Harras Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Harras Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Harras çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Harras müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Harras şikayet hattına erişebilirsiniz. Harras müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Harras Çağrı Merkezi Numarası

Harras, sadece File market raflarında bulabileceğiniz çeşitli ürün kategorileriyle sizlere hem en ekonomik hem kaliteli gıda ürünleri sunmaktadır. Granoladan ton balığına, laktozsuz sütten makarona kadar birçok gıda kategorisinde sizlere hizmet vermektedir. Güvenli alışverişin adresi ile ister marketten ister web sitemizden rahatlıkla online alışverişinizi yapabilirsiniz. Çağrı merkezimize ulaşmak için web sitemize göz atabilirsiniz. Dilerseniz e-posta adresimizi kullanıp bizlerle e-mail yoluyla da dilek, istek, şikayet ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Harras çağrı merkezi numarası 0216 217 35 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Harras Müşteri Hizmetleri Numarası

Harras, sizlerin memnuniyeti için gece gündüz çalışmaktadır. Ürünlerimizin hazırlanma süreci, siz müşterilerimizi memnun etmek üzerine kuruludur. Ürünlerimiz, ürün geliştirme sürecinden geçtikten sonra sizlere sunulmaktadır. Ürünlerimizle ilgili her türlü öneri ve isteklerinizi dikkate almaktayız bu yüzden tüm geri dönüşleriniz bizim için değerlidir. Sizler de istek ve önerilerinizi müşteri hizmetlerimize iletmek için web sayfamızdaki iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda, e-posta adresimizden de bizlere ulaşmanız mümkün.

Harras müşteri hizmetleri numarası 0216 217 35 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Harras Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Konserveden tatlıya, süt ve süt ürünlerinden kuru gıdaya kadar birçok çeşitteki gıdaların online alışverişinizde yaşadığınız sorunlara çözüm bulmak için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Bunun için web sitemizdeki iletişim kısmına girin, karşınıza çıkacak olan iletişim formunu doldurmanız yeterli. Size en kısa zamanda dönüş yapmaktayız. Online alışverişlerinizde hiçbir sorun yaşamamız için elimizden geleni yapmaktayız. İletişim formunu doldurmak için kişisel bilgilerinizi girip mesajınızı iletmeniz yeterli olacaktır.

Harras müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 217 35 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Harras Şikayet Hattı 

Alışverişlerinizde yaşadığınız her türlü şikayet ve probleminizi bizlere iletebilirsiniz. 0 (216) 217 35 35 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan da bizlere ulaşabilir, güncel haberlerimizi ve duyurularımızı takip edebilirsiniz. İstanbul Çekmeköy’de bulunan marketimize ulaşmak için ulaşım bilgilerimizden yararlanabilirsiniz. Web sitemizde ulaşım haritamız mevcuttur. https://www.file.com.tr adresimizden hızlı ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Online alışverişlerinizde yaşadığınız tüm sorunlarla ilgilenmekteyiz. Her türlü sorun ve probleminiz için websitemizde bulunan iletişim kısmından, iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. Bunun için, internet sitemizde bulunan iletişim formu seçeneğine tıklayıp isim soyisim, telefon numaranız ve bulunduğunuz ili girip mesajınızı yazarak bizlere gönderebilirsiniz.

Harras şikayet hattı 0216 217 35 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Harras müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Harras şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Harras Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 217 35 35

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Harras çağrı merkezi numarasına 0216 217 35 35 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.
Adres : Hamidiye Mh. Mimar Sinan Cd. No:42A Çekmeköy / İstanbul
Telefon : 0216 217 35 35

Arama Terimleri: Harras iletişim bilgileri, Harras telefon no, Harras irtibat tel, Harras canlı destek, Harras müşteri temsilcisi

Yorum Yap