Farmasi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Farmasi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Farmasi Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Farmasi müşteri hizmetleri direk bağlanma, Farmasi müşteri temsilcisi direk bağlanma, Farmasi müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Farmasi Müşteri Hizmetleri

Türkiye’ nin en büyük doğrudan satış kuruluşlarından birisi olan Farmasi, ağırlıklı olarak sağlık ve kozmetik ürünleri kategorisinde faaliyet göstermektedir. 1950 yılında kurulan Farmasi markası son derece geniş ürün portföyü ile hem sağlık hem de kozmetik sektörünün sadece ulusal bazda değil uluslararası sektörde de en önemli markalarından birisi konumunda bulunuyor. Doğrudan satış kanalları ile aynı zamanda da Türkiye genelinde çok geniş bir kitle için son derece önemli bir iş fırsatı oluşturuyor. Kozmetik sektöründe ağırlıklı olarak kadınların istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, gerçekleştirdiği üretim yapısı ile oldukça yoğun bir talep görüyor. Farmasi ürün ve hizmetleri ile ilgili olarak günümüzde tüketiciler için Farmasi müşteri hizmetleri tarafından destek sağlanıyor.

Türkiye genelinde Farmasi markasının yanı sıra Dr.Cevdet Tuna markaları ile zengin bir ürün çeşitliliği sunuyor. Farmasi tarafından yapılan yatırımlar ile kurulan laboratuvar ortamlarında geliştirilen ve tesislerinde üretimleri gerçekleştirilen Farmasi markalı ürünler, yüksek kalite standartlarının yanı sıra doğal ve çevre dostu bir sağlık ve kozmetik ürün kullanımının gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Çok sayıda sertifikanın da sahip olan Farmasi markasının kendi ürünlerinde kullanmış olduğu formülleri ile ilgili olarak tüketicilerine yüksek standartlarda güvenirlilik sağlıyor. Her geçen gün genişleyen ürün yelpazesiyle sağlık ve kozmetik alanında, tüketicilerin her türlü ihtiyaçlarına yanıt verecek ürün seçenekleri sağlamaktadır. Özellikle geniş ürün yelpazesi içerisinde 2 binden fazla ürün seçeneği bulunmaktadır. Farmasi müşteri hizmetleri ile de her türlü ürün ve hizmetine ilişkin istek, öneri ve şikayet bildirimlerinde tüketicilerine dinamik bir destek sağlıyor.

Farmasi Şikayet

Her geçen gün hızla büyüyen yapısıyla Türkiye’ nin her noktasında doğrudan kozmetik ve sağlık ürünleri satış hizmetleri sağlamakta olan Farmasi markasının ürün gruplarında yaşanan sorunlar için kolay bir şekilde şikayet oluşturulabiliyor. Yıllık 500 milyonu aşkın üretim kapasitesi bulunan Farmasi ürünlerine ilişkin söz konusu olabilecek her türlü sorun için Farmasi şikayet bildirimleri, çağrı merkezi numarası üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Yapılan şikayetlerde, tüketici mağduriyetlerinin giderilmesi için en hızlı şekilde geri dönüşler sağlanıyor.

Farmasi Telefon Numarası

Türkiye’ nin her bölgesine hizmet vermekte olan Farmasi markasının gelişmiş teknolojisi ve dinamik çağrı merkezi her türlü konuda profesyonel çözümler sağlıyor. Farmasi telefon numarası ile birlikte artık 7/24 kesintisiz olarak müşteri temsilcileri ile doğrudan görüşme gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Bu çerçevede de tüketicilerin istek, öneri ve şikayet bildirimleri ile ilgili olarak Farmasi çağrı merkezi numarası 0216 430 19 99 şeklindedir. Bu numara üzerinden kolayca müşteri hizmetleri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirilebiliyor.

İstanbul merkezli sağlık ve kozmetik markası olan Farmasi’ nin tam adı ise “Farmasi Enternasyonal Ticaret A.Ş.” şeklindedir. Farmasi telefon numarası üzerinden her türlü işleme ilişkin olarak direkt, ilgili birimlere bağlantı sağlanabiliyor. Deneyimli ve uzman müşteri temsilcilerinin görev aldığı çağrı merkezinde tüm işlemlerin çok hızlı bir şekilde tamamlanabilmesi mümkün oluyor. Farmasi çağrı merkezi hizmetlerinin yanı sıra Farmasi iletişim kanalları arasında e-posta kanalı da bulunmaktadır. Bu çerçevede de Farmasi tüketicileri “farmasi@hs01.kep.tr” e-posta adresi aracılığı ile de 7/24 kesintisiz olarak e-posta kanalı üzerinden başvuru gerçekleştirebiliyor. Yapılan bu başvurularda da Farmasi müşteri destek departmanın ilgili birimleri tarafından geri dönüşler yine e-posta kanalı üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Bununla birlikte Farmasi resmi sitesi üzerinde yer alan “İletişim Formu” ile kolay bir şekilde yine başvuruların gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Bu noktada e-posta veya telefon numarası üzerinden geri dönüşler müşteri temsilcileri tarafından sağlanmaktadır.

Farmasi Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0216 430 19 99

Farmasi İletişim Mail Adresi
farmasi@hs01.kep.tr

Arama Terimleri: farmasi şikayet, farmasi müşteri hizmetleri, farmasi müşteri temsilcisi, farmasi telefon numarası, farmasi irtibat tel

Yorum Yap