Seç Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Seç Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Seç Market çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Seç Market müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Seç Market şikayet hattına erişebilirsiniz. Seç Market müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Seç Market Çağrı Merkezi Numarası

Seç Market ülkemizde uzun zamandan bu yana hizmet veren ve kurumsal bir kimlik kazanan mağazacılık isimlerinden bir tanesidir. Oldukça uygun fiyatlar üzerinden kaliteli ürünlerin satışını gerçekleştiriyor olmasından dolayı kısa süre içerisinde müşteri kitlesini oldukça genişletmiştir. Bu sayede Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet verir hale gelmiştir. Piyasanın en çok tercih edilen gözde markalarından kendine özel markalara kadar geniş bir ürün skalası bulunan market zincirinin her geçen gün müşteri potansiyeli de artmaktadır.

Markanın en önemli misyonu daima yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak olduğundan, ürün satışlarını ve hizmetlerini bu misyon doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyet çalışmaları sayesinde, müşterilerin markete ait ürünlerden memnun kalma düzeyleri tespit edilmekte ve çalışmalar bu doğrultuda gerçekleştirilebilmektedir. Türkiye’nin hemen her ilinde hizmet vermekte olan bu market zinciri, geniş müşteri kitlesine hitap etmesi sebebi ile müşterileri ile iletişim içerisinde kalabilmek için çağrı merkezi numarası edinmiştir. Müşteriler mesai gün ve saatleri içerisinde bu numara üzerinden çağrı merkezi yetkilileri ile görüşme gerçekleştirebilmektedir. Markete ait çağrı merkezi numarası 444 82 40 şeklindedir. Türkiye’nin her ilinde bu numara aranılarak yetkili kişiler il görüşme sağlayabilmek mümkündür.

Seç Market çağrı merkezi numarası 444 82 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Seç Market Müşteri Hizmetleri Numarası

Markete ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden pek çok farklı konu hakkında bilgi alabilmek mümkündür. Bu bilgilerin ne olduğundan söz etmeden evvel markanın resmi çalışma saatlerinden bahsetmekte fayda olacaktır. Markete ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri haftanın her günü saat 10:00- 19:00 aralıklarında düzenli olarak müşteriler ile görüşme gerçekleştirebilmektedir. Markete ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden gerçekleştirilecek olan görüşmelerde pek çok farklı konu hakkında bilgi alabilmek mümkündür. Bu konulardan ilki bayilik talebidir. Müşteriler aynı zamanda bulundukları bölgede faaliyete alabilmek için marketin bayiliğini alabilmektedirler. Ülkemizde markete ait bayilik sayısı oldukça fazladır. Bunun yanı sıra ürün veya hizmetler hakkında da bilgi sahibi olunabilmektedir. Markette belirli dönemlerde kampanyalı satışlar gerçekleşmektedir. Müşteriler bu kampanyalar hakkında da çağrı merkezi müşteri temsilcilerinden bilgi alabilmektedir. Müşteri temsilcileri alanında oldukça uzman ve iletişim yönü güçlü kişilerde oluştuğundan kısa süre içerisinde görüşmeden yüksek verim alınabileceği ve tüm soruların karşılığını bulacağı bilinmelidir.

Seç Market müşteri hizmetleri numarası 444 82 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Seç Market Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markete ait çağrı merkezi numarası üzerinden müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirmek isteyen müşterilerin direkt bağlanma olanağından yararlanabilmeleri için yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır. Bu işlemlerden ilki arama esnasında müşterilerden istenen bilgilerin eksiksiz ve doğru bir biçimde iletilmesi olacaktır. Bunun yanı sıra ikinci adım ise arama esnasında eğer var ise yönlendirme tuşlarının kullanılması gerektiğidir. Tuşlar sayesinde, görüşülmek istenilen konu ile ilgili bölüme müşteriler aktarılacaktır. Tuşlamaların doğru bir biçimde yapılması sayesinde kısa süre içerisinde müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirebilmek mümkündür.

Seç Market müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 82 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Seç Market Şikayet Hattı

Markete ait çağrı merkezi numarası aynı zamanda şikâyet hattı olarak da kullanılabilmektedir. Bunun için tek yapılması gereken 444 82 40 numarası aranıldığı esnada ilgili yönlendirme tuşları kullanılarak; görüşülmek istenilen konunun, şikayet olduğu belirtilmelidir. Bu sayede müşterinin doğrudan şikayet hattı ile görüşmesi sağlanmaktadır. Telefon numarasının yanı sıra markete ait resmi web sayfasından bulunan iletişim formu doldurularak da şikayet bildirebilmek mümkündür. Bunun için tek yapılması gereken https://www.secmarket.com.tr/iletisim adresine tıklamak olacaktır. Bu adres üzerinde bulunan iletişim formu aynı zamanda görüşülmek istenen tüm konular için kullanılabilmektedir. Müşteriler günün her saati bu formu web sitesi üzerinden doldurarak yetkili kişiler ile görüşme yapma talebinde bulunabilirler.

Seç Market şikayet hattı 444 82 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Seç Market müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Seç Market şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Seç Market Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 82 40

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Seç Market çağrı merkezi numarasına 444 82 40 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Seç Marketçilik A.Ş.
Adres :Kuşbakışı Caddesi No:19 Posta Kodu: 34662 Altunizade / Üsküdar / İstanbul
Telefon : 444 82 40

Arama Terimleri: Seç Market iletişim bilgileri, Seç Market telefon no, Seç Market irtibat tel, Seç Market canlı destek, Seç Market müşteri temsilcisi

Yorum Yap