obilet müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası

Obilet Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Obilet çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Obilet müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Obilet şikayet hattına erişebilirsiniz. Obilet müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Obilet Çağrı Merkezi Numarası

Şehirler arası ya da ülkeler arası seyahatlerinizde otobüs ya da uçak sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Özel aracı olanlar bile bazen kendi araçlarıyla uzak mesafelere gitmek istemezler. Araba kullanarak yorulmak yerine otobüs ya da uçağı tercih edebilirler. Tam da bu anda bilet almak kişiler için oldukça kolaydır. İnternetten online bilet satın alabilir ve seyahatinizi yapmak için hemen harekete geçebilirsiniz. Obilet sitesi üzerinden gitmek istediğiniz yerler için firma araştırması içine girebilirsiniz. Farklı firma ve acenteleri karşılaştırabilir ve en uygun fiyatlı olan bileti satın alabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük otobüs ve uçak bileti sitesi unvanına sahip olan firma birçok ödüller de almıştır. 2012 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin kolay bir şekilde bilet alabilmesine olanaklar sağlamaktadır. Kişiler çağrı merkezlerini arayarak daha ayrıntılı bilgi alabilir ve akıllarına takılan soruları da sorabilirler.

Obilet çağrı merkezi numarası 0850 532 62 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Obilet Telefon Numarası

Türkiye’nin en seçkin firmaları üzerinden otobüs bileti satın almak isteyenler sistem üzerinden aynı anda bütün firmaların bilet seçeneklerini ulaşım sağlayabilirler. Site bu konuda özellikle müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunmaktadır. Bu sayede özellikle ulaşım konusunda sorun yaşamak istemeyenler internet üzerinden ileri tarihli alacakları biletler ile daha uygun fiyat seçenekleriyle otobüs yolculuğu yapabilirler.

Sitede çok sayıda farklı firmadan bilet satışı yapılmaktadır. Bu sayede isteyen her kullanıcı sistem üzerinden yapacağı tercihleri ile istediği her durumda internet üzerinden daha uygun fiyatlar ile bilet satın alma imkanı elde edebilir. Sistemde yer alan işlem seçeneği sayesinde özellikle bilet satın alacak olanlar bulundukları şehirden gidecekleri şehre göre seçim yaparak belirlemiş oldukları tarihte düzenlenecek olan seferlere kolayca ulaşım sağlayabilirler.

Obilet telefon numarası 0850 532 62 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Obilet Müşteri Hizmetleri Numarası

Obilet birçok hizmetle müşterilerinin yanındadır. Otobüs bileti, uçak bileti, feribot bileti almak isteyenler uygulamayı telefonlarına indirerek hemen kullanmaya başlayabilirler. 5 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan firma anında bilet alma kolaylığını sunmaktadır. 7/24 canlı destek alarak bilet rezervasyonu, satın alma ya da iptal işlemi yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine günün her anında bağlanabilirsiniz. En seçkin firmaları karşılaştırarak fiyat ve araç özelliklerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Kredi kartınızla taksitli olarak güvenli ödeme gerçekleştirebilirsiniz. İptal edilen biletlerin ücretleri kesintisiz olarak sizlere geri ödenmektedir. Kampanyalardan haberdar olmak için hemen üye olabilir ya da uygulamayı cep telefonunuza indirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri sizlere her konuda yardımcı olmaktadır.

Obilet müşteri hizmetleri numarası 0850 532 62 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Obilet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Obilet ile direkt bağlantı kuracak olan kişiler 0 850 532 62 58 müşteri hizmetleri numarasından iletişime geçebilirler. Sosyal medya hesaplarınız üzerinden takip edebilmeniz de mümkündür. İletişim formunu doldurarak da size ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Siteyi bilet almanız haricinde minibüs ya da otobüs kiralama hizmeti almak için de ziyaret edebilirsiniz.

Obilet müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 532 62 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Obilet Şikayet Hattı

Obilet sitesinin hizmetlerinden memnun kalmayanlar, zorluklarla karşılaşanlar, ödemede karşılaştıkları sıkıntılı konular gibi durumlar için müşteri hizmetlerini arayarak şikayet oluşturmanız mümkündür. Yapılan şikayetler değerlendirilerek en kısa zamanda da giderilecektir.

Obilet’in iletişim formu, canlı destek hizmeti ve müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır.  Bu iletişim bilgilerinden yaşamış olduğunuz sıkıntıları Obilet yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Ayrıca firma hakkındaki düşünceleri yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Obilet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 850 532 62 58

Obilet İletişim Formu ve Canlı Destek
obilet iletişim formu

Obilet şikayet hattı 0850 532 62 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Obilet müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Obilet şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Obilet Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 532 62 58

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Obilet çağrı merkezi numarasına 0850 532 62 58 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş.
Adres : Sultan Selim Mahallesi Yunus Emre Cad. Topçu İş Merkezi No:1/11 Kağıthane/İstanbul
Telefon : 0212 963 03 53

Arama Terimleri: Obilet iletişim bilgileri, Obilet telefon no, Obilet irtibat tel, Obilet canlı destek, Obilet müşteri temsilcisi

One Response

  1. Servet Açıklı 19 Ocak 2024

Yorum Yap