logitech-cagri-merkezi-numarasi

Logitech Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Logitech çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Logitech müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Logitech şikayet hattına erişebilirsiniz. Logitech müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İsviçre merkezli olarak 1982 yılında kurulan Logitech, bilişim firmasıdır. Logitech, bilgisayar ve elektronik ortam aygıtlar için parça ve aksesuar üretimi yapmaktadır. Bilgisayarlar için ürettiği çevre aygıtları oldukça ünlüdür. Tüm dünyada oldukça ünlü olan Logitech, ülkemizde de birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Ürettiği son derece uygun ve kaliteli ürünleri ile gözde teknoloji markalarından birisi haline gelmiştir. Dünyanın en büyük parça üreticilerinden birisi haline gelmiştir.

Logitech Çağrı Merkezi Numarası

Logitech olarak insanların hayatlarında günlük kullanımda onlara yarar sağlayacak ürünler ve deneyimler tasarlamaktayız. Bilgisayar çevre birimleri olan kablosuz kızılötesi mause, başparmak ile kontrol edilen tracball, lazer mause gibi birçok ürünler tasarlamaktayız. Çalışkan, dinamik ekip arkadaşlarıyla kaliteli ürünlerimizi üretirken tasarımı merkeze alarak çalışma sürdürüyoruz. Aynı zamanda oyun, müzik, video ve bilgi işlem alanlarında ürünler hazırlıyoruz. Markamızın tercih edilme sebeplerinden bir tanesi ürün yelpazemizin oldukça geniş olması ve her zaman ürünlerimizin arkasında yer almamız. Bunların yanında ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız veya sıkıntı duyduğunuz bir konu varsa bizimle kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz yapmış olduğunuz alışverişlerde duyduğunuz tüm sıkıntılar için sizlere yardımcı olacak ve en kısa sürede çözüme kavuşturacaktır.

Logitech çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Logitech Müşteri Hizmetleri Numarası

Logitech uluslararası bilgisayar teknolojisinde dünyanın önde gelen markalardan bir tanesidir. Ürettiği ürünlerde kaliteden emin olup ve kullanış açısından sizlere kolaylık sağlamasıyla tercih edilmektedir. Logitech siz değerli müşterilerin her zaman yanında olmuştur ve olmaya devam edecektir. Almış olduğunuz ürünlerde bir sıkıntı yaşadığınızda ürünlerimiz firmamızın garantisi altındadır. 00800 44 882 5862 telefon numarasından sabit hatlar üstünden pazartesi-Cuma 10.00 – 19.00 saatlerinde aram gerçekleştirebilirsiniz. +41 (0) 21 863 55 11 telefon numarasından iletişim sağlayabilirsiniz. Yapılan görüşmeler kalite standartları gereği kayıt altına alınacaktır. Kişisel verileriniz korumamız altındadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Logitech müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Logitech Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Logitech müşterilerinin tüm sıkıntılarında, sorunlarında yanında olan bir markadır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemli olup kullanıcılarına sıkıntı yaşatmayan ürünler üretmeye çalışmaktayız. Ürünlerimizin tasarımında dijital dünyayla nasıl bağlantı kurulduğuna ve nasıl etkileşim kurulabileceğine odaklanarak üretim gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz özgün ve en son teknolojiyi takip ederek sizlere hizmet sunuyor. Ürünlerimizi kullanırken herhangi bir üretim hatası oluşmuşsa sorun yaşamışsanız bizimle yukarıda belirttiğimiz numaradan iletişime geçerek direk bağlantı sağlayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Logitech müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Logitech Şikayet Hattı

Logitech şikayet hattı siz değerli müşterilerimizin almış oldukları ürünlerde sıkıntılarında her zaman yanında olacaktır. Yukarıdaki telefon numarasından veya www.logıtech.com.tr adresinden iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. Siz değer müşterilerimiz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Logitech müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Logitech şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Logitech Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

+41 (0)21 863 55 11

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Logitech çağrı merkezi numarasına +41 (0)21 863 55 11 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Logitech Europe S.A.

EPFL – Quartier de l’Innovation
Daniel Borel Innovation Center
CH – 1015 Lozan
+41 (0)21 863 55 11
+41 (0)21 863 55 12 (Faks)

Logitech’in ürettiği bazı ürünler şu şekildedir; tablet klavyeleri, tablet kılıfları, akıllı telefon aksesuarları, mouse’lar, klavyeler, ses/görüntü, driving, gamepad’ler, bluetooth kablosuz hoparlörler, surround ses sistemi, bilgisayar hoparlörleri, web kameraları, konferans kameraları, video, işbirliği kulaklıklar. Logitech’in Türkiye için bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda sizlere vereceğimiz çevrimiçi Logitech Destek Birimi’ne bağlanabilir; sorununuzla ilgili bir çözüm yolu bulabilirsiniz.

Logitech Destek Birimi

Arama Terimleri: Logitech iletişim bilgileri, Logitech telefon no, Logitech irtibat tel, Logitech canlı destek, Logitech müşteri temsilcisi, Logitech şikayet hattı, Logitech müşteri hizmetleri numarası, Logitech çağrı merkezi numarası, Logitech iletişim numarası, Logitech çağrı merkezi, Logitech müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Hakan 25 Şubat 2020

Yorum Yap