastalıkların oluşmasına neden olabilir. Yatak ürünlerine ilişkin kafaya takılan herhangi bir konu için firmanın müşteri hizmetleri numarası 0850 850 0 987’dir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Yataş müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Yataş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Doğal ve organik malzemeler kullanılarak üretilen ve bazanın ölçülerine uyumlu şekilde seçilen nanoteknolojik yataklar, uygun sertliğe ve antibakteriyel özelliklere sahiptir. Yatağın kolay temizlenebilir olması da günün çok önemli bir vaktini üstünde geçirdiğimiz bu ürün açısından, son derece önemlidir. En iyi ve en rahat performans veren yatakları seçmek; herkesin arzusudur. Her insanın kendine göre bir vücut yapısı, konfor ve kalite anlayışı, farklı tipte hastalıkları bulunur. Bu bakımdan en iyi ve en rahat yatak, kişiye göre değişkenlik arz eder. Yataklara ilişkin spesifik sorularınızda yukarıda yer alan numaradan direkt bağlanarak firmaya ulaşabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Yataş müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Yataş Şikayet Hattı

Marka, ürünlerini her zaman kaliteli malzeme kullanarak ve son teknolojiden yararlanarak üretmektedir. Böylelikle, müşterisinin istediği konforu tamamıyla sağlamaktadır. Böylesi niteliklere sahip ve daima kullanıcısını memnun etmeye çalışan markaya ilişkin soru, şikayet, görüş ve önerileriniz için yukarıda yer alan telefon hattından anında iletişime geçebilirsiniz.

Yataş’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Yataş ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, satış sonrası destek hakkında bilgi alabilir, size yakın Yataş satış noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Yataş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 850 0 987

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yataş müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Yataş şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yataş Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 850 0 987

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Yataş çağrı merkezi numarasına 0850 850 0 987 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Yataş Genel Müdürlük

Adres Bilgisi : Yalı Mahallesi Kadir Sokak. No: 14/1 Kartal / İstanbul

Çağrı Merkezi No : 0850 850 0 987 ( Hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında )

Arama Terimleri: Yataş iletişim bilgileri, Yataş telefon no, Yataş irtibat tel, Yataş canlı destek, Yataş müşteri temsilcisi, Yataş şikayet hattı, Yataş müşteri hizmetleri numarası, Yataş çağrı merkezi numarası, Yataş iletişim numarası, Yataş çağrı merkezi, Yataş müşteri hizmetleri direk bağlanma

17 Yorum

 1. MEHMET ÜNLÜ 28 Temmuz 2017
  • Yönetici 29 Temmuz 2017
   • Ramazan 11 Haziran 2018
 2. Abdurrahman CENGİZ 3 Eylül 2017
 3. Mustafa küçükseymen 2 Kasım 2017
  • Ayşe onat 30 Ağustos 2018
 4. CANAN 18 Mart 2018
  • Hülya 30 Ağustos 2018
 5. Ayşe onat 30 Ağustos 2018
 6. Ayşe onat 30 Ağustos 2018
 7. Ayşe onat 30 Ağustos 2018
 8. Tolga osman güven 22 Ocak 2019
 9. Ece Eda 19 Kasım 2019
 10. Serkan yilmaz 25 Aralık 2019
 11. Hikmet Antakyalı 11 Eylül 2020
 12. Cengiz Bozkuş 7 Ağustos 2021
 13. Serpil 9 Şubat 2024

Yorum Yap