garanti-borc-bilgilendirme-servisi-cagri-merkezi-numarasi

Garanti Borç Bilgilendirme Servisi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Garanti Borç Bilgilendirme Servisi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Garanti Borç Bilgilendirme Servisi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Garanti Bankası’nın kredi kartı ve kredi borçlarını belirli bir süre ödemeyenler için kurduğu bir servistir. Ekstre son ödeme tarihinizden 20 gün sonra Garantı Bankası Borç Bilgilendirme Servisi adınıza telefonla bilgilendirme yapmaktadır. Bu bilgilendirme telefonunuza gelen kısa mesajla da yapılabilmektedir.

Eğer ödemeniz gereken tutar söz verdiğiniz tarihte ödenmez ise müşteri kimliğiniz inceleme işlemine alınıp kredi notunu düşebilir, bu durum diğer bankalarla olan ilişkilerinizde kötü bir etki yaratmaktadır.

Garanti Borç Bilgilendirme Servisi Çağrı Merkezi Numarası

Tarafınıza gelen mesajlar bilgilendirme amaçlı olabileceği gibi ödeme ile ilgili zorunluluk gerektiren durumlar konusunda da uyarı amaçlı gönderilebilmektedir. Gelen mesajları dikkatle okuyarak borçlarınızı kısa sürede ödemeniz sizlerin kredi notunu daha fazla düşürmesini engelleyecektir.

Garanti Bankası Borç Bilgilendirme Servisi’nin birçok 0212’li çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Farklı farklı numaralardan sizi arayabilirler. Eğer kredi kartı borcunuzu ödediyseniz, borcunuzun ödenmesi için bir süre talep ediyorsanız, ve hatalı bir şekilde sizden borç ödenmesi isteniyorsa bu numaralar aracılığıyla detaylı olarak müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Garanti Borç Bilgilendirme Servisi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 410 90 00
0216 212 04 68

Arama Terimleri: garanti borç bilgilendirme servisi iletişim bilgileri, garanti borç bilgilendirme servisi telefon no, garanti borç bilgilendirme servisi irtibat tel, garanti borç bilgilendirme servisi canlı destek, garanti borç bilgilendirme servisi müşteri temsilcisi, garanti borç bilgilendirme servisi şikayet hattı, Garanti Borç Bilgilendirme Servisi çağrı merkezi numarası, Garanti Borç Bilgilendirme Servisi müşteri hizmetleri numarası, Garanti Borç Bilgilendirme Servisi iletişim numarası

Yorum Yap