Lüks Aksel Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lüks Aksel Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lüks Aksel Seyahat çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Lüks Aksel Seyahat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Lüks Aksel Seyahat şikayet hattına erişebilirsiniz. Lüks Aksel Seyahat müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Lüks Aksel Seyahat Çağrı Merkezi Numarası

Lüks Aksel Seyahat uzun veya kısa yolculuklarda konforlu bir hizmeti sağlamaktadır. Şehirlerarası yapılan yolculuklarda hem araç içlerinde hem de mola yerlerinde kişilerin en rahat şekilde seyahat etmesi için organize edilmiş olan bir düzen hakimdir. Özellikle uzun yolculuk esnasında sabit bir şekilde oturan kişilerin düşünülmesi ile birlikte koltuk kalitesi, konfor düzeyi göz önünde bulundurulmuştur. Araç içerisinde yer alan düzen, koltuk mesafeleri ve araç temizliği sağlanarak her anlamda kişilerin menfaati düşünülmektedir. Firma ile iletişime geçilmesi ve araçların kalkış saatlerinin öğrenilmesi çağrı merkezi üzerinden sağlanabilmektedir. Aynı zamanda seyahat edilecek yere göre araç seçenekleri hakkında bilgi edinilmesi çağrı merkezleri üzerinden gerçekleştirilebilir.

Lüks Aksel Seyahat çağrı merkezi numarası 0332 813 38 02 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lüks Aksel Seyahat Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın sağlamış olduğu müşteri hizmetleri numarası mesai saatleri içerisinde hizmet sağlamaktadır. Çeşitli soruların yanıtlanması, bilet alınması gibi işlemlerin gerçekleştirilmesi hat üzerin sağlanabilir. Aynı zamanda araçlara ulaşım sağlanırken kullanılabilecek olan servisler hakkında bilgiler edinilebilir. Müşteri hizmetleri numarası genel merkez numarası olup şehirlerin ve ilçelerin firmalarına ait bilgiler müşteri hizmetleri üzerinden temin edilebilir. 0332 813 38 02 hat üzerinden firmanın yetkili kişileri ile iletişime geçilmesi mümkündür. Firmanın web sitesi müşteriler için alternatif olan bir diğer seçeneği ifade etmektedir. Çeşitli konuların web sitesi üzerinden takip edilmesi, üye olunarak kampanyalar hakkında bilgi edinilmesi sağlanabilmektedir.

Firma genel olarak benimsemiş olduğu ilkelere göre müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Titizlik ve konfor ön planda olacak şekilde üstüne düşen görevi firma üstlenmektedir. Geniş bir araç filosu olan firmanın yolculuk yapılacak olan yere göre düzenleme yapmasını mümkün kılmaktadır. Araçların yeni modellerden oluşması ve düzenli olarak bakımının yapılması sayesinde seyahat esnasında oluşabilecek olan aksaklık ve arıza durumlarının önüne geçilmektedir. Firma konfor düzeyini önemsediği kadar araçların içerisinde yolculuk yapan kişilerin güvenliklerini de önemsemektedir. En yüksek kalite ile oluşturulan koltuklar, tavan ve lüks döşeme ile yapılan araç içi dizaynları firmanın tercih etmiş olduğu hizmetler arasındadır. Koltukların üzerinde terletmeyen yün bazlı olan kumaşlar hakimiyet sürmektedir.

Lüks Aksel Seyahat müşteri hizmetleri numarası 0332 813 38 02 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lüks Aksel Seyahat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın müşteri hizmetlerine direkt bağlanabilmek adına numaraların aranması gerekir. Genel merkez numarası olması nedeniyle alt numaraların hat üzerinden temin edilmesi mümkün olabilir. Araçların özellikle kalkış saatleri ve sefer seçeneklerinin değerlendirilmesi müşteri hizmetleri sayesinde gerçekleşebilir. Araç içerisinde yer alan bilgilerin edinilmesi, koltuk seçimi, bilet erteleme gibi tüm işlemler müşteri hizmetleri ile sağlanabilir. Otobüs içerisinde yer alan düzenlemeler ile birlikte her koltukta kişiye özel olarak ayarlama yapabilme şansı bulunur. Firmanın web sitesinde detaylı olarak hizmetlerin bilgisi bulunur. Web sitesine üye olunduğunda çeşitli avantajların elde edilmesi mümkün olur. Aynı zamanda diğer iletişim kanalları web sitesi üzerinden öğrenilebilir. Firmanın iletişim formu doldurularak gerekli bilgilerin daha sonra görevli kişiler tarafından öğrenilmesi mümkündür. Firmanın iletişim adresi olarak belirlemiş olduğu adresler ziyaret edilerek fiziki olarak iletişime geçilmesi de sağlanabilir.

Lüks Aksel Seyahat müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0332 813 38 02 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lüks Aksel Seyahat Şikayet Hattı

Firmanın şikayet hattı olarak kullanılabilecek telefonu müşteri hizmetleri numarasıdır. Yolculuk esnasında çeşitli nedenlerle sorunlar söz konusu olabilir. Firmanın takibi dışında araçların yolculuk esnasında sorunları oluşursa, iletişim kanallarına iletilen konular sayesinde çözümler sunulabilir. Şikayet hattı üzerinden iletilen konular kapsamlı bir şekilde incelenerek gerekli aksiyonlar alınırken müşterilerin mağduriyetini giderecek olan çözümler sunulur. Bir sonraki müşterilerin aynı durumu yaşamaması için hızlı bir şekilde gerekli incelemeler tamamlanır. Şikayet hattına aynı zamanda araç içerisinde yaşanan aksaklık durumları iletilebilir. Bazı durumlarda araçların içerisinde yeterli havanın olmaması, uzun süreli mola verilmeme durumları veya yolcular ile aralarında geçebilecek olan aksaklık durumlarının şikayet hattı üzerinden iletilmesi mümkündür. Firmaya iletilen her konu anında çözüme kavuşturulur.

Lüks Aksel Seyahat şikayet hattı 0332 813 38 02 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Lüks Aksel Seyahat müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Lüks Aksel Seyahat şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Lüks Aksel Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0332 813 38 02

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Lüks Aksel Seyahat çağrı merkezi numarasına 0332 813 38 02 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Lüks Aksel Seyahat Petrol Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.
Adres : Belediye Otogarı No:1-2 Akşehir/Konya/TÜRKİYE
E-Posta : bilgi@luksakselseyahat.com
Telefon : 0332 813 38 02 – 03
Faks Numarası : 0332 813 63 16

Arama Terimleri: Lüks Aksel Seyahat iletişim bilgileri, Lüks Aksel Seyahat telefon no, Lüks Aksel Seyahat irtibat tel, Lüks Aksel Seyahat canlı destek, Lüks Aksel Seyahat müşteri temsilcisi, Lüks Aksel Seyahat şikayet hattı, Lüks Aksel Seyahat müşteri hizmetleri numarası, Lüks Aksel Seyahat çağrı merkezi numarası, Lüks Aksel Seyahat iletişim numarası, Lüks Aksel Seyahat çağrı merkezi, Lüks Aksel Seyahat müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Abdullah 27 Nisan 2023

Yorum Yap