Gurvita Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gurvita Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gurvita müşteri hizmetleri numarası, Gurvita çağrı merkezi numarası, Gurvita şikayet hattı, Gurvita iletişim bilgileri vb. konular hakkında bilgi paylaşımı yaptığımız bu makaleyi okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gurvita Müşteri Hizmetleri Numarası

Gurvita müşteri hizmetleri numarası nedir sorusuna cevap vereceğimiz bu kısmı okuyarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Gurvita kolajenin en taze hali sloganıyla başladığı ticaret hayatında yerel, doğal ürünlerle hizmet vermektedir. Nitekim unutulmuş doğal tatların peşinden koşulduğu bu dönemde bu anlamda hizmet vermeyi kendine ilke edinerek doğal ürünlerin satışını yapmaktadır. Ürün yelpazesinde organik sirkeler, ilikli kemik suyu, kelle paça, paça çorbası, işkembe çorbaları, kemik suyuna çorbalar, ilik yağı bulunmaktadır. Gurvita başlı başına temel beslenme kaynağı olan ilikli kemik suyu ve sakatat çorbaları ile başladığı bu serüvene doğal ürün yelpazesini arttırarak devam etmiştir.

Ürünlerini doğal ve yerli, katkısız ve kaliteli malzemelerle, sağlıklı cam ambalajlarında ve de kaynamadan 36 saat pişirme yöntemiyle hazırlanmaktadır. Bu şekilde içindeki besin değerlerini koruyarak pişmesi amaçlanmaktadır. Şimdi geçelim Gurvita müşteri hizmetleri numarasının ne olduğu konusuna.

Gurvita Çağrı Merkezi Numarası

Gurvita müşterilerin yaşamış olduğu sorunlar için çağrı merkezi numarası ile hizmet vermektedir. Bu numaradan Gurvita müşteri hizmetlerine bağlanarak yaşamış olduğunuz sorunları iletebilir ya da sormak istediğiniz soruları yine bu numaradan arayarak iletebilirsiniz. Bu sayede sorunlarınıza çözüm üretebilir, bilgi almak istediğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Diğer taraftan Gurvita WhatsApp hattı numarası da bulunmaktadır. bu numaradan da Gurvita müşteri temsilcisi ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Gurvita Şikayet Hattı

Gurvita’nın müşteri hizmetleri numarası olan 0850 969 09 91 numaralı hattan ve ya WhatsApp numarası olan 0539 778 04 00 numaralı hattan şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Gurvita şikayet hattı bu numaralar üzerinden müşterilerine hizmet vermekte ve müşterilerinin şikayetlerini çözüme kavuşturmaktadır.

Diğer taraftan Gurvita iletişim formunu doldurarak da Gurvita müşteri temsilcisinin sorununuza çözüm üretmesini sağlayabilirsiniz.

Gurvita Müşteri Hizmetleri Numarası
0850 969 09 91

Gurvita Müşteri Hizmetleri WhatsApp Hattı
0539 778 04 00

Gurvita Mail Adresi
info@gurvita.com.tr

Gurvita müşteri hizmetleri numarası hakkında bilgi paylaşımı yaptık. Sizler de Gurvita hakkında yaşamış olduğunuz sorunları ve ya tecrübelerinizi yorumlar kısmından bizlerle ve diğer okuyucularımızla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Arama Terimleri: Gurvita iletişim bilgileri, Gurvita telefon no, Gurvita canlı destek, Gurvita müşteri temsilcisi, Gurvita şikayet hattı, Gurvita müşteri hizmetleri numarası, Gurvita çağrı merkezi numarası, Gurvita iletişim numarası

Yorum Yap