Shell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Shell çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Shell müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Shell şikayet hattına erişebilirsiniz. Shell müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hollanda merkezli olarak kurulan Shell, dünyanın en büyük petrol şirketlerinden birisidir. Şirket dünya genelinde 70’ten fazla ülkede 94.000’i aşkın personeliyle hizmet vermektedir.

Shell Çağrı Merkezi Numarası

1923 yılından itibaren Türkiye’de faaliyet gösteren Shell, ekonomiye getiri sağlayıp katkıda bulunmak, enerji alanında bulunduğu sektöre yenilikler getirmek ve yüksek standartlar ile sektöre liderlik etmeye devam etmektedir. Küresel düzeydeki hizmet deneyimi ve ürün yelpazesinin geniş olması ile birlikte inovasyon ve gelişmeleri dünya ile aynı anda Türkiye’deki müşterilerine sunan Shell Türkiye, üstün müşteri deneyimi ve inovatif ürünleri ile, Türkiye’nin önde gelen rekabetçi bir enerji şirketi olmayı başarmıştır. Shell Türkiye emniyet, sağlık ve çevre konularındaki deneyimini, teknolojik birikimi, teknik ve Ar-Ge projeleri sonucunda elde ettiği deneyimini tüm toplum ile paylaşmaktadır. Türkiye’de Shell ve Turcas Petrol A.Ş bünyesinde çalışanlar da dahil olmak üzere 800’ü aşkın çalışanının yanı sıra bütün yurt geneline yayılmış istasyon ağı ile 15.000’in üzerinde çalışana istihdam sağlamaktadır. Shell çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Shell Müşteri Hizmetleri Numarası

Shell sunduğu hizmetler ile müşterilerine kolaylık sağlamaya, onların hayatını kolaylaştırmaya çalışmaktadır. Bu nedenle Shell Destek Merkezi kurulmuş ve bunun yanı sıra bireysel müşterileri için kurmuş oldukları Shell ClubSmart programını hayata geçirmiştir. Bu program sayesinde istasyonları, yakıt çeşitlerini ve bilgi sahibi olmak istediğiniz diğer bütün konular hakkında aradığınız cevabı bulabilmeniz amacı ile tasarlanmıştır. Ayrıca siz değerli müşterilere daha iyi bir hizmet sunmak amacı ile geri bildirim sistemini devreye sokmuş Satış Sonrası Hizmetler ile sizlerin görüşlerini önemsediğini ifade etmiştir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Shell müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Shell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Shell ve Turcas A.Ş’nin ortak olarak kurdukları Shell müşteri hizmetleri, hizmet ve akaryakıt ile ilgili geri bildirim ya da öneri için 444 1 504 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz konuda sizlere yardımcı olacağımızın garantisini vermekten mutluluk duymaktayız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Shell müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Shell Şikayet Hattı

Shell, temel değerleri dürüstlük ve doğruluk üzerine kurulu olan bir firmadır. İnsan haklarına saygılı, müşterilerinin istek ve beklentilerine uygun ve yüksek kalite standartlarında hizmet sunmayı ön planda tutmaktadır. Bu bağlamda müşterilerinin aldığı hizmetten memnun kalmadığı takdirde şikayetlerini iletebilmeleri amacıyla Shell Şikayet Hattı ve şikayet formu oluşturulmuştur. Müşteriler bu formları doldurarak veya direkt olarak şikayet hattını arayarak görüşlerini bildirebilir, istek ve beklentilerini ya da şikayetlerini firmaya iletebilirler.

Müşteri memnuniyeti ve inovatif yaklaşımıyla dünyada gözde firmalar arasında bulunmaktadır.

Shell’in sunduğu hizmetler kategorisinde ayrı ayrı çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Böylelikle aldığınız hizmetin bulunduğu departmanın müşteri hizmetlerini arayarak daha detaylı ve hızlı bilgi alabilirsiniz. Bu hatlar üzerinde sorularınıza yanıt bulabilir; istek, öneri ve şikayetlerinizi kolayca Shell Türkiye’ye bildirebilirsiniz.

Shell Türkiye Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaraları

Hizmet ve Akaryakıt Kalitesi Geri Bildirimleri
444 1 504

Smart Card Üyelik Hizmetleri & Kampanyalar
444 20 20

Akaryakıt & Otogaz –Ticari ve Perakende Satışlar
444 1 502

Taşıt Tanıma Sistemi
444 33 33

Madeni Yağ ve Gres – Ticari Satışlar
444 1 503

Denizcilik Ticari Satışlar
444 1 506

Arama Terimleri: shell iletişim bilgileri, shell telefon no, shell irtibat tel, shell canlı destek, shell müşteri temsilcisi, shell şikayet hattı, shell müşteri hizmetleri numarası, shell çağrı merkezi numarası, shell iletişim numarası, shell çağrı merkezi, shell müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. ismet akyüz 12 Ocak 2018

Yorum Yap