kablonet çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Kablonet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İnternet çağının gelmesiyle birlikte birçok firma internet hizmetini sunabilmek için rekabet içine girdi. Bu rekabet ortamında her bir firma yeni tarifeler ve yeniliklerle bu pazarın içinde kalmaya ve üst sıralara yükselmeye çalıştı. Kimi firma AKN’yi kaldırırken kimi internet hizmetiyle birlikte TV hizmetini de sundu. Kimi firma paketlerine ücretsiz telefon seçeneğini ekledi. Diğer taraftan bazı firmalar tüm bu özellikleri tek bir paketin içinde tek faturayla müşterilerin kullanımına sundu. Bu firmalardan biri de Kablonet.

Uydunet 15 Aralık 2015 tarihi itibariyle yeni marka ve logo altında Kablonet adıyla hizmet vermeye başladı. Türksat Kablonet firmasıyla Kablonet, Kablo TV ve Kablo ses gibi bir çok hizmeti tek faturayla müşterilerine sunmaya başladı. Bu sayede fiber internet, dijital televizyon hizmetini ve internet üzerinden bedava görüşebileceğiniz sabit bir hattı tek faturayla uygun bir fiyatla hizmetinize sundu. Kablonet müşterilerine sürprizden uzak sabit fiyat garantisini sunarken 100 Mbps’e kadar çıkan gerçek fiber internet hizmetini taahhüt etmektedir.

Kablonet rakiplerine göre bir çok avantaja sahip olmaktadır. Öncelikle kendi fiber kablosunu üreten tek firma Kablonet olduğu için müşterilerine Kablo Tv hattı üzerinden yüksek hızda fiber internet, çanaksız şekilde uydu kanallarının izlenmesini ve internet üzerinden telefon görüşmelerini yapabilmesini sağlıyor. Ayrıca tüm bu hizmetleri aylık 39 TL ile 66 TL arasında değişin paketleriyle müşterilerine sağlıyor.

Kablonet’in 850’li çağrı merkezi, müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu iletişim bilgisinden Kablonet ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz sorunları iletebilir; istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Kablonet hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kablonet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 804 44 44

Kablonet Müşteri Hizmetleri Numarası
126

Arama Terimleri: kablonet müşteri hizmetleri, kablonet telefon numarası, kablonet irtibat tel, kablonet şikayet var, kablonet çağrı merkezi, kablonet şikayet hattı, kablonet iletişim

 

Yorum Yap