Duracell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Duracell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Duracell çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Duracell müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1920’lerin başında bilim adamı olan Samuel Ruben ve istekli tungsten filaman tel üreticisi Philip Rogers Mallory ile giriştikleri bir serüven sonucu oluşan bir markadır. Ruben, bir deney için ihtiyaç duyduğu bir ekipmanı istemek için P.R. Mallory şirketine gelmesiyle işbirliği yapılmakta ve adımlar atılmaktadır. Mallory’nin 1975’teki ölümüne kadar devam eden ortaklıkları, Duracell International’ın ilk temelleri olarak kabul edilmektedir.

Pillerinin normal ve ucuz çinko karbon pillere göre çok daha uzun kullanım ömrüne sahip olarak piyasaya çıkardığı ürünler oldukça beğenilmiştir. Duramaz kişisel enerji kategorisine tutku ve canlılık gibi karakter özellikleri eklemiş olup bu alanda ilkleri başarmıştır. Uzun ömürlü olmasıyla tanınan marka her geçen gün kullanıcı kitlesini büyütmeye devam etmektedir.

Berkshire Hathaway şirketi Duracell’i satın almış olup büyümesine katkı sağlamıştır. Dünyanın 1 numaralı Kişisel Performans Şirketi olmak üzere sürdürülebilir büyüme, sektöre liderlik eden yenilikler ve müşterileri ve tüketicileri için uzun vadeli değer yaratmaya odaklanarak ve alanda başarılı olarak çalışmalarına devam etmiştir.

Duracell Müşteri Hizmetleri Numarası

Dünya çapında 3.300’den fazla çalışana sahip bir firmadır. Ayrıca ABD, Avrupa-Hindistan-Orta Doğru-Afrika ve Asya’da küresel bölgesel merkezlere sahipliği ile göze çarpan bir markadır. Şirket, 1 Mart 2016’da Berkshire Hathaway grubunun kalıcı bir parçası olarak hizmetine devam etmiş olup alanında en iyisi olma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Tüketicilerin zihinlerinde, Duracell Ayıcığı ve “Bakır Baş” etiketi pille eş anlamlı olan ve büyümesine devam eden firma dünya piyasasında her saniyede 63 pil satan konuma gelmiştir.

1940’lardan bu yana, ilk alkalin AA ve AAA piller ve ilk işitme cihazı düğme pili dahil olmak üzere sektörde pek çok ilki başarırken aynı zamanda da kalitesinde taviz vermeden çalışmalarını sürdürmüştür.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Duracell müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Duracell ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Duracell çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Duracell Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 850 502 61 40

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Duracell çağrı merkezi numarasına 0 850 502 61 40 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Duracell sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Duracell iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Duracell iletişim bilgileri, Duracell telefon no, Duracell irtibat tel, Duracell canlı destek, Duracell müşteri temsilcisi, Duracell şikayet hattı, Duracell müşteri hizmetleri numarası, Duracell çağrı merkezi numarası, Duracell iletişim numarası

2 Yorum

  1. hüseyin balaban 31 Temmuz 2022
  2. Aylin Duman 23 Aralık 2023

Yorum Yap