İtopya Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İtopya Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İtopya Bilgisayar Müşteri Hizmetleri numarası var mı? İtopya Bilgisayar müşteri hizmetleri direk bağlanma, İtopya Bilgisayar müşteri temsilcisi direk bağlanma, İtopya Bilgisayar müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İtopya Bilgisayar Müşteri Hizmetleri

2016 yılında kurulan İtopya Bilgisayar, Türkiye’ de IT sektörüne yönelik olarak daha dinamik ve daha gelişmiş bir perakende zinciri ve e-ticaret hizmeti getirmiştir. Her geçen gün büyük bir hızla gelişimini sürdürmekte olan bilgisayar teknolojisini ve çevre birimlerini yakından takip etmek isteyen ve üst seviyede bilgisayar performansını yakalamak isteyenler için dinamik bir hizmet ürün çeşitliliği ile faaliyet gösteriyor.

Son derece gelişmiş altyapısı ile en yeni teknolojilere ilişkin yeni donanım parçalarını yakından takip edebilme fırsatı veriyor. Bu nedenle de günümüzde hem bireysel hem de kurumsal alandaki tüketiciler tarafından İtopya Bilgisayar hizmetlerine oldukça yoğun bir talep bulunuyor. Geniş perakende mağaza altyapısı ve e-ticaret sistemi ile faaliyet gösteren İtopya Bilgisayar müşteri hizmetleri departmanı ile de her konuda yardım alabilme fırsatı veriyor.

Günümüzde bilgisayar teknolojisinin hem IT çözümlerinde hem de gaming alanındaki ihtiyaç ve beklentilere yanıt verecek ürün gruplarını hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde satın alabilme imkanı veriyor. Bu nedenle de günümüzde son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih edilen İtopya Bilgisayar, 2016 yılında kurulmuş olmasına rağmen çok kısa zaman dilimleri içerisinde Türkiye’ nin bilgisayar teknolojilerinde en çok tercih edilen lider markası konumunda kendisine yer bulmuştur.

Özellikle de kurumsal sektörde IT destek çözümlerine ilişkin her türlü gereksinime yanıt verecek altyapı ve gelişmiş sisteme sahip olan İtopya Bilgisayar, Türkiye’ nin en önemli ve en büyük kurumsal şirketlerine bu açıdan profesyonel destek sağlamaktadır. Bununla birlikte bireysel tüketicilerin gaming kategorisindeki bilişim teknolojilerine ilişkin olarak da son derece kaliteli hizmetler vermektedir. Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerine İtopya Bilgisayar müşteri hizmetleri departmanı ile yanıt vermektedir.

İtopya Bilgisayar Şikayet

Türkiye’ nin en büyük ve en çok tercih edilen bilgisayar ve bilişim perakende zincirlerinden İtopya Bilgisayar’ ın hizmetlerinin kullanımı sırasında yaşanan sorunlar için teknik destek altyapısı bulunuyor. Özellikle de Türkiye’ nin en önemli şirketleri tarafından tercih edilen IT çözümleri ve aynı zamanda da kişisel bilgisayar kullanıcısı ihtiyaçlarına yanıt veren bilişim altyapısına sahip olan İtopya Bilgisayar, 100% müşteri memnuniyeti ve 100% garanti desteği vermektedir. Bu çerçevede de bir sorunla karşı karşıya kalınması durumunda kolay bir şekilde İtopya Bilgisayar şikayet bildirimleri, müşteri hizmetleri departmanına iletilebilmektedir.

İtopya Bilgisayar Telefon Numarası

Her geçen gün Türkiye genelindeki hizmet yelpazesini biraz daha genişletmekte olan İtopya Bilgisayar tarafından müşteri hizmetleri desteği de tüm kurumsal ve bireysel müşterilerine yönelik olarak sunulmaktadır. Bu çerçevede de güncel İtopya Bilgisayar telefon numarası ile her ihtiyaç duyulduğunda tecrübeli ve uzman müşteri hizmetleri personellerinden yardım alınabiliyor. Ancak İtopya Bilgisayar müşteri temsilcileri ile görüşme yapabilmek için sadece hafta içi müşteri hizmetleri aranabiliyor. Ayrıca İtopya Bilgisayar çağrı merkezi hafta içi saat 09.00 ile 18.00 saatleri arasında tüm müşterilerinin yapacakları aramalara deneyimli müşteri temsilcileri ile yanıt sağlamaktadır.

İtopya Bilgisayar telefon numarası ise 0216 402 18 18 olarak belirlenmiştir. İtopya Bilgisayar çağrı merkezi ile görüşme gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar, bu numarayı tüm sabit numaralardan ve mobil numaralardan arayabilmektedir. Bu numaradan yapılacak aramalarda ilave ücretlendirme uygulanmadan, mevcut olan tarife ile ücretlendirilerek, arama yapılabilmektedir. Aynı zamanda da günümüzde “info@itopya.com” e-posta adresi aracılığı ile de yine ilk çalışma saatlerinde geri dönüş yapılacak şekilde müşteri hizmetleri servisine başvuru gerçekleştirilebilmektedir.  Bu İtopya Bilgisayar iletişim bilgileri ile çok kolay şekilde her türlü istek, öneri ve şikayet işlemleri müşteri temsilcileriyle görüşülerek, tamamlanabiliyor.

İtopya Bilgisayar Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 259 26 96

İtopya Bilgisayar İletişim Mail Adresi
info@itopya.com

Arama Terimleri: itopya bilgisayar iletişim bilgileri, itopya bilgisayar telefon no, itopya bilgisayar irtibat tel, itopya bilgisayar müşteri temsilcisi, itopya bilgisayar şikayet hattı, itopya bilgisayar müşteri hizmetleri

Yorum Yap