Masomo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Masomo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Masomo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Masomo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2015 yılında kurularak google play ya da app store gibi yerlerde rahatlıkla bulabileceğiniz oyunu geliştiren firma ilerleyen tarihlerde Miniclip tarafından satın alınarak geliştirilmiş ve kullanıcı kitlesine en iyi şekilde hitap edecek düzeye getirilmiştir. Eğlence oyunu olan aynı zamanda da sosyal gücünüzü gösterebildiğiniz oyun platformu oldukça beğenilmekte ve milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

İlk olarak ofislerini İzmir ve Londra şehirlerinde kuran firma oyunun tutulması ile birlikte gelişimine devam ederken oyunu sürekli olarak güncelleyerek daha iyi bir şekilde hizmet sunmaya başladı. Günümüzde satın alan şirket 195’den fazla ülkede faaliyet gösterirken dijital oyun alanında benzersiz bir anlayış ile hareket etmektedir.

Masomo Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye ve İngiltere’de ofisleri bulunan oyun takipçi ve kullanıcı kitlesine interaktif bir eğlence sunmaya odaklanmıştır. Gündelik olarak oynanabilen ayrıca çok oyunculu oyunlar geliştirerek müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Dünya lideri bir IP yaratmaya odaklı olarak kendini sürekli geliştiren firma özellikle mobil oyunların yanı sıra teknoloji, reklam ve spor endüstrilerinde oldukça ilerlemiştir. Bu alanlarda uzmanlığa sahip ve son derece deneyimli bir ekip ile sürekli olarak gelişmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Masomo müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Masomo olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Masomo ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Masomo çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Masomo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Uygulamaya ait bir iletişim irtibat numarası bulunmamaktadır.

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Masomo çağrı merkezi numarasına herhangi bir numaralı telefondan erişim yapılamamaktadır.

İletişim

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Masomo iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Masomo sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Masomo iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Masomo iletişim bilgileri, Masomo telefon no, Masomo irtibat tel, Masomo canlı destek, Masomo müşteri temsilcisi, Masomo şikayet hattı, Masomo müşteri hizmetleri numarası, Masomo çağrı merkezi numarası, Masomo iletişim numarası, Masomo çağrı merkezi

4 Yorum

  1. özkan budak 17 Ekim 2021
  2. Ozgur 28 Ekim 2021
  3. Ege 27 Temmuz 2022
  4. Milarefik1905 3 Mayıs 2023

Yorum Yap