cimricom-cagri-merkezi-numarasi

Cimri.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cimri çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Cimri müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Cimri şikayet hattına erişebilirsiniz. Cimri müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Cimri.com, 2008 yılında kurulmuş internet üzerindeki ürünlerin fiyatlarını listeleyen bir internet sitesidir. 2011 yılında iLab Holding tarafından satın alınmıştır. Satın almayı düşündüğünüz ürünün en ucuzunu bulmak için Cimri.com’u kullanabilirsiniz. Ürün sayfasında en ucuz mağazadan en pahalı mağazaya kadar sıralayan Cimri.com, güvenilirliği ve güncelliği ile en çok tercih edilen sitelerden birisi olmuştur.

İnternet üzerinde birçok mağaza bulunmaktadır. Satın almayı düşündüğünüz ürün birçok mağazada olabilir. Tek tek bu mağazaları gezip fiyatlarını sorgulamak oldukça zaman almaktadır. Cimri.com, bu zahmetten sizi kurtararak tüm mağazaların fiyatlarını tek sayfada listeler. Ayrıca ürünün teknik özellikleri ve kullanıcı yorumları gibi birçok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Cimri Çağrı Merkezi Numarası

Hayatımızı kolaylaştıran ev eşyalarını alırken; birçok mağazadan ve markalardan fiyat öğrenmek isteriz. Bunların arasında seçim yapmak ve bütçemize uygun olanı tercih etmek genellikle insanların yapmış olduğu bir davranıştır. İşte bir mağazadan diğer mağazaya koşuşturmadan inceleme yapabileceğimiz adres cimri.com olmaktadır. Bu sitede bulunan binlerce elektronik ve ev eşyaları arasında seçim yapmak bizlere hem zaman hem de kolaylık sağlamaktadır. Bünyesinde 450 mağazanın bulunduğu internet sitesindeki alışverişlerinizi zahmetsizce yapabilme kolaylığına sahipsiniz. Mesela bir buzdolabı mı almak istiyorsunuz? Birçok markadaki buzdolaplarını inceleyerek seçim yapabilir ve anında satın alabilirsiniz. Çağrı merkezlerini her türlü konuda bilgi almak için de arayabilirsiniz.

Cimri Müşteri Hizmetleri Numarası

Aradığınız ürünlerle ilgili görselleri, fiyatları, teknik özellikleri, benzer diğer ürünleri görebilmek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Online alışverişin adresi olan Cimri, kişilere oldukça ekonomik fiyatlar da sunmaktadır. Fiyatları karşılaştırma, mağaza gezmeden zamandan tasarruf etme, ekonomik olarak ürün satın alma avantajları tek bir sitede toplanmış ve sizlere sunulmuştur. Müşteri hizmetleri ile 0 216 468 12 80 numaralı telefondan bağlantı kurabilmeniz mümkündür. Ayrıca destek@cimri.com mail adresinden de mesaj göndererek istediğiniz konuya değinebilirsiniz. Sizlere mail olarak geri dönüş de sağlanacaktır.

Cimri Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Cimri müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için yukarıdaki iletişim numarası arayabileceğiniz gibi; internet sitesi üzerinden iletişim kurabilmeniz de mümkün olmaktadır. Elektronik cihazlar, cep telefonları, ev-ofis-bahçe araç gereçleri, sağlık bakım, kozmetik ürünleri, kişisel bakım malzemeleri, gıda ürünleri ve daha birçok kategorideki ürünleri incelemek için cimri.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Birçok özel mağazanın indirimlerinden ve kampanyalarından haberdar olmak için üye olabilirsiniz. İhtiyacınız olan bütün ürünlere ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Cimri Şikayet Hattı

Almış olduğunuz ürünlerle ilgili sıkıntılar, kargoda yaşanan aksaklıklar gibi her türlü canınızı sıkan durumları Cimri şikayet hattına bildirebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerini aramanız ya da mail göndermeniz yeterli olacaktır. Memnun kalmadığınız ürünlerde 30 gün içinde değişim fırsatından yararlanmanız mümkündür. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren firma, kişilerin her türlü şikayetinde de yanındadır. Aksaklıklar ve şikayetler değerlendirilmekte ve tarafımızca giderilmektedir.

Cimri.com’a ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda yer alan aktif olarak kullanılan e-posta adresi ve iletişim formu aracılığıyla Cimri.com ile iletişime geçebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Cimri.com İletişim Mail Adresi
destek@cimri.com

Cimri.com İletişim Formu
Arama Terimleri: cimri.com iletişim bilgileri, cimri.com telefon no, cimri.com irtibat tel, cimri.com canlı destek, cimri.com müşteri temsilcisi, cimri.com şikayet hattı, cimri.com müşteri hizmetleri numarası, cimri.com çağrı merkezi numarası, cimri.com iletişim numarası, cimri.com çağrı merkezi, cimri.com müşteri hizmetleri direk bağlanma

36 Yorum

  1. Erdal eşk 26 Aralık 2022
  2. Hüseyin Kanık 17 Mart 2023
  3. umut bulut 20 Mart 2023
  4. muzaffer loğoğlu 6 Mayıs 2023
  5. Serpil akbal 16 Mayıs 2023
  6. Mahmut diler 25 Mayıs 2023
  7. Mustafa uysal 16 Temmuz 2023
  8. Kamuran Türkben 7 Şubat 2024

Yorum Yap