İzban Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İzban Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İzban çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İzban müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İzban şikayet hattına erişebilirsiniz. İzban müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İzban Çağrı Merkezi Numarası

İzban, Aliağa-Selçuk arasında bulunan banliyö hattında hizmet veren, ülkemizin havalimanı bağlantılı, en büyük ve önemli kent içi raylı toplu taşıma sistemlerinden biridir. Yolculu ön işletmeye 2010 yılında başlayan şirket, TCDD (Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları) ile İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin %50 ortaklıklarıyla kurulmuştur. Şirket, ortaklık portföyü ve hatırı sayılır bir oranda yolcu kapasitesini arttırmasıyla birlikte Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği (UITP) tarafından 2013 yılında “En İyi İşbirliği” kategorisinde büyük ödüle layık görülmüştür. Şirket çağrı merkezi numarası 0232 398 32 32’dir.

İzban çağrı merkezi numarası 0232 398 32 32 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İzban Müşteri Hizmetleri Numarası

Hattın mevcut istasyon sayısı 40 olup günde 550 bin yolcu hedefine doğru emin adımlarla ilerlenmektedir. Hat uzunluğu şu anda 136 km olup kuzeyde Bergama’ya kadar uzanacak olan proje bittiğinde güzergahın 185 km’ye ulaşması planlanmaktadır. Hızlı, emniyetli, güvenilir, konforlu ve ekonomik bir hizmet sunmak isteyen şirket, kent içi toplu ulaşım hizmeti sunarak yolculuk beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya uğraş vermektedir. Bu bağlamda; tüm müşteriler, iş ortakları ve paydaşlar ulaşım planlamasına yönelik her türlü hususta zamanında bilgilendirilmekte ve sorunlara anında çözüm bulunmaktadır. Şirket ve şirketin hizmetlerine yönelik her türlü soru, müşteri hizmetleri numarası 0232 398 32 32 üzerinden yöneltilebilir.

İzban müşteri hizmetleri numarası 0232 398 32 32 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İzban Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirket tüm ürün ve hizmetlerde, enerji verimliliğini göz önünde bulundurarak enerjinin kullanımı sonrası çevreye zarar vermeden bertaraf edilmesini sağlamaktadır. Şirket, faaliyetlerine yönelik riskleri belirleyip analiz etmek ve çözüm önerileri getirip belirsizlikleri kontrol altına almak konusunda tüm gerekleri yerine getirmektedir. Şirket, uluslararası standartlarda hizmet sunma doğrultusunda, teknolojik gelişmeleri takip etmektedir ve sürekli iyileştirme çalışmaları yapmaktadır. Şirket veya hizmetlerine yönelik herhangi bir hususta yukarıdaki numaradan direkt bağlanılıp gerekli bilgi edinilebilir.

İzban müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0232 398 32 32 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İzban Şikayet Hattı

Kurumsal bir anlayışla yönetilen ve müşterilerinin beklentilerini en uygun biçimde karşılayan şirket, kaliteli ve güvenli bir şekilde hizmet sunmaktan hiçbir şekilde taviz vermemektedir. Hizmetlerini eksiksiz ve kusursuz sunmaya çalışan şirkete yönelik tüm şikayet, görüş, soru ve öneriler yukarıda bulunan numara aracılığıyla anında yetkililere iletilebilir.

İzban şikayet hattı 0232 398 32 32 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İzban müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İzban şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İzban Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0232 398 32 32

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İzban çağrı merkezi numarasına 0232 398 32 32 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E -Posta İrtibat Adresi : info@izban.com.tr
Adres Bilgisi : İzmir Banliyö Taşımacılığı A.Ş 8291 Sok. No:6 Ataşehir Mah. Çiğli – İZMİR
Telefon Numarası : 0232 398 32 32

Arama Terimleri: İzban iletişim bilgileri, İzban telefon no, İzban irtibat tel, İzban canlı destek, İzban müşteri temsilcisi, İzban şikayet hattı, İzban müşteri hizmetleri numarası, İzban çağrı merkezi numarası, İzban iletişim numarası, İzban çağrı merkezi, İzban müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap