ulusal-kanal-cagri-merkezi-numarasi

Ulusal Kanal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ulusal Kanal, 2000 yılında İstanbul merkezi olarak kurulmuş bir televizyon kanalıdır. Vatan Partisi’ne olan yakınlığı ile de bilinmektedir. Ulusal Kanal; Türksat 4A uydusundan, D-Smart, Kablo TV ve Ustream platformlarından seyredilebilmektedir. Ulusal Kanal’ın sloganı şu şekildedir; “Türkiye Bize Bakıyor.”

Ulusal Kanal’ın genel kanal teması haberdir. Kanalda genel olarak haber yayını ve sunumu yapılmaktadır. Kanalın en sevilen ve en çok seyredilen programı Sabahattin Önkibar sunduğu canlı olarak yayınlanan  Alternatif isimli programdır. Ulusal Kanal, son zamanlarda adını sıklıkla duyuran haber kanallarından birisidir.

Ulusal Kanal’ın 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla bir haber ihbarında bulunabilir, sunulan ve yayımlanan haberler hakkında bilgi alabilir; soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Ulusal Kanal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 251 50 90

Arama Terimleri: ulusal kanal iletişim bilgileri, ulusal kanal telefon no, ulusal kanal irtibat tel, ulusal kanal canlı destek, ulusal kanal müşteri temsilcisi, ulusal kanal şikayet hattı

5 Yorum

  1. bulent atlioglu 9 Temmuz 2017
  2. göksel bal 20 Aralık 2017
  3. mehmet fatih tunc 2 Şubat 2018
  4. Ali ERDOGAN 5 Mart 2018
  5. Ali ERDOGAN 5 Mart 2018

Yorum Yap