Finish Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Finish Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Finish Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Finish müşteri hizmetleri direk bağlanma, Finish müşteri temsilcisi direk bağlanma, Finish müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Finish Müşteri Hizmetleri

Gelişen teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler ile birlikte artık dünyanın her yerinde bulaşık makineleri yaygın olarak kullanılıyor. Finish, 1997 yılından bu yana Türkiye’ de bulaşık makinesi kullanıcılarının her zaman kaliteli, güvenli ve hijyenik bir kullanım gerçekleştirebilmeleri amacı ile bulaşık makinelerine özel deterjan üretimi gerçekleştiriyor. İlk dönemde ismi Calgonit olan Finish şirketi, günümüzde Türkiye’ nin en önemli bulaşık makinesi deterjan ve diğer ürün gruplarının üreticisi konumunda bulunuyor. “Calgonit Bulaşık Deterjanı”, “Calgonit Parlatıcı” ve “Calgonit Tuz” gibi Türkiye pazarına hitap ürünler yer alıyor. 2010 yılında Finish adı altında faaliyet göstermekte olan şirket, bulaşık makinesi için “tablet”, “jel” ve “özel tuz” formlarda üretim gerçekleştiriyor. Aynı zamanda da “parlatıcı”, “makine temizleyici” ve “makine kokusu” gibi katkı maddeleri ile tüketicilerin bulaşık makinelerinde her zaman en yüksek performans alımına yardımcı oluyor. Finish müşteri hizmetleri ile ürün ve hizmetlerine ilişkin olarak tüketicilerin destek alabilmelerine yardımcı oluyor.

Türkiye’ de pazara giriş yapmasından sonra sektördeki liderliği eline alan ve ardından da bu konuda sürekli olarak kendisini geliştirmeye devam ediyor. Finish, bulaşık deterjanı pazarında gelişime yön vermeye devam ediyor. Özellikle 2008 yılında tanıtımını gerçekleştirmiş olduğu “Finish Quantum” isimli bulaşık makinesi deterjanları ile bulaşık makinelerine yönelik üretilen deterjanlarda yeni bir dönemin başlamasını sağlamıştır. Türkiye pazarında bulaşık makinesi sektöründe liderliği elinde bulunduran Finish, uluslararası pazarda da son derece büyük bir satış hacmine sahiptir. Bu şekilde geniş ürün yelpazesi ve hizmet kapsamı bulunan Finish müşteri hizmetleri ile tüketicilerin her türlü konuda kapsamlı ve profesyonel destek alabilmesine yardımcı oluyor.

Finish Şikayet

Finish markalı bulaşık deterjanı, parlatıcı ve makine temizleyici ürün gruplarına ilişkin tüketicilerin yaşamış oldukları problemlere ilişkin olarak aktif bir destek servisi bulunuyor. Kullanıcıların karşı karşıya kaldıkları sorunlara istinaden profesyonel çözümler sağlamakta olan Finish müşteri hizmetlerine kolay bir şekilde Finish şikayet bildirimleri için ulaşılabiliyor. Böylelikle ürünlerin kullanımına ilişkin olarak yaşanan sorunların en kısa zaman dilimleri içerisinde giderilmesi için profesyonel servisleri ile geri dönüşler sağlıyor. Bu şekilde tüketicilerin her türlü konuda profesyonel müşteri hizmetleri desteğinden yararlanabilmesi sağlanıyor.

Finish Telefon Numarası

Günümüzde Finish markalı bulaşık makinesi deterjan kullanıcıları her türlü konuda Finish’ in profesyonel müşteri destek çözümlerinden yararlanabilme şansına sahip olabiliyor. Özellikle 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermekte olan Finish telefon numarası ile birkaç dakika içerisinde yetkili birimler ile görüşme gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Finish tarafından kurulan çağrı merkezi sistemi “0800” şeklindedir. Bu sistemde tüketiciler kolay bir şekilde ücretsiz müşteri hizmetleri ile başvuru gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Ancak Finish tarafından oluşturulan 0800 211 81 12 numarasının aranabilmesi için sabit numaralardan arama gerçekleştirilebiliyor. Bu numara üzerinden çağrı merkezinden müşteri temsilcileri ile görüşme yapmak için GSM numaralarından arama gerçekleştirilemez.

Ücretsiz olarak faaliyet göstermekte olan Finish telefon numarası dışında mevcut olan ofis hattı ile de tüketicilerin hem sabit numara hem de cep telefonu numarası üzerinden arama gerçekleştirebilmesine yardımcı oluyor. Özellikle 7/24 hizmet vermekte olan ofis hattı için tüketicilerin 0212 326 96 00 numarasını aramaları gerekiyor. Bu numara üzerinden de son derece pratik ve kolay bir şekilde müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirerek, her türlü işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Tüketiciler bu iki numara üzerinden de son derece pratik bir şekilde istek, öneri ve şikayet bildirimlerini gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Bu iki telefon numarasının haricinde iletişim sayfasından da müşteri temsilcisi departmanıyla işlem gerçekleştirilebiliyor.

Finish Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0800 211 8112

Finish İletişim Formu
iletişim formu

Arama Terimleri: finish şikayet, finish müşteri hizmetleri, finish müşteri temsilcisi, finish telefon numarası, finish irtibat tel

Yorum Yap