Sebamed Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sebamed Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sebamed çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sebamed müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sebamed şikayet hattına erişebilirsiniz. Sebamed müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sebamed Çağrı Merkezi Numarası

Sebamed cilt sağlığı ve güzelliği için ihtiyaç duyabileceğiniz her ürünü yelpazesinde barındırarak sizlere en uygun fiyat ve kalite ile sunmaktadır. Sağlık bakanlığı onaylı ve dermatologlar tarafından test edilen ürünlerimiz cilde zarar verici kimyasalları barındırmaması nedeniyle uzun yıllar boyunca müşterilerimizin cilt bakımı rutinlerinin vazgeçilmezi olarak yerini almaktadır. Markamızın sadece yetişkinler tarafından değil, aynı zamanda çocuk ve bebek bakımlarında ebeveynler tarafından güvenle tercih edilmesi en büyük gurur ve mutluluk kaynağımızdır. Müşterilerimizin markamıza duyduğu güveni korumak ve memnuniyetinizi sürdürmek için var olan gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sebamed çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sebamed Müşteri Hizmetleri Numarası

Kendiniz için yapacağınız en önemli yatırımlardan olan cilt bakımı, erkek, kadın, genç, yaşlı herkes için günlük yaşamın parçası olan bir aktivite olarak görülmektedir. Ancak piyasada bulunan çok çeşitli markalar arasından cilt yapınız için en uygun ürünü seçmek çoğu zaman şansa bırakılmaktadır. Sebamed olarak, hassas, yağlı, kuru, karma gibi her türlü cilt türü yapısına uygun seçenekleri bulunan yüz temizleme, nemlendirme, yaşlanma karşıtı bakım, vücut bakımı, deodorant, saç bakımı ürünlerimiz sizleri güvenilir ürün bulma sıkıntısından kurtarmakta ve doğal içerikleri ile cilt bakımında aradığınızın karşılığını vermektedir.

Müşterilerimizin şikayet ve isteklerini dinlemek ve yardımcı olabilmek için her zaman müşteri hizmetleri destek hattımızda hizmet vermeye hazır bulunmaktayız. Müşteri hizmetlerimize 0850 737 7446 numaralı telefon hattından ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizin kalitesine verdiğimiz önemli, müşterilerimizin geri dönüşlerine ve memnuniyetine de gösterdiğimizden emin olabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soru için gönül rahatlığıyla bize ulaşabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sebamed müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Sebamed Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sebamed müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorsanız 0850 737 74 46 numaralı Perigo tüketici danışma hattına bağlanarak bize ulaşabilirsiniz. Bu hattı arayarak direk müşteri hizmetleri görevlisi ile görüşmenizi yapabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz hafta içi saat 09.00 ile 17.00 arasındadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sebamed müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Sebamed Şikayet Hattı

Sebamed markası olarak en önemli ve bilinen özelliğimiz pH 5.5 yapısına sahip ürünler sunmamızdır. Cilt sağlığı için koruyucu özelliği dermatologlarca onaylanmış olan pH 5.5 yapımız ile diğer cilt bakım markalarından ayrılmaktayız.  Bizlere mail yolu ile ulaşmak isterseniz, mesajınızı istinfo@perrigo.com adresine ileterek genel merkezimize ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sebamed müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sebamed şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sebamed Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sebamed çağrı merkezi numarasına  0850 737 74 46 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Merkez
Perrigo Kişisel Bakım Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1A Ofis Blok 5. Kat Nida Kule Göztepe/ İstanbul

Telefon: +90 216 527 51 51

Fax: +90 216 314 93 63

Eposta: istinfo@perrigo.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Sebamed iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Sebamed sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Sebamed iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Sebamed iletişim bilgileri, Sebamed telefon no, Sebamed irtibat tel, Sebamed canlı destek, Sebamed müşteri temsilcisi, Sebamed şikayet hattı, Sebamed müşteri hizmetleri numarası, Sebamed çağrı merkezi numarası, Sebamed iletişim numarası, Sebamed çağrı merkezi, Sebamed müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap