Nuh'un Gemisi Deluxe Hotel & SPA Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA şikayet hattına erişebilirsiniz. Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA Çağrı Merkezi Numarası

Kıbrıs’ın Karpaz yarım adasında yer alan Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA müşterilerine doğa ile iç içe bir tatil fırsatı sunmaktadır. Uzun bir kumsalla birlikte geniş bir alana yayılmış olan hotel şehir merkezine ve havaalanına oldukça yakındır. Müşteri memnuniyetini ve rahatını ön planda tutan firma görselliğiyle dikkat çektiği kadar zengin konsepti ve aktivite zenginliğiyle de ön plana çıkmaktadır. Çeşitli oda seçenekleri, restoranları, eğlence alanları, spor alanları ve etkinlik alanlarıyla müşteriler için zengin bir yaşam sunmaktadır. Müşteriler bu alanlarla ilgili ‘’+90 392 630 30 00’’ numaralı telefondan bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilmektedir.  Ek olarak firmanın aracı firmalarla kurduğu iletişim de önem arz etmektedir. Bu aracı kanallar firma ile müşteri arasında köprü görevi görmektedir. Müşteriler aracı firmaların çağrı merkezlerini arayarak da firma hakkında bilgi ve rezervasyon düzenlemesi yapabilmektedir.

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA çağrı merkezi numarası 0392 630 30 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA Müşteri Hizmetleri Numarası

Hayata biraz ara vermek güzel ve konforlu bir tatil ile sağlanabilir. Firma bu tatili müşterilerine çeşitli konseptleriyle her mevsim sunmaktadır. Firma müşterilerinin kolaylıkla iletişime geçebilecekleri çeşitli iletişim kanalları geliştirmiştir. Müşteriler çağrı merkezi ‘’+90 392 630 30 00’’ numarası üzerinden müşteri hizmetleri ile diyalog kurabilmektedir. Ek olarak müşteri, firmanın web sitesinden iletişim bilgilerini ‘’iletişim formuna’’ yazarak firma tarafından daha sonra aranabilmektedir. Ayrıca ‘’info@noahsark.com.tr’’ mail adresine e-posta göndererek de müşteriler iletişim kurabilmektedir. Bunların yanı sıra aracı firmalarla kurulmuş olan bağlantılar vasıtasıyla da müşterilerle iletişim kanalları canlı tutulmaktadır. Firma hızlı ve güvenilir iletişimi sağlamak amacıyla müşteriler için web sitesinden online (çevrimiçi) olarak rezervasyon yapabilecekleri ek bir sayfa eklemiştir. Bu rezervasyon sırasında kolaylıkla tarih ve kişi sayısı girilerek anında rezervasyon yapılabilmektedir. Bilgileri girdikten sonra müsaitlik takvimine göre değerlendirilip müşterilere anında fiyat bilgilendirmesi de sağlanmaktadır.

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA müşteri hizmetleri numarası 0392 630 30 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın web sitesinde bulunan ‘’canlı destek’’ ile direkt olarak da iletişim kurulabilmektedir. Canlı destek sırasında hızlı bir şekilde bilgi alınabilmektedir. Firmanın müşterileri için kurmuş olduğu bir diğer iletişim, düzenli olarak alınacak olan e-postalar aracılığıyla olmaktadır. Firma müşterilerine kampanyalar ve promosyonlar hakkında bilgi sunmak istemektedir. Müşteriler firmanın web sitesinden e-posta adreslerini yazıp gönder tuşuna bastıktan sonra firma tarafından bilgilendirici e-postalar alabilmektedir. Ek olarak firmanın kendisine ait birden fazla sosyal medya hesabı mevcuttur. Firma hakkındaki haberleri ve etkinlikleri bu sosyal medya hesapları aracılığıyla müşteriler takip edebilmektedir. Ayrıca firmanın kendi markası ile ilgili görsellerle desteklenmiş video içerikleri üretmesi müşteriler için ayrı bir bilgi kaynağı olmaktadır.

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0392 630 30 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA Şikayet Hattı

Firmanın çeşitli iletişim ağlarına sahip olduğu görülmektedir. Müşteriler yorumlarını, önerilerini, isteklerini ve şikayetlerini istedikleri iletişim kanalıyla kolaylıkla ulaştırabilmektedir. Firmanın çağrı merkezi ‘’+90 392 630 30 00’’ numarası üzerinden iletişime geçebilecekleri gibi e-posta (info@noahsark.com.tr), canlı destek ya da firmanın web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirler. İletişim formuna isim-soyisim, e-posta, telefon numarası ve mesaj kısmı doldurularak gönder butonuna tıklamak yeterlidir. Bunlara ek olarak firmanın aracı firmalarla kurduğu bağlantılar da önem arz etmektedir. Müşteriler yorumlarını, isteklerini, önerilerini, şikayetlerini bu aracı firmalara ileterek de iletişimi sağlayabilmektedir. Firmanın kendisine ait sosyal medya hesapları üzerinden de müşteriler isteklerini, yorumlarını, önerilerini, şikayetlerini yetkili kişilere ulaştırabilmektedir. Ayrıca müşterilerin firmanın sunmuş olduğu video içeriklerinin altına yapacakları yorumlar da yetkili kişilere ulaşabilmektedir.

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA şikayet hattı 0392 630 30 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0392 630 30 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA çağrı merkezi numarasına 0392 630 30 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Bafra Turizm Bölgesi – KKTC
E-Posta : info@noahsark.com.tr
Telefon : 0392 630 30 00

Arama Terimleri: Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA iletişim bilgileri, Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA telefon no, Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA irtibat tel, Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA canlı destek, Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & SPA müşteri temsilcisi

Yorum Yap