nestle-cagri-merkezi-numarasi

Nestle Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nestle çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Nestle müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Nestle şikayet hattına erişebilirsiniz. Nestle müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Nestle, 1866 yılında İsviçre merkezli olarak kurulmuş bir gıda markasıdır. Dünyanın en büyük içecek ve yiyecek üreticisi olma niteliğini taşımaktadır. Dünyaca ünlü olan Nestle, ülkemizde de en çok tercih edilen markalardan birisidir. Nestle; Bebek gıdaları, süt ürünleri, kahvaltılık gevrekler, şişelenmiş su, çikolata, hazır kahve, dondurma, kedi ve köpek maması gibi ürünleri üretip satışa sunmaktadır. Tüm dünyaca bu ürünler oldukça çok tercih edilmektedir.

Nestle Çağrı Merkezi Numarası

Özellikle çikolata denince en sevilen markaların başında gelen Nestle çok uzun yıllardır “iyi beslen, mutlu yaşa” sloganının hayata geçirilmiş halidir. Gıdaya dair zengin çeşitliliği olan ürünleriyle herkesin evinin vazgeçilmezi olana markamız yalnızca çikolatadan ibaret değildir. Bunu birçok insan zaten bilir. Zira çorbalardan bebek mamalarına, kahvelerden kahvaltılık gevreklere ve köpek mamalarına kadar pek çok marka bizim çatımız altında toplanmıştır. Kaliteli ürün ile beslenmek herkesin hakkıdır. Özellikle gelecek nesiller için sizlere içeriğinde kötü malzeme olan ürünleri sunmuyoruz. Ürünlerimizle ilgili daha detaylı bilgi edinmek yahut aklınıza takılan soru ve varsa yaşadığınız memnuniyetsizlikleri bildirmek için çağrı merkezi numaramızı arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Nestle çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Nestle Müşteri Hizmetleri Numarası

Nestle en lezzetli ve seçkin hammaddelerle üretilen tüm ürünlerini sizlerle paylaşmaktan büyük gurur duyan bir markadır. Piyasada satılan aynı türdeki ürünleri deneyip kıyasladığınızda zaten farkı kolayca ve bizzat anlarsınız. Buradaki övündüğümüz ve takdir edildiğimiz mesele yalnızca lezzet farkımız değildir. Bunun yanısıra ve hatta en çok önemsediğimiz nokta ürünlerimizin kaliteden ödün vermeden piyasadaki yerini almasını sağlıyor olmamızdır. Elbette satın aldığınız market ya da mekanlardaki ürünlerin denetlenmesi de önemlidir. Biz bu hususta da takip ve denetlemelerimizi aksatmadan yapıyor olsak da bir marketten aldığınız üründen mekanın işletmecisinin bir hatası nedeniyle sorun yaşamış olabilirsiniz. Bizim dışımızda gelişen bir problem olsa da dilediğiniz takdirde bizlere ulaşabilirsiniz. Her ne sorun yaşarsanız yaşayın veya talep, öneri gibi fikirlerinizde de istediğiniz zaman 0800 211 02 18 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sorununuzu çözmeye yönelik yaklaşımları ile sizlerin memnuniyetinizi sağlayacaklardır. Tüm görüşmelerimiz güvenlik ve kalite standartları gereğince kayıt altında yapılmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Nestle müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Nestle Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Nestle her yaştan insanın severek tükettiği gıdaları ile öncü bir markadır. Taklit ediliyor olmanın bizleri rahatsız etmesi bir yana, işini olması gerektiği yapan firmaların oluşmasına katkıda bulunuyor olmak mutluluk sebebimizdir. Bizleri özellikle tercih ederek aldığınız ürünler ile ilgili  herhangi bir sıkıntı yaşar ya da aklınıza bir şey takılırsa 0800 211 02 18 olan müşteri hizmetleri numaramızdan direkt temsilcilerimizle iletişim sağlayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Nestle müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Nestle Şikayet Hattı

Ulaşılabilir fiyatlarda ve maksimum düzeyde kalite ile lezzeti bir araya getirmek tamamen sanattır. Nestle ailesi olarak sanata gönül vermişliğimiz ile ortaya çıkardığımız şaheserler sizler tarafından beğenilip rağbet gördükçe motivasyonumuz artmaktadır. Olası bir şikayetiniz halinde Nestle şikayet  hattımız olan tuketici.hizmetleri@tr.nestle.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Nestle müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Nestle şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Nestle’nin bünyesinde bulunan ürün ve markalar şu şekildedir; SMA, Crunch, Damak, Deliriums, Kit Kat, Nesquik, Nestlé Gofret, Nestlé Tablet, Polo, Toto, Mövenpick, Cat Chow, Dog Chow, Gourmet Gold, Gourmet Perle, Pro Plan, Maggi, Nescafé, Nestlé Çikolata, Nestlé Sıcak Çikolata, Nesquik, Nestlé Sıcak Çikolata, Coffee-mate, Nescafé 3ü1 Arada, Nescafé Cappuccino, Nescafé Classic, Nescafé Gold, Nescafé Falcı, Nescafé MyCafe, Nescafé Xpress, Nespresso, Nesfit, Nesquik Medikal, Nestle Health Science, Maggi, Nestle Waters.

Nestle’nin 0800’lü ve 444’lü olmak üzere iki ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla Nestle ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, ürünler hakkında şikayetlerinizi bildirebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi de bu hat üzerinden Nestle’ye bildirebilirsiniz.

Nestle Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0800 211 02 18 (Sabit hatlardan ulaşılabilir, ücretsizdir.)
444 31 60

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Nestle çağrı merkezi numarasına 444 31 60 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Nestle iletişim bilgileri, Nestle telefon no, Nestle irtibat tel, Nestle canlı destek, Nestle müşteri temsilcisi, Nestle şikayet hattı, Nestle müşteri hizmetleri numarası, Nestle çağrı merkezi numarası, Nestle iletişim numarası, Nestle çağrı merkezi, Nestle müşteri hizmetleri direk bağlanma

15 Yorum

 1. Ümit Balkış 4 Ağustos 2017
  • Yönetici 6 Ağustos 2017
 2. şeniz 2 Ekim 2017
  • Yönetici 2 Ekim 2017
 3. İSMAİL HAKKI YILDIRIM 3 Ekim 2017
  • Yönetici 4 Ekim 2017
 4. BBerengi 19 Ekim 2017
 5. Ömer aydın 21 Ekim 2017
 6. Merve 29 Kasım 2017
 7. Yasin Hacıbekiroglu 13 Aralık 2017
  • cagrimerkezimizyazar 13 Aralık 2017
 8. erdemdemirtaş 14 Aralık 2017
 9. Gürkan BULUT 16 Mart 2018
 10. Mehmet Reis 6 Nisan 2018
  • Yönetici 10 Nisan 2018

Yorum Yap