Tazedirekt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tazedirekt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tazedirekt çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tazedirekt müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tazedirekt şikayet hattına erişebilirsiniz. Tazedirekt müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tazedirekt Çağrı Merkezi Numarası

Tazedirekt; adının içerisinde de geçtiği gibi taze, katkısız ve doğal ürünleri müşterilerinin kapılarına kadar götüren alışveriş sitesidir. Çağrı merkezi kısmına geçmeden önce site hakkında temel bilgileri paylaşalım. Ürün satışı yapan site akla gelebilecek pek çok gıdayı doğal olarak satmaktadır. Et, günlük süt, doğal meyveler sebzeler ve daha birçok ürünü insanlara ulaştırmak adına çalışmaktadır. Misyon ve vizyonuna uygun olan gıdaları seçip, bulup satışa sunmaktadır. Kurucusu olan ve aynı zamanda CEO’su da olan Hasan Aslanoba bu site için ilk adımları atarak işe başlamıştır. Site kullanıcıları herhangi bir sebepten sitenin çağrı merkezine ulaşmak isteyebilir veya ulaşmak zorunda kalabilir. Böyle durumlar için site kuruluşundan itibaren çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. Müşteriler çağrı merkezine ulaşıp istek, dilek ve önerilerini firmaya sunabilir.

Tazedirekt çağrı merkezi numarası 444 75 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tazedirekt Müşteri Hizmetleri Numarası

Gıda alışverişi kategorisinde yeni bir kapı açan ve doğal ürünleri çiftlikten evlere getiren sitede çeşit çeşit gıda ürünü bulunmaktadır. Tazedirekt organik mi? diye merak edenler kişilere ise rahatlıkla evet cevabı verilebilir. Güvenilir adrestir. Çiftlikten organik ürünleri kapınıza kadar getirmektedir. Pestisit analizi olan meyve ve sebzeleri aradan 24 saat bile geçmeden dikkatli seçmektedirler. Bu yolculukta arada aracı yoktur. Tamamen tarladan tüketiciye şeklindedir. Siparişler tazeliğini korusun diye +4 derece araçlar ile kendilerine ait teslimat personelleri kapıya kadar getirmektedir.  Müşteri hizmetleri numarası, çağrı merkezi numarası gibi şeyler her şirkette, her firmada, her sitede vardır. Müşteri hizmetleri firmaların, kuruluşların olmazsa olmazlarındandır. Bu sitenin de müşteri hizmetleri numarası vardır ve numarası şudur; 444 75 15. Numara dışında internet sitesindeki “Bize Ulaşın” alternatifi sunulmaktadır. İsterseniz siteden, isterseniz numaradan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Tazedirekt müşteri hizmetleri numarası 444 75 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tazedirekt Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmalara, işletmelere, alışveriş sitelerine bir nedenden dolayı ulaşmak istediğimiz zaman uğraşmadan bağlanmak isteriz. Eğer bir de işimiz aceleyse bu sefer daha hızlı bağlanmanın yollarını ararız. Direkt bağlanmayı istememizin sebebi ortada sorun varsa onu hemen çözmektir veya gereksiz zaman kaybetmemektir. Bazen bu noktada firmalar müşteri hizmetlerine ulaşma konusunda biraz uğraştırmaktadır. Kısa sürecek işlem ya da işlemler için uzun uzun bekleriz. Fakat bir o kadar da hemen bağlanabildiğimiz müşteri hizmetleri vardır. Tazedirekt sitesine de direkt bağlanmak için müşteri hattı aranabilir. Yukarıdaki müşteri hattı arandığı zaman iletişime geçebilirsiniz. Telefon aracılığıyla ulaşılamadığı durumlarda sitenin internet sayfasında bulunan “Bize Ulaşın” seçeneği kullanılabilir. Buradaki formu doldurduğunuzda geri dönüş yapılacaktır. Telefon numarası ve bize ulaşın kısmına ek olarak mail adresine mail de atılabilir. Sitenin mail adresi; musteri@tazedirekt.com ‘dur. Direkt bağlanma için denenen yollar sonrası sizlere geri dönüş yapılacaktır.

Tazedirekt müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 75 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tazedirekt Şikayet Hattı

Günümüzde internet alışverişi son derece önem kazanmıştır. Önem kazanmasıyla birlikte E alışveriş seçenekleri de artış göstermeye başlamıştır. Marketlere, alışveriş merkezlerine gitmeden internet aracılığıyla çok kolay ve kısa şekilde alışveriş yapılmaktadır. Gelişen teknolojinin bunda etkisi oldukça büyüktür. Gıda türünde alışveriş sitelerinden biri olan Tazedirekt de insanlara hizmet vermektedir. Hazırlanıp evden çıkıp pazara – markete gidene kadar zaman kaybetmek istemeyenler vardır. Zaman kaybetmenin yanı sıra gitmeye üşenen kişiler de olabilir. Böyle anlar için alışveriş siteleri kurtarıcı olmaktadır. Özellikle bu site doğal ürünler satıyorsa ondan iyisi yoktur. Alışveriş konusunda nadir de olsa çeşitli sorunlar yaşanması olasıdır. Yanlış ürün gelmesi, bozuk ürün gelmesi, ürünün gelmemesi gibi örnekler verilebilir. Bu sitede de çeşitli sorunlar yaşandığında şikayet hattıyla şikayet edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ulaşıp şikayet kısmına bağlanabilirsiniz.

Tazedirekt şikayet hattı 444 75 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tazedirekt müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tazedirekt şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tazedirekt Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 75 15

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tazedirekt çağrı merkezi numarasına 444 75 15 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Dijital Platform Gıda Hizmetleri A.Ş.
Adres : Atatürk Mah. Turgut Özal Caddesi No:7 34758 Ataşehir / İSTANBUL
E-Posta : mutlu.musteri@tazedirekt.com
Telefon : 444 75 15

Arama Terimleri: Tazedirekt iletişim bilgileri, Tazedirekt telefon no, Tazedirekt irtibat tel, Tazedirekt canlı destek, Tazedirekt müşteri temsilcisi

Yorum Yap