TarzKız Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TarzKız Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TarzKız çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde TarzKız müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden TarzKız şikayet hattına erişebilirsiniz. TarzKız müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

TarzKız Çağrı Merkezi Numarası

Tarz ayakkabılar her insanın vazgeçilmez bir giyim kuşam eşyası olmuştur. Vazgeçilmez olmasının yanı sıra çok önemli ve zor bir tercih meselesidir. Giyilen kıyafete uyumlu olması özellikle giyilen kıyafeti kullanıcıdan daha çok ayakkabının taşıyabilecek bir estetikte olmalıdır. Özellikle kadınlarda çok farklı seçeneklerin olması, her elbiseye ve elbise rengine çok değişik ayakkabıların uyum sağlamsı zor sürece girilmesine sebebiyet verir. Tarzkız.com adresi bu sıkıntılı zamana dur demek için kurulmuş, kadınlara hitap yeteneğini çok yüksek seviyelere çıkaran bir internet servisidir. Kadın ayakkabısı denilince aklımıza gelebilecek her türlü ayakkabı çeşidine ev sahipliği yapmaktadır. Gelin ayakkabısından yaz için uygun sandaletlere varıncaya kadar her çeşit ayakkabıyı bulundurmasıyla her türlü gün için tek adres konumunu almaktadır.

TarzKız çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

TarzKız Müşteri Hizmetleri Numarası

tarzkız.com kurucularının kadınlar için bulundurduğu her türlü ayakkabı avantajının yanı sıra birde sıkıntı olmaksızın hızlı bir kargo hizmeti de bulunmaktadır. Uygun fiyatlarıyla kadın hayatına yeni bir ışıl getiren tarzkız.com müşteri memnuniyeti içinde özel bir gayret içindedir. 0212 280 00 77 numaralı hatları ile kullanıcıları ile iş birliği ve yakın temas halinde olan web sayfası müşterilerinin yüzünde sıcak bir gülümsemeye sebebiyet vermektedirler. Saat 09.00 ile 18.00 arasında yapacağınız her görüşme için telefon servisleri açık olup siz değerli müşterilerin hayatını kolaylaştırmak için beklemektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi TarzKız müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

TarzKız Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşterilerinin güler yüzünü asla eksik olmaması için durdurak bilmeden çalışmalara devam eden tarzkız.com müşteri hizmetleri servisinde uzun telesekreter konuşmalarına müsaade etmeden sadece size belirttiğimiz numarayı tuşlayarak hızlıca operatöre bağlanmanızı sağlamaktadır. Karşınızda size sıcak bir samimiyet karşılamak için bekleyen profesyonel müşteri hizmetleri temsilcileri sizin her türlü sıkıntı ve probleminize çözüm getirecek potansiyeldedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için TarzKız müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

TarzKız Şikayet Hattı

Müşteri hizmetleri ile karşılıklı görüşme içine girmeden de problemlerinize çözüm getirmek isterseniz diye de ayrıca bir iletişim adresi bulunmaktadır. Bu adrese bırakacağınız bilgileriniz ve bunun yanında merak ettiğiniz soru ve yaşadığınız problemlere çözüm bulabilirsiniz. Mail yoluyla iletişime geçmek için https://www.tarzkiz.com/pages/contact sayfasına giriş yapıp formu dolduraraktan da kolayca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen TarzKız müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri TarzKız şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

TarzKız Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. TarzKız çağrı merkezi numarasına 0212 280 00 77 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Çağrı Merkezi Numarası: 0212 280 00 77 (Pazartesi – Cuma günleri : 9:00 – 18:00 saatleri arasında)

E Posta Adresi:  info@tarzkiz.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz TarzKız iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren TarzKız sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi TarzKız iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: TarzKız iletişim bilgileri, TarzKız telefon no, TarzKız irtibat tel, TarzKız canlı destek, TarzKız müşteri temsilcisi, TarzKız şikayet hattı, TarzKız müşteri hizmetleri numarası, TarzKız çağrı merkezi numarası, TarzKız iletişim numarası, TarzKız çağrı merkezi, TarzKız müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Sevcan 16 Mayıs 2023

Yorum Yap