Elfida Moda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elfida Moda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elfida Moda çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Elfida Moda müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Elfida Moda şikayet hattına erişebilirsiniz. Elfida Moda müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Elfida Moda Çağrı Merkezi Numarası

2013 yılından günümüze gelinceye kadar tesettür giyim üzerine Erzurum ilinin Yakutiye ilçesinde kesintisiz bir hizmet sunan Elfida Moda, kargo yoluyla ülkenin her yanına bu hizmeti ulaştırmış olur. Hafta sonları kapalı olan firmanın çağrı merkezi hafta içi 09:00 ila 18:00 arası hizmet sunar. Çağrı merkezi numarası aranarak oluşturulacak siparişler, müşteri adına ve adresine sorunsuz bir şekilde kargo yapılmış olur.

Özenle hazırlanacak olan siparişler, vakit kaybedilmeden kargoya ulaştırılır ve mümkün olabilecek en kısa sürede sipariş yola çıkmış olur. Tesettür giyim konusunda birçok farklı alternatif ile müşterilerinin karşısına çıkan firma, 0442 238 19 82 numaralı çağrı merkezi ile tüm kullanıcılarının sorularını yanıtlar. Bu sayede tüm kullanıcılar, tamamen güven duygusu içinde dilediği ürünün, firmanın web sitesi üzerinde kolay bir şekilde sipariş eder.

Elfida Moda çağrı merkezi numarası 0442 238 19 82 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elfida Moda Telefon Numarası

Uzun bir süredir sektörde hizmet veren ve müşterilerini memnun etmek için büyük bir çaba sarf eden firma, müşterilerin sipariş ettikleri ürün içerisine değişim formunu ekleyerek bu gibi taleplerin kolay bir şekilde yerine getirilmesini mümkün kılar.

Her durumda farklı beden veya firmanın sahip olduğu farklı diğer ürünler ile değişim hakkın sunulur. Bu ve buna benzer talepleri firmanın çalışma şekline uygun bir şekilde yerine getirmiş olmak, bu yönde oluşan talebi karşılamak için yeterli olur. Bunun gibi farklı konularda detaylı bilgi almak isteyen müşteriler, firma ile 0442 238 19 82 nolu telefon numarası aracılığı ile irtibata geçip bu yönde bilgi sahibi olabilirler. Her anlamda müşterilerinin yanında olan ve onların ihtiyaçlarına cevap veren firma, her müşterisine sadece bir telefon numarası kadar yakın bulunur.

Elfida Moda telefon numarası 0442 238 19 82 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elfida Moda Müşteri Hizmetleri Numarası

Tesettür giyim konusunda yılların verdiği tecrübe ile piyasada varlığını sürdürmeye devam eden firma, tunik, elbise, etek, takım, tulum, jile, süveter, bluz, gömlek, pantolon, şal ve eşarp, ceket ve dış giyim ürünleri gibi birçok farklı alternatif ile müşterilerinin karşısına çıkar. Bu anlamda oldukça tatmin edici bir çeşitliliği bünyesinde barındıran firma, bu yönde müşterilerinden gelebilecek istek ve taleplere de kolay bir şekilde cevap vermiş olur.

Modayı yakından takip eden firma, günümüz koşullarında tüm trenlere uygun düşecek kıyafetler ile müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık verir. Müşterileri ile arasında önemli bir bağ kuran firma, müşteri hizmetleri numarası ile bu bağın süreklilik arz edecek şekilde devam etmesini sağlar. Çalışma saatleri içinde aktif hizmet sunan müşteri hizmetleri personelleri, müşterilerden gelebilecek her çağrıya anında karşılık verir ve hiçbir soruyu yanıtsız bırakmaz.

Elfida Moda müşteri hizmetleri numarası 0442 238 19 82 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elfida Moda Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde dizayn edilen ve bu şekilde giyinmek anlamına gelen tesettür giyimin öncüsü konumunda olan firma, İslami şartlara uygun giyim konusunda oluşabilecek tüm ihtiyaçlara yönelik net cevaplar verir. Gerek şehir içinde gerekse şehir dışından gelen tüm talepleri yanıtsız bırakmayan firma, mesai saatleri içerisinde telefon aracılığıyla direkt bağlanma hizmeti ile gelen tüm çağrıları zamanında yanıtlar. Bu kapsamda gelen hiçbir çağrıyı yanıtsız bırakmaz.

Firmanın web sitesi üzerinden üye olunarak sipariş takibini mümkün kılan firma, tüm kullanıcılarının bu hizmetlerden olabilecek en kolay şekilde faydalanmasını sağlar. Bu kapsamda oldukça şeffaf bir politika izleyen firma, tüm müşterilerine her anlamda güven duyabilecekleri bir ticaretin yapılmasının kapılarını ardına kadar açar.

Elfida Moda müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0442 238 19 82 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elfida Moda Şikayet Hattı

Müşterilerden gelen tüm siparişleri iş yoğunluğuna bağlı kalarak en geç 5 iş günü içerisinde PTT kargo ile müşterinin adresine gönderen firma, sipariş edilen ürünü olabilecek en kısa sürede müşteriye ulaştırmayı amaç edinir. Sunulan hizmeti her daim daha üst seviyelere çıkarmayı hedefleyen firma, istenmeyen durumların yaşanmasına yönelik çözüm üretilmesi bakımından şikayet hattını oluşturmuştur.

Bu kapsamda şikayet birimi, müşterilerden gelen tüm şikayetleri büyük bir sabır ve titizlikle dinler ve not eder. Not edilen şikayetler zamanında ilgili birimlerle eksiksiz olacak şekilde paylaşılır. İlgili birimler, müşterilerden gelen şikayetleri büyük bir dikkatle inceler. Hiçbir ayrıntıyı göz ardı etmez. Şikayetler incelendikten sonra bir karara varılır ve bu karar vakit kaybetmeksizin müşteri ile paylaşılır. Böylelikle yaşanan sıkıntılar oldukça hızlı ve kolay bir şekilde çözüme kavuşturulmuş olur.

Elfida Moda şikayet hattı 0442 238 19 82 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Elfida Moda müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Elfida Moda şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Elfida Moda Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0442 238 19 82

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Elfida Moda çağrı merkezi numarasına 0442 238 19 82 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Yakutiye/Erzurum
E-Posta : info@elfidamoda.com
Telefon : 0442 238 19 82

Arama Terimleri: Elfida Moda iletişim bilgileri, Elfida Moda telefon no, Elfida Moda irtibat tel, Elfida Moda canlı destek, Elfida Moda müşteri temsilcisi

Yorum Yap