Gebze Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gebze Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gebze Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gebze Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Gebze Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Gebze Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gebze Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Gebze, Marmara Bölgesi’nin doğusunda ve İzmit Körfezi’nin kuzey kesiminde bulunan, zengin bir tarihi mirasa sahip; ekonomisi, sanayi, tarım ve hayvancılığa dayalı ülkemizin hızla gelişen ve büyüyen bir ilçesidir. Marmara Bölgesi içinde bulunan ilçeler arasında ikinci sırada bulunup ülke sanayisinin %15’ini bünyesinde barındırmaktadır. Gebze Belediyesi mevcut başkanı Zinnur Büyükgöz’dür. Deniz seviyesinden yüksekliği 130 metre olan ilçenin Marmara sahiline, İzmit ve İstanbul’a çok yakın oluşu pek çok avantajı beraberinde getirmektedir. Belediyeye yönelik tüm konularda çağrı merkezi numarası olan 0 262 642 0430’dan bilgi alınabilir.

Gebze Belediyesi çağrı merkezi numarası 0262 642 04 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gebze Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Gençlik ve liderlik projesi bulunan ve bu konularda gençlere rehberlik edici faaliyetler gerçekleştirmeyi amaçlayan belediye, her konuda gençleri yetiştirmeyi kendine görev olarak addetmiştir. Ayrıca sosyal sorumluluk projeleri, spor ve sanat etkinlikleriyle; ekip olma ve yönetme, strateji üretme kazanımları desteklenmektedir. Gençler için rol model insanlarla söyleşiler düzenlenmekte; öncü firma ve kurumlar ziyaret edilmektedir. Belediye ve hizmetlerine ilişkin tüm konularda, bir nevi müşteri hizmetleri numarası olan 0 262 642 0430’dan kapsamlı bilgi edinilebilir.

Gebze Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 0262 642 04 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gebze Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Atıkların yaşam döngüsünü dikkate alan Sıfır Atık yönetimi; israfın önlenmesini, kaynakların daha verimli bir şekilde kullanılmasını, atık oluşumunun engellenmesini ya da azaltılmasını, atık oluşması durumundaysa kaynağına uygun toplanmasını ve geri kazanılmasını kapsamaktadır. Bu yönetim kapsamında; ürünlerin yeniden kullanılması, üretimde zararlı maddelerin kullanılmaması ya da azaltılması, geri dönüşümü mümkün olan ürünlerin üretilmesi esastır. Atık yönetim hiyerarşisi, sıfır atık yönetim sisteminin temelini oluşturmaktadır. Atık yönetimi konusunda bu denli önemli atılımlar gerçekleştiren belediyeye yukarıdaki numaradan direkt bağlanılıp istenilen konuda yeterince bilgilenilebilir.

Gebze Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0262 642 04 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gebze Belediyesi Şikayet Hattı

Kurumsal bir yönetim anlayışına sahip belediye, tüm vatandaşların haklarını hassasiyetle gözetmekte; bütüncül hizmetlerini kendisinden hizmet alan her vatandaşa eşit bir şekilde ve ayrımcılık yapmadan ulaştırmaya çalışmaktadır. Yaşanılabilir bir çevre ve kaliteli yaşam için tüm gereklilikleri yerine getiren belediyeye ilişkin tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaradan yetkililere kolayca aktarılabilir.

Gebze Belediyesi şikayet hattı 0262 642 04 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gebze Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Gebze Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gebze Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0262 642 04 30

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gebze Belediyesi çağrı merkezi numarasına 0262 642 04 30 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Gebze Belediyesi
Adres : Güzeller Mahallesi Bahar Caddesi N:1 41400 Gebze/Kocaeli
E-Posta : gebze@gebze.bel.tr
Telefon Numarası: 0262 642 04 30
Faks Numarası: 0262 642 04 38

Arama Terimleri: Gebze Belediyesi iletişim bilgileri, Gebze Belediyesi telefon no, Gebze Belediyesi irtibat tel, Gebze Belediyesi canlı destek, Gebze Belediyesi müşteri temsilcisi, Gebze Belediyesi şikayet hattı, Gebze Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Gebze Belediyesi çağrı merkezi numarası, Gebze Belediyesi iletişim numarası, Gebze Belediyesi çağrı merkezi, Gebze Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap