QuikSilver Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
QuikSilver Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
QuikSilver Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1969 da Avustralya’da kurulan Quiksilver, şu an ABD’denin bünyesinde olup merkezi Kaliforniya’dır. Sörf üzerine tasarım yapan şirket birde günlük spor ürünlerin tasarımını yapmaktadırlar.

Logosunda dağı aşan dalga figürü kullanılmıştır. Quiksilver bayanlar için Roxy markasını da çıkartmıştır. Roxy logosu ise Quiksilver logosunun yatay yansımasından oluşur.

2015’te iflas eden Quiksilver büyük hissedarı tarafından 2016’da tekrar açılmıştır. Quiksilver dağ ve dalgalardan esinlenerek ahenk, sanat ve modayı karıştırarak genç yaşam, spor giyim ürünleri tasarlayıp sunmaktadır.

Renkli ve şık spor giyim mağazası olan Quiksilver çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Bunun yerine internet üzerinden sorularınızı yanıtlamaktadırlar. Aşağıdaki e-mail adreslerine e-mail göndererek istek veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

İletişim E-mail Adresleri
atilla.kuduoglu@olgarlargroup.com
ayhan.soysal@olgarlargroup.com
ayfer@olgarlargroup.com

Arama Terimleri: quick silver iletişim bilgileri, quick silver telefon no, quick silver irtibat tel, quick silver canlı destek, quick silver müşteri temsilcisi, quick silver şikayet hattı, quicksilver müşteri hizmetleri

4 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla