Danone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Danone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Danone Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Danone müşteri hizmetleri direk bağlanma, Danone müşteri temsilcisi direk bağlanma, Danone müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Danone Hayat Su Müşteri Hizmetleri

Danone Hayat İçecek markası, Danone Türkiye bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye’ nin en önemli içecek markasıdır. 1998 yılından bu yana Türkiye’ de süt ve süt ürünleri, içecek gibi sektörlerde üretim ve satış gerçekleştiren Danone Türkiye tarafından 1999 yılında kurulan Danone Hayat İçecek markasının ilk ürünü Hayat Su’ dur. 2000 yılında damacana su üretimine başlayan marka, 2003 yılına gelindiğinde sektördeki güçlü rakiplerinden Şaşal’ ı ve aynı zamanda da Akmina Meyveli’ yi bünyesine katmıştır. Bu şekilde Türkiye’ nin en çok tercih edilen su markalarından birisi haline gelen Danone Hayat İçecek şirketi, ürünlerine ilişkin tüm tüketicilerine müşteri hizmetleri aracılığıyla destek sağlamaktadır. Danone müşteri hizmetleri numaralarından kolayca ürünler hakkında bilgi alabilme ve sipariş verebilme imkanı bulunuyor.

2010 yılında “Hayat Kids” isimli çocuklara özel ilk su ambalajıyla, 2011 yılında ise “Hayat Baby” isimli ürün ambalajıyla da üretim gerçekleştirmeye başlamıştır. Bebek ve çocukların sağlıklarına ve vücut gelişimlerine yönelik yapılan araştırmalar sonucunda geliştirilen ürünler olarak piyasaya sunulmuştur. Uluslararası boyutta hizmetler sunan Danone müşteri hizmetleri ile hem Türkiye’ de hem de yurtdışında tüketicilerin istek, öneri ve şikayetlerine yanıt veriyor. Müşteri hizmetleri departmanın dinamik yapısı ve aynı zamanda da tecrübeli müşteri temsilcileri tüketicilerin her türlü ihtiyaçlarına yönelik olarak etkin bir şekilde yanıt sağlıyor.

Danone Hayat Su Şikayet

Türkiye’ nin her yerine “Hayat Su” markasıyla su dağıtım ve satış hizmetleri sağlamakta olan Danone Hayat İçecek şirketinin ürünlerine ilişkin herhangi bir mağduriyet söz konusu olması durumunda müşteri hizmetleri üzerinden şikayet oluşturabilmek mümkün oluyor. Bununla birlikte Danone Hayat İçecek şube ve mağazalarında sunulan hizmet standartlarına ilişkin problem yaşanması durumunda da kolay bir şekilde müşteri hizmetleri numarasını arayarak, Danone şikayet bildirimlerini yetkili birimlere iletebilmek mümkündür. Bu şekilde en kısa zaman dilimleri içerisinde yaşanan sorunlara ilişkin olarak gerekli olan işlemlerin başlatılması sağlanabiliyor.

Danone Hayat Su Telefon Numarası

Danone Hayat İçecek şirketinin ürün ve hizmetlerine ilişkin olarak bu gibi işlemlerin gerçekleştirilmesi için aranacak müşteri hizmetleri departmanının telefon numarası ise “444” sistemindedir. Yani Hayat Su ürün ve hizmetlerine ilişkin bilgi almak, Hayat su sipariş verme ya da diğer işlemler için 7/24 kesintisiz olarak 444 0 744 numaralı telefon üzerinden görüşmeler gerçekleştirilebiliyor. Müşteri hizmetleri sisteminde direkt olarak müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirilebildiğinden, her türlü özel durumda çok daha dinamik ve pratik bir şekilde yönlendirme ya da işlem sağlanabiliyor. Bununla birlikte Danone elefon numarası için genel müdürlük numarası da bulunuyor. Yani tüketiciler şirket genel müdürlüğü üzerinden de ilgili birimlerle iletişime geçebiliyor. Bunun için şirketin İstanbul’ da bulunan genel müdürlüğünü 0216 538 97 00 numarasından arayabiliyor.

Bu Danone telefon numarası yanı sıra tüketiciler bünyesinde faaliyet göstermiş olduğu Danone Türkiye ile de görüşme gerçekleştirilebiliyor. Danone Türkiye müşteri hizmetleri ile de Hayat Su markasının ürünlerine ve hizmetlerine ilişkin olarak destek alabilme şansına sahip olabiliyor. Danona Türkiye genel çağrı merkezi numarası ise 444 4 326 (DAN) şeklindedir. Dolayısıyla herhangi bir istek, öneri ve şikayet ile ilgili olarak da tüketiciler bu çağrı merkezi numarasını da arayabilme şansına sahip olabiliyor.

Danone Hayat İçecek ve Danone Türkiye çağrı merkezi numaralarının haricinde istek, öneri ve şikayetler ile ilgili olarak Danone Türkiye’ nin genel müdürlük telefon numarası 0216 425 56 90 numarasını da arayabiliyor.

Danone Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 4 326

Danone Müşteri Hizmetleri Mail
mutlutuketici@danone.com

Arama Terimleri: danone şikayet, danone müşteri hizmetleri, danone müşteri temsilcisi, danone telefon numarası, danone irtibat tel

Yorum Yap