durex-cagri-merkezi-numarasi

Durex Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Durex çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Durex müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Durex şikayet hattına erişebilirsiniz. Durex müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Durex, dünyaca ünlü 80 yılı aşkın geçmişi bulunan kaliteli prezervatif markasıdır. Son zamanlarda adını çokça duyurmuştur. Doğum kontrolü ve aile planlaması açısından toplum yararına ürünler üreten Durex; birçok kategoride müşterilerine hizmet vermektedir.  Tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır.

Durex; onlarca seçenekte prezervatif üretimi yapmakta ayrıca kayganlaştırıcı jel ve oyuncak gibi cinsel ürünler de üretmektedir. Kullanıcı memnuniyeti oldukça fazla olan Durex’in, ülkemizde de birçok kullanıcısı bulunmaktadır.

Durex Çağrı Merkezi Numarası

Durex 90 yılı aşkın tecrübesiyle müşterilerine kaliteli ürünler sunan bir prezervatif markasıdır. Durex’in kurucusu LA Jackson, London Rubber Company Durex’i kurdu. İlk nemlendirilmiş prezervatifini 1950’lerde piyasaya sürdü. Ayrıca elektronik test geliştirip kullanan ilk markadır. 1970’lerde Dünya’da reklam yapan ilk markadır. Ayrıca web sitesi kuran ilk prezervatif markasıdır. Yılar geçtikçe ürünlerin kalitesini geliştiren anatomiye uygun şekilli prezervatifler geliştirmiştir. Hedefi herkes için iyisi olmayı savunan Durex, birlikteliğin nasıl göründüğü hakkında daha az ilgilenip nasıl hissettirdiği üstünde yoğunlaşmaktadır.

Durex Müşteri Hizmetleri Numarası

Durex, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak açık, dürüst, dağınık ve eğlenceli zaman geçirmenin üzerinde durmaktadır. Tüm sorunların çözümü için müşteri temsilcisi çağrı merkezi numarası aranabilir. Durex’in müşterilerine özel ürünleri hakkında bilgi alınabilir, ürün ve diğer her türlü sorunlarla ilgili 0 212 326 96 00 ofis hattı aranabilir. Müşteri memnuniyetinin gereği olarak müşteriyi ön plana alarak kalitesini artırarak hizmet vermektedir. Çağrı merkezi numarası arandığında tüm işlemlerde yardımcı olunan müşteri temsilcisiyle karşılaşılır. Kalite standartları gereği görüşme kayıt altına alınıp müşterilere daha iyi hizmet vermek adına kullanılır.

Durex Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Durex, çağrı merkezi hattı için 0 212 326 9600 aranarak kolaylıkla müşteri temsilcisiyle görüşülebilir. Ayrıca 0 800 211 81 12 numaralı ücretsiz tüketici danışma hattı aranarak ürünlerle ilgili beklemeden bilgi alınabilir. Durex ürün kalitesine güvenerek müşteri memnuniyetini ön plana aldığından tüm sorunlara ve müşterilere bekletilmeden yardımcı olma çabası içindedir.

Durex Şikayet Hattı

Durex müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmak ve ürünlerini tanıtmak istemektedir.  Bunun için müşterilerden gelen her türlü şikâyet, öneri ve memnuniyeti önemser. durex.com.tr internet sayfasına girilerek bize ulaşın kısmına girerek istek, öneri ve şikayetlerle ilgili mesaj gönderilebilir. Bu kısımda kişisel bilgiler, iletişim bilgileri girilir. Eğer ürünle ilgili bir konu varsa ürün kodu girilip yazılmak istenen mesaj yazılıp gönder tuşuna basılır. Firma konuyla ilgili iletişim kanallarıyla geri dönüş yaparak müşteriye cevap veriyor. Ürün kalitesini her zaman üst düzeyde tutarak her türlü şikayetle ilgilenip 90 yılı aşkın kalitesini artırarak, ürün çeşitliliğiyle müşterilerini mutlu etmek için çaba sarf etmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Durex müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Durex şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Ofis hattı: 0212 326 9600

Ücretsiz tüketici danışma hattı: 0800 211 8112

ADRES: Reckitt Benckiser Tem. Mal. Tic. A.Ş. Selenium Plaza 34349 Fulya-İstanbul

Durex’in 0800’lü tamamen ücretsiz bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Durex ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Durex Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 800 211 81 12

Arama Terimleri: durex iletişim bilgileri, durex telefon no, durex irtibat tel, durex canlı destek, durex müşteri temsilcisi, durex şikayet hattı, durex müşteri hizmetleri numarası, durex çağrı merkezi numarası, durex iletişim numarası, durex çağrı merkezi, durex müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap