Kanal7 müşteri temsilcisi, Kanal7 şikayet hattı, Kanal7 çağrı merkezi numarası, Kanal7 iletişim numarası

Kanal7 Çağrı Merkezi İletişim İzleyici Temsilcisi Hizmetleri Telefon Numarası

Kanal7 çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kanal7 izleyici temsilcisi hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1994 yılında yayınları başlamıştır. Günümüze kadar üç defa logo değişikliğine giden kanal şuanki logosunu 2002 yılından itibaren kullanmaktadır. 2014 yılından itibaren 16:9 geniş ekran formatı ile yayın hayatına devam etmektedir. 2009 yılından sonra Avrupa üzerinde de yayın yapmak için girişimlerde bulunan kanal günümüzde Türksat 4A uydusu üzerinden rahatlıkla izlenebilmektedir.

Dini programların yanı sıra yaşam ve aktüel programlarla da yayın hayatına devam eden kanal özellikle haber sektöründe adından sıklıkla söz ettirmektedir. Gün içinde çıkan birbirinden güzel dizilerin yanında da birçok sinema seçeneği ile herkesimden izleyici kitlesine hitap etmeyi başarmıştır. Tanınmış isimler ile yaptığı içerikleri zenginleştiren kanal oldukça gelişmiştir.

Kanal7 Çağrı Merkezi Numarası

Şirket olarak Hayat Görsel Yayıncılık AŞ. tarafından idare edilen kanal bünyesinde birçok kişi çalışmaktadır. Televizyon yayıncılığı kadar internet üzerinden yaptığı çalışmaları da oldukça ilerleyen kanala birbirinden farklı seçenekler ile erişim sağlayabilirsiniz. Kanal yayın hayatında sürekli olarak izleyici kitlesini önemserken ilkelerinden ve kalitesinden de taviz vermemektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kanal7 müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Kanal7 olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kanal7 ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Kanal7 çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kanal7 Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 73 77

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kanal7 çağrı merkezi numarasına 444 73 77 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ
İletişim Bilgileri : Kanal7 TV Otakçılar Cd. No:78 Eyüp/İSTANBUL 0212 437 80 80
Posta Adresi : Kanal7 TV Otakçılar Cd. No:78 Eyüp/İSTANBUL
Telefon : 0212 437 80 80 – Faks: 0212 437 85 99
E-posta Adresi : izleyicitemsilcisi@kanal7.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Kanal7 iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Kanal7 sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Kanal7 iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Kanal7 iletişim bilgileri, Kanal7 telefon no, Kanal7 irtibat tel, Kanal7 canlı destek, Kanal7 müşteri temsilcisi, Kanal7 şikayet hattı, Kanal7 çağrı merkezi numarası, Kanal7 iletişim numarası, Kanal7 müşteri hizmetleri numarası

2 Yorum

  1. Yerli Milli teknoloji 12 Ocak 2021
  2. Bizden icimizden bize ozgun aile dizileri 17 Ocak 2022

Yorum Yap