Liya Yazılım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Liya Yazılım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Liya Yazılım çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Liya Yazılım müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Liya Yazılım şikayet hattına erişebilirsiniz. Liya Yazılım müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Liya Yazılım Çağrı Merkezi Numarası

Liya Yazılım, 2016 yılında faaliyetlerine başlayan Ankara menşeli bir yazılım şirketidir. Şirket; notebook, yazıcı, temel bilgisayar malzemeleri ve en çok tercih edilen yazılım programları lisanslarını nihai tüketiciyle buluşturmak amacıyla kurulmuştur. Kısa süre içerisinde büyüyen, ürün ve müşteri portföyünü de arttıran şirket; kendi internet adresindeki online satış kanalı üzerinden de müşterilerine çözüm üretmeye başlamıştır. Müşteri kitlesinin gereksinimlerini karşılayan en uygun çözümleri bulmaya çalışan şirket, Adobe ve Microsoft gibi önde gelen yazılım markalarının ürünlerine yer vermektedir. Şirket ve ürünlerine yönelik bilgi almak için çağrı merkezi numarası 0555 175 36 06 üzerinden iletişime geçilebilir.

Liya Yazılım çağrı merkezi numarası 0555 175 36 06 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Liya Yazılım Müşteri Hizmetleri Numarası

Geniş ürün yelpazesiyle hem bireysel hem de kurumsal çözümler sunan şirket, satış sonrası sağladığı desteklerle müşteri memnuniyetini önceleyen ve önemseyen çalışmalara imza atmaktadır. Ürünler ve ürünlere ilişkin bilgiler, web sitesi üzerinden kolaylıkla incelenebilir; aynı zamanda ürünlere özgü indirimler de bu sayede takip edilmiş olur. Hesap oluşturarak dahil olunan sistem üzerinden satın alınan ürünler, kolay bir şekilde iade edilebilmektedir. Şirketin ürünlerine yönelik kapsamlı bilgi edinilmek istenirse müşteri hizmetleri numarası 0555 175 36 06 aranabilir.

Liya Yazılım müşteri hizmetleri numarası 0555 175 36 06 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Liya Yazılım Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yazılım programlarını orijinal bir şekilde satışa sunan ve bu satışı gerçekleştirdikten sonra da profesyonel bir destek sağlayan şirket, tüm bu özellikleriyle ve destekleriyle kullanıcıları fazlasıyla memnun etmektedir. Almış olduğu geri bildirimler doğrultusunda getirdiği çözümleri anında hayata geçiren şirket, teknolojinin getirmiş olduğu kolaylıklardan sonuna kadar yararlanmaktadır. Şirket yaptığı satışlara yönelik 7 gün 24 saat teknik destek sağlamaktadır. Şirket ve ürünlerine ilişkin herhangi bir konuda yukarıdaki numaralardan direkt bağlanılıp yetkililerden bilgi alınabilir.

Liya Yazılım müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0555 175 36 06 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Liya Yazılım Şikayet Hattı

Sistemsel sorunlara kurumsal çözümleri vakit kaybetmeksizin getiren ve sorunlara farklı açılardan bakma özelliğine sahip ekibiyle fark oluşturan şirket, her geçen gün daha da büyümektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımından ve uygun fiyat politikasından hiçbir surette taviz vermeyen şirkete yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıdaki numaralardan yetkililere aktarılabilir.

Liya Yazılım şikayet hattı 0555 175 36 06 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Liya Yazılım müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Liya Yazılım şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Liya Yazılım Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0555 175 36 06

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Liya Yazılım çağrı merkezi numarasına 0555 175 36 06 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Liya Yazılım Hizmetleri
Adres : Mustafa Kemal, 2140. Sk. No1/1, 06530 Çankaya/Ankara
E-Posta : destek@liayazilim.com
Telefon : 0555 175 36 06

Arama Terimleri: Liya Yazılım iletişim bilgileri, Liya Yazılım telefon no, Liya Yazılım irtibat tel, Liya Yazılım canlı destek, Liya Yazılım müşteri temsilcisi, Liya Yazılım şikayet hattı, Liya Yazılım müşteri hizmetleri numarası, Liya Yazılım çağrı merkezi numarası, Liya Yazılım iletişim numarası, Liya Yazılım çağrı merkezi, Liya Yazılım müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap