Sabomar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sabomar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sabomar çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sabomar müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sabomar şikayet hattına erişebilirsiniz. Sabomar müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sabomar Çağrı Merkezi Numarası

Medikal malzemeler sağlığımız açısından önemli yere sahiptir. Medikal ürün çeşitliliği de oldukça fazladır. Sabomar terlik ve maske üretimi yapan bir firmadır. Medikal sektöründe de 10 yıldan fazla zamandan beri yer almaktadır. Firmanın üretmiş olduğu terlikler ortopediktir. Sağlık kuruluşlarında çalışan birçok kişi tarafından da tercih edilmektedir. Ayak anatomisine uygun, rahat ve aynı zamanda hafif olan terlikler doktor, hemşire, personel ve diğer sağlıkçılar tarafından tercih edilir. Devamlı ayakta olan kişilerin ayak sağlığı oldukça önemlidir. Giydikleri terliklerin rahat olması ve kişilerin ayaklarında problem yaratmaması gerekir. Beyaz renkte olan terlikler sağlığı ve temizliği temsil eder. Evinizde ya da iş yerinizde bu medikal terlikleri tercih edebilirsiniz. Ayakkabı olarak da iş güvenliği ayakkabısı, botu ve çizmesi üretmektedir. İşinize uygun olarak bu ürünlerden alarak ayaklarınızın rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgiye çağrı merkezlerini arayarak da ulaşabilirsiniz.

Sabomar çağrı merkezi numarası 0212 909 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sabomar Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüzdeki pandemi nedeniyle maske kullanımı da alışkanlıklarımız haline geldi. Evden dışarıya çıkarken maskemizi yanımıza almaktayız. Kullandığımız maskelerin kaliteli olması oldukça önemli bir konudur. Dışarıdaki virüslerden bizi koruması sağlıklı bir nefesi bize sunması gerekir. Kolay nefes alabilme ve konuşma da oldukça önemlidir. Sabomar CE ve ISO sertifikalı maskeler üretmektedir. %99’a kadar bakteri korumasını kişilere sunar. Katlanabilir dizaynda tasarlanan maskeler son teknolojiye göre tam otomatik makinalarda üretilmektedir. 10 adet paketlerde satılmakta olup farklı renklerde bulunmaktadır. Firma toptan satış da yapmaktadır. Çocuklar, gençler ve yetişkinler için tasarlanmış farklı boyutları da vardır. Müşteri hizmetlerini aramak isteyen kişiler Whatsapp: 0532 734 0530 numaradan ulaşım sağlayabilir. Ayrıca 0 212 909 44 44 sabit numarayı da arayabilirsiniz.

Sabomar müşteri hizmetleri numarası 0212 909 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sabomar Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sabomar maske ve terlikten başka eldiven, ateş ölçer, bone, dezenfektan gibi medikal ürünleri de üretmektedir. Firmayla direkt bağlantı kurmak için yukarıdaki numaraları arayabilir aynı zamanda destek@prizma.net mail adresi ile yazılı iletişim kurabilirsiniz.

Sabomar müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 909 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sabomar Şikayet Hattı

Sabomar ürünlerini satın almak için firmanın internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Birçok medikal ürün satan yerlerden de alışveriş yapabilirsiniz. Toptan ya da perakende alışveriş yapan kişiler ürünlerle ilgili şikayetlerini müşteri temsilcilerine iletebilir ya da mail yoluyla iletişime geçebilir.

Sabomar şikayet hattı 0212 909 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sabomar müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sabomar şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sabomar Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 909 44 44

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sabomar çağrı merkezi numarasına 0212 909 44 44 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı : PRİZMANET MEDİKAL SAN. TİC. İTH. İHR. LTD. ŞTİ.

İrtibat Telefon No : 0212 909 44 44

Whatsapp İletişim Hattı : 0532 734 0530

Adres Bilgisi : Yahya Kemal Mahallesi Okul Caddesi No: 13-15 Kağıthane/İSTANBUL

E-Posta Mail Adresi : destek@prizma.net

Arama Terimleri: Sabomar iletişim bilgileri, Sabomar telefon no, Sabomar irtibat tel, Sabomar canlı destek, Sabomar müşteri temsilcisi, Sabomar şikayet hattı, Sabomar müşteri hizmetleri numarası, Sabomar çağrı merkezi numarası, Sabomar iletişim numarası, Sabomar çağrı merkezi, Sabomar müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap