PTT Kargo Şikayet

PTT Kargo Şikayet

PTT Kargo şikayet, PTT Kargo şikayet hattı, PTT Kargo şikayet telefonu var mı? PTT Kargo şikayetim var nasıl iletebilirim? PTT Kargo şikayet yazma gibi konular hakkında bilgi sahibi olacağınız bu makalemizi okuyabilir ve şikayetlerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

PTT Kargo Şikayet

Kargo gönderilerinde en güvenilir ve en kaliteli kurumlardan birisi olan PTT, geniş hizmet ağı içerisinde, vatandaşların kargo gönderilerini Türkiye’ nin her yerine ulaştırıyor. En geniş kargo taşıma ve kargo dağıtım ağına sahip olan PTT Kargo şirketi, hem yurtiçi hem de yurtdışı gönderilerinde en çok tercih edilen marka konumunda bulunuyor. PTT Kargo, PTT bünyesinde faaliyet gösteren bir birim olarak vatandaşların kargolarını daha güvenli ve daha ekonomik bir şekilde gönderebilmelerine yardımcı oluyor.

Son derece ekonomik olması ve devlet güvenirliliğinin bulunuyor olması vatandaşların nezdinde daha çok tercih edilmesi noktasında etkili oluyor. Tüm vatandaşlar hızlı ve kolay bir şekilde PTT Kargo hizmetlerini kullanarak, kargolarının istedikleri adrese ulaştırılmasını sağlayabiliyor. Kaliteli hizmet altyapısına sahip olan ve şubeleşme konusunda Türkiye’ nin en önemli kargo dağıtım markası konumunda bulunan PTT Kargo’ nun müşteri destek hizmetleri de fark oluşturuyor. Özellikle PTT Kargo şikayet servisi ile vatandaşların herhangi bir sorun yaşaması durumunda dinamik bir şekilde destek alabilmeleri de mümkün oluyor.

PTT Kargo yurt içi ve yurtdışı gönderim hizmetleri ile çok geniş bir ağ üzerinde faaliyet gösteriyor. Özellikle son yıllarda e-ticaret sektörüne yönelik ilgi ve talebin büyük oranda artış göstermesi ile birlikte her yıl kargo taşıma hacminde önemli bir artış yakalayan PTT Kargo, özellikle yurtdışı kargolarında ilk merkez konumunda bulunuyor. Çünkü günümüz Türkiye’ sinde yurtdışından getirtilen tüm kargolarda gümrük girişi ile birlikte yurtiçindeki taşıma ve dağıtım hizmetleri PTT Kargo tarafından gerçekleştiriliyor.

Bu durumda sektörel olarak rakiplerinin bir adım önünde bulunmasına neden oluyor. Kargo gönderim hizmetlerindeki bu geniş ağı ile birlikte tüketiciler çok daha yüksek kalite standartlarında fırsatlardan yararlanabilme şansını yakalıyor. Çünkü hem uzun yıllara dayanan deneyimli hem de yüksek kalite standartları ile modern çağın Türkiye’ sinde kaliteli kargo taşıma ve kargo gönderim hizmetlerinin alınabilmesine yardımcı oluyor. PTT Kargo müşteri hizmetleri servisinin son derece yüksek kalite standartları her konuda teknik destek alınabilmesine de yardımcı oluyor. Özellikle PTT Kargo şikayet işlemleri müşteri hizmetleri aracılığıyla dakikalar içerisinde gerçekleştirilebiliyor.

PTT Kargo şikayet bildirimleri için hizmet veren PTT Kargo müşteri hizmetleri şikayet hattı ile dakikalar içerisinde yetkili personellere şikayetleri bildirebilme şansı bulunuyor. Yapılan PTT Kargo şikayetlerine ilişkin incelemeler uzman ve tecrübeli müşteri temsilcileri tarafından gerçekleştiriliyor. Bu şekilde yapılan incelemelerin ardından tüketicilerin mağduriyeti tespit edilmesi halinde gerekli olan işlemler çok hızlı bir şekilde yerine getiriliyor. Bu şekilde çok daha kısa zaman dilimleri içerisinde tüketicilerin sorunlarından kurtularak, uluslararası kargoculuk standartlarına uygun kalitede hizmet alabilmeleri mümkün oluyor. Bu sağladığı avantajlar dolayısı ile de günümüzde son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih edilen kargo firmalarının ilk sırasında kendisine yer buluyor.

Kuruluşu 1800’ lü yıllara kadar uzanan PTT, günümüzde posta, mobil telekomünikasyon, kargo ve banka alanlarında faaliyet göstermeye devam ediyor. Bu şekilde oldukça güçlü bir altyapıya ve önemli bir deneyime sahip olan PTT’ nin çatısı altında faaliyet gösteren PTT Kargo markası ile kargo gönderilerini devlet güvencesi altında gerçekleştirebilmek mümkün oluyor. PTT Kargo markasının globalleşen dünyanın hızla gelişen teknolojilerini hizmetlerinde kullanıyor olması, çok daha süratli ve çok daha güvenli kargo gönderim imkanını vatandaşlara sunuyor. PTT Kargo şikayet servisi gibi servisleri ile de tüketicilerin kargo gönderim ya da kargo alım hizmetleri konusunda her zaman profesyonel standartlarda teknik destek alabilmeleri sağlanıyor. Bu şekilde tüketiciler kargo sektöründe çok sık karşılaşılan sorunlardan korunarak, hizmetleri kullanabiliyor.

PTT Kargo Şikayet Hattı

PTT Kargo markası, her geçen gün marka değerini hızla arttırmaya devam ediyor. Sadece yurtiçinde değil yurtdışında da önemli bir kargo dağıtım markası haline gelen PTT Kargo’ nun geniş hizmetleri, kargoculuk sektörüne yön veriyor. Özellikle de tüketicilerin ihtiyaç duydukları her türlü kargo gönderim hizmetine yönelik olarak alternatif hizmet seçenekleri bulunan PTT Kargo markasının hizmetlerini kullanan tüketiciler herhangi bir sorun yaşamaları durumunda ise PTT Kargo şikayet hattı servisinden yararlanabiliyor. Tüm tüketiciler son derece hızlı ve kolay bir şekilde bu şikayet hattı numarası üzerinden teknik destek alabiliyor. Üstelik bu şikayet servisinde PTT Kargo markasının hizmet kapsamında bulunan her türlü konu ile ilgili olarak yararlanma şansı bulunuyor.

PTT Kargo Şikayet hattı tüm tüketiciler tarafından kullanılabilmektedir. Tüketiciler ihtiyaç duydukları teknik desteği hızlı ve kolay bir şekilde bu şikayet hattı üzerinden müşteri temsilcileri aracılığı ile alabiliyor. Özellikle de tüketicilerin kargo gönderim hizmetlerinde en iyi çözümlerden yararlanabilmeleri için karşılaşılabilecek sorunlara yönelik olarak deneyimli müşteri temsilcileri ile tüketicilere yardımcı olunuyor. Kargo gönderimlerinde yaşanabilen kargo gönderim hataları, kargonun kaybolması, kargonun hatalı teslim edilmesi, kargonun teslim edilmemesi, kargonun geç teslim edilmesi, kargonun şubede kalması, kargonun hasar görmesi ve PTT Kargo şubesinin kötü hizmeti gibi durumlara istinaden teknik destek alınabiliyor.

Söz konusu kargo gönderim sorunlarına istinaden hızlı ve kolay bir şekilde PTT Kargo şikayet hattı servisi üzerinden teknik destek alabilme imkanı bulunuyor. Kullanıcılar PTT Kargo çağrı merkezi numarası üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde müşteri temsilcilerine ulaşabilme şansına sahip olabiliyor. Özellikle de tüketicilerin her soruna yönelik olarak teknik destek alabildiği PTT Kargo çağrı merkezi şubesinde istek ve öneri bildirimleri kadar şikayet bildirimleri de iletilebiliyor. Yaşanan tüm sorunlara ilişkin olarak sorunun niteliğine göre anında ya da kısa bir süre içerisinde teknik personeller tarafından çözüm sağlanmaktadır. Böylelikle ne tip bir mağduriyet söz konusu olursa olsun profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde gideriliyor. Bu durumda yüksek müşteri memnuniyeti oluşturuyor.

PTT Kargo Şikayet Telefonu

PTT Kargo hizmetlerini kullanan ancak hizmetlerde çeşitli sorunlar yaşayan tüm tüketicilerin teknik yardım alabilmek için hemen PTT Kargo şikayet telefonu aracılığıyla müşteri temsilcilerine sorununu bildirmesi gerekmektedir. Kolay bir şekilde mobil hat ve sabit hat numaralarından aranabilen PTT Kargo çağrı merkezi sayesinde vakit kaybetmek zorunda kalmadan, teknik yardım alınabilmesi mümkün oluyor. PTT Kargo çağrı merkezi numarası “444” sistemlidir. Dolayısı ile ek bir ücretlendirme uygulanmadan etkin bir şekilde mevcut tarife üzerinden müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirilebiliyor.

PTT Kargo şikayet telefonu numarası olarak belirtilen 444 1 788 telefon numarası, genel PTT Kargo müşteri hizmetleri numarasıdır. Dolayısı ile tüketiciler bu numara üzerinden çok fazla vakit kaybetmek durumunda kalmadan, müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirebiliyor. Telefonda çok uzun süre bekletmeden, yasal bekleme sürelerine uygun şekilde hareket eden PTT Kargo çağrı merkezinde müşteri temsilcilerine bağlanılabiliyor.

Müşteri temsilcilerine bağlanan tüketiciler, yaşadıkları sorunu detaylı bir şekilde müşteri temsilcilerine aktararak, çözüm talebinde bulunabiliyor. Alınan bu talep doğrultusunda tüketicilerin sorunları incelenerek, uzman ekipler tarafından en kısa zaman dilimleri içerisinde geri dönüşler sağlanıyor. Bu şekilde sorunların ciddi mağduriyetlere dönüşmesinden önce çözüme kavuşturularak, maksimum seviyede müşteri memnuniyeti sağlanıyor. PTT Kargo çağrı merkezi servisi 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Bu şekilde günün her saatinde şikayet bildirimleri yapılabilir.

Arama Terimleri: ptt kargo şikayet, ptt kargo şikayet var, ptt kargo şikayet hattı, ptt kargo şikayet telefonu, ptt kargo şikayetim var

16 Yorum

 1. hakkı uzun 8 Temmuz 2019
  • cemal 18 Eylül 2020
 2. sevil yiğitler 23 Eylül 2019
 3. sevil yiğitler 23 Eylül 2019
 4. Taner Yerlikaya 30 Kasım 2019
 5. gamze domaç 12 Aralık 2019
 6. DURSUN BALCIK 2 Haziran 2020
 7. Nedim Uysal 22 Ağustos 2020
 8. cemal 18 Eylül 2020
 9. Mehmet Duymaz 18 Ekim 2021
 10. fethiye gönül 26 Haziran 2022
 11. Busenur 1 Eylül 2022
 12. Busenur 1 Eylül 2022
 13. Ergül 12 Aralık 2022
 14. polat koç 7 Nisan 2023
 15. murat yakar 27 Kasım 2023

Yorum Yap