Garanti Borç Bilgilendirme Servisi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Garanti Borç Bilgilendirme Servisi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Garanti Borç Bilgilendirme Servisi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Garanti Bankası’nın kredi kartı ve kredi borçlarını belirli bir süre ödemeyenler için kurduğu bir servistir. Ekstre son ödeme tarihinizden 20 gün sonra Garantı Bankası Borç Bilgilendirme Servisi adınıza telefonla bilgilendirme yapmaktadır. Bu bilgilendirme telefonunuza gelen kısa mesajla da yapılabilmektedir.

Eğer ödemeniz gereken tutar söz verdiğiniz tarihte ödenmez ise müşteri kimliğiniz inceleme işlemine alınıp kredi notunu düşebilir, bu durum diğer bankalarla olan ilişkilerinizde kötü bir etki yaratmaktadır.

Garanti Bankası Borç Bilgilendirme Servisi’nin birçok 0212’li çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Farklı farklı numaralardan sizi arayabilirler. Eğer kredi kartı borcunuzu ödediyseniz, borcunuzun ödenmesi için bir süre talep ediyorsanız, ve hatalı bir şekilde sizden borç ödenmesi isteniyorsa bu numaralar aracılığıyla detaylı olarak müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Garanti Borç Bilgilendirme Servisi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 410 90 00
0216 212 04 68

Arama Terimleri: garanti borç bilgilendirme servisi iletişim bilgileri, garanti borç bilgilendirme servisi telefon no, garanti borç bilgilendirme servisi irtibat tel, garanti borç bilgilendirme servisi canlı destek, garanti borç bilgilendirme servisi müşteri temsilcisi, garanti borç bilgilendirme servisi şikayet hattı

Cevapla