Serenze Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Serenze Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Serenze çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Serenze müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Serenze şikayet hattına erişebilirsiniz. Serenze müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Serenze Çağrı Merkezi Numarası

Gerek kadın ayakkabı gerekse erkek bot – spor ayakkabıları olmak üzere pek çok renk ve ürün çeşitliliğiyle önde gelen marka özelliği taşıyan firmamız müşterilerine değer veriyor. Online alışveriş seçeneği sunan Serenze, gelişmiş teknolojiyi takip eden aynı zamanda trendleri de kaçırmayan bir marka olma özelliği taşımakta. Kaliteden taviz vermemenin yanı sıra uygun fiyat seçeneği de sunmakta. Belli aralıklarla indirime giren ürünlerimizi kampanya süresince online olarak takip edebilir, mal ya da hizmetlerin temel özelliklerine sizler için yenilediğimiz www.serenze.com internet sitemizde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin hiçbir şekilde mağdur bırakmamak adına önemli gayret sarf ediyoruz, bu minvalde günün her saatinde bizi arayabilir dilek ve şikayetlerinizi rahatlıkla bildirebilirsiniz.

Serenze çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Serenze Müşteri Hizmetleri Numarası

Kadın ayakkabıları, spor ve günlük ayakkabıların yanı sıra mağazamızda bulunan erkek bot ve erkek gömlek çeşitlerimize göz atabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden alışveriş yapabilir geri iade ya da sıkıntı söz konusu olduğu takdirde rahatlıkla paranızı iade ya da aynı tutar değerinde bir ürünümüzle değişim sağlayabilirsiniz. Serenze markası olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Bize 0850 3043730 telefon numaramızdan ulaşabilir müşteri temsilcimizle görüşme yapabilirsiniz. Söz konusu sizler olunca bilgilerinizi önemsiyor ve konuşmayı kayıt altına alıyoruz. Probleminize kalıcı çözümler üretmek adına bir telefon kadar yakınınızdayız.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Serenze müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Serenze Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sınırsız ürün ve tasarım zenginliğine sahip, en moda ürünleri en uygun fiyatlara müşterilerine sunan markamız en iyi lokasyonlarda size hizmet veriyor. Göz alıcı atmosfere sahip mağazalarımızı ziyaret edebilir ya da tercihen internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. 0850 3043730 numaralı telefon hattımızı arayabilir, yeni sipariş için 1i mevcut siparişiniz için 2yi iptal ve değişim için 3ü bilgi için 4ü tuşlayabilirsiniz. Eğer operatöre bağlanmak isterseniz herhangi bir tuşa tıklamadan bekleyebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Serenze müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Serenze Şikayet Hattı

Serenze şikayet hattı herhangi bir şikayetiniz, öneriniz ve sizlere daha iyi hizmet etmek adına oluşturulmuştur.  www.serenze.com  internet sitemize girebilir adınız e posta adresiniz ve mesajınızı girerek taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ya da mail yoluyla  info@serenze.com adresimize mesajınızı bırakabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Serenze müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Serenze şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Serenze Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Serenze çağrı merkezi numarasına 0850 304 37 30 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

ADRES: Hızırbey Mah. 1501 Sok. No: 2 Isparta Merkez.

TELEFON: 0850 304 37 30

Watsap: 0553 060 98 98

MAIL: info@serenze.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Serenze iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Serenze sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Serenze iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Serenze iletişim bilgileri, Serenze telefon no, Serenze irtibat tel, Serenze canlı destek, Serenze müşteri temsilcisi, Serenze şikayet hattı, Serenze müşteri hizmetleri numarası, Serenze çağrı merkezi numarası, Serenze iletişim numarası, Serenze çağrı merkezi, Serenze müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap