tmo-iletisim-telefon

TMO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TMO çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde TMO müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden TMO şikayet hattına erişebilirsiniz. TMO müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

TMO(Toprak Mahsulleri Ofisi) sermayesinin tamamı devlete ait olmak üzere 1938 yılında kurulmuştur. TMO’nun merkezi Ankara’da bulunmaktadır. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’na tabi bir kuruluştur. Türkiye’nin bir çok bölgesinde tesisli ekipleri bulunmaktadır. Ayrıca yoğun alım dönemlerinde geçici alım merkezleri kurulmakta bu sayede Türkiye’de tarım faaliyetlerinin gelişmesine katkı sağlamaktadır.

TMO Çağrı Merkezi Numarası

Kısaltması TMO olan Toprak Mahsulleri Ofisi, özellikle devlet ile alakalı bir hat olması sebebi ile oldukça yoğun olarak hizmet vermektedir. Toprak ile alakalı olarak sormak istediğiniz her detay ya da öğrenmek istediğiniz her türden bilgiye, bu kurumun çağrı merkezi sayesinde direkt olarak ulaşım sağlayabilme hakkına sahipsiniz. Eğer aklınıza takılan bir soru, bu kuruma yapacağınız bir geri bildirim ya da bir şikayetiniz var ise kuruma ilişkin olarak sunulmuş olan çağrı merkezi numarasından hemen iletişime geçebilir ve böylece en doğru ve direkt yoldan hizmet alma şansına erişim sağlayabilirsiniz.

TMO çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

TMO’nun kuruluşu eski zamanlarda zaruret sonucu olmuştur. 1. Dünya savaşından sonra büyük bir darbe alan sanayileşme akımı yerini yeniden tarıma devretmiştir. Devletler tarım faaliyetlerine ağırlık vererek dünya üretim payında en büyük halkayı elde etmek için çabalamışlardır. Bunun sonucunda özellikle buğday gibi gıdalarda üretim artmış ve buğday stokları başlamıştır. Bunun sonucunda fiyatların düşmesi sonucu dış piyasada rekabet artmış ve buğday fiyatları iyice düşmüştür. Bu durumda ciddi krizlere sebep olmuştur. Bu gelişme üzerine hükümet buğday alımı ve depolanması için Ziraat Bankası’nı görevlendirmiştir.

TMO Müşteri Hizmetleri Numarası

Uzun zamandır, oldukça yoğun olarak çalışan TMO genelde telefon trafiği yoğun olan bir kurumdur. Özellikle pandemi süreci başladığından beri yüz yüze hizmetten ziyade, online ortamda ya da telefon üzerinden bir hizmet sağlamaktadır. Bu kuruma ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri numarası ise + 90 (0312) 416 30 00 şeklindedir. Bu hat üzerinden doğrudan, bir hizmet alma şansına erişebilir ve böylece oldukça doğru bir cevap ile karşılaşabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi TMO müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

2. Dünya Savaşının belirtilerinin ortaya çıkması sonucu da zaruret doğrultusunda TMO(Toprak Mahsulleri Ofisi) kurulmuştur. İlk zamanlar sadece buğday alım ve depolama işlerini yaparken günümüzde bir çok gıdada alım işlemlerini yapmaktadır. Bu sayede TMO üretim devamlılığı sağlayarak tüketicilere uygun fiyattan ürünlerin ulaşmasına büyük katkı  sağlamaktadır.

TMO Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yoğun olarak çalışan TMO, direkt bağlanma konusunda sıkıntıları olan bir kurum olabilir. Buna çözüm olarak ise farklı birimler için, farklı telefon numaralarını da bünyesinde barındırmıştır. Bu numaralar ve çok daha fazlasına kurumun web sitesi üzerinden doğrudan ulaşım sağlayabilirsiniz. Direkt bağlanmak için ise hatta bir süre bekleyerek hizmet alabilirsiniz. Yoğun bir telefon trafiği olsa da yine de sorunuzu çözmek maksadı ile iyi bir hizmet alarak, çözümleme yapma şansına doğrudan erişebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için TMO müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

TMO Şikayet Hattı

Aldığınız hizmet ile alakalı olarak şikayette bulunmak isterseniz deTMO kurumuna ilişkin olan müşteri hizmetleri numarasından şikayette bulunabilirsiniz. Şikayet hattı olarak da aynı numara olan + 90 (0312) 416 30 00 kullanılmaktadır. Sizler de herhangi bir şikayette bulunacaksanız ya da kuruma bir görüş bildirimi yapacaksanız bu hat üzerinden iletişime geçebilir ve iletmek istediğiniz her ne ise bunu doğrudan ve araya hiçbir aracı girmeden, en sağlıklı birime ulaştırabilirsiniz.

TMO’nun merkezi Ankara’da bulunmaktadır. TMO’nun merkezinin ve tüm şubelerinin telefon numaraları, faks numaraları ve adreslerine cagrimerkezimiz.com‘dan ulaşabilirsiniz. Bu numaradan arayarak aklınıza takılan soruları sorabilir; istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

TMO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri
+ 90 (0312) 416 30 00

Genel Müdürlük

Adres
Milli Müdafaa Caddesi No:18 06420 Bakanlıklar-Çankaya/ANKARA

Faks
+ 90 (0312) 416 34 00  (5 Hat)

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen TMO müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri TMO şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

TMO Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 416 30 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. TMO çağrı merkezi numarasına 0312 416 30 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Merkez Adresi : Milli Müdafaa Caddesi No:18 06420 Bakanlıklar-Çankaya/ANKARA
E-posta iletişim : tmo.genel@tmo.gov.tr
Santral Tel No : + 90 – (0312) – 416 30 00
Faks No : + 90 – (0312) – 416 34 00 (5 Hat)
ALO ÜRÜN : +90 – (0312) – 416 34 10

Arama Terimleri: TMO iletişim bilgileri, TMO telefon no, TMO irtibat tel, TMO canlı destek, TMO müşteri temsilcisi, TMO şikayet hattı, TMO müşteri hizmetleri numarası, TMO çağrı merkezi numarası, TMO iletişim numarası, TMO çağrı merkezi, TMO müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Mahmut 6 Ekim 2017

Yorum Yap