Bovo Müşteri Hizmetleri Numarası

Bovo Müşteri Hizmetleri Numarası

Bovo müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası 0850 724 08 78 olarak kullanılmaktadır.

Bovo Çağrı Merkezi Numarası

Bovo İstanbul merkezli bir kargo lojistik firmasıdır. Firmaların hızlı ve uygun fiyatla ürün teslimatlarını sağlar. Taşıma esnasında sigorta işlemi yapar ve herhangi bir ürün hasarı ya da kaybına karşı firmanın zararını karşılar. Bu kargo firması ile ilgili bilgi almak isteyenler web sitesi üzerinden araştırma yapabilir.

2020 yılında hizmet vermeye başlayan firma, 5 transfer noktası ve yüzlerce çalışanı ile şahıs ve şirketlerin tüm lojistik hizmetlerini aksaksız olarak yerine getirir. Firma şirket giderlerini en aza indirerek ortalama fiyatlar, zamanında ve hasarsız ürün teslimatı ile sektörde adını duyurur.

Bovo çağrı merkezi numarası 0850 532 26 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Haftanın 5 günü 09:00-18:00 saatleri arasında müşteri hizmetleri ile sorularınızı cevaplar.  Firma gün içerisinde 0 850 532 26 86 çağrı merkezi ile iletişim kurulmasının yanı sıra web sitesi üzerinden canlı destek ile ya da bilgi formu doldurarak çağrı merkezine geri dönüşü sağlanır.

Bovo Telefon Numarası

Ülkemizde ve yabancı ülkelerde taşıma ve lojistik hizmeti veren firma her geçen gün müşteri sayısını artırmaktadır. Bu nedenle verilen hizmet ile ilgili bilgi almak ve sorun bildirmek isteyen müşteri sayısı bir hayli fazladır. Müşterilerine sorunsuz hizmet sunan ve güvenilir taşıma hizmeti teslimatı sağlayan firma prensipli ve kaliteli hizmeti ile dikkat çeker.

Bovo telefon numarası 0850 532 26 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Firma müşterileri her türlü soru ve merak ettiği konular ile ilgili olarak 0 850 532 26 86 firma telefon numarası ile iletişim kurarak seri çözüm bekler. Tüm cevaplanması ve çözümlenmesi gereken sorular ile ilgili olarak deneyimli müşteri hizmetleri yetkilileri ile hızlı bir şekilde cevaplandırmalar yapılır, çözümler sunulur. Müşteri yetkilileri alanında uzman, iletişim yeteneği olan çalışanlardan oluşmaktadır.

Bovo Müşteri Hizmetleri Numarası

Kargo ve lojistik hizmeti veren firma şirketlerin özel talep ettiği teslimat şekilleri ile hizmet verir. Aynı zamanda kargo taşıma canlı takip edilerek sorun yaşanması halinde anlık müdahalelerde bulunulabilir ve kargonun nerede olduğu sorgulanabilir. Aynı zamanda depolama hizmeti veren firma, toptan ve perakende sektörü için de teslimat gerçekleştirir.

Yurt içi taşımacılığın yanı sıra yurt dışı teslimatlar gerçekleştirilir. Taşınması gereken ürünler belirlenen zaman aralığında teslim edilir. Yurt içi ve yurt dışı tüm taşıma hizmetlerinde ana prensip zamanında iş teslimidir.

Bovo müşteri hizmetleri numarası 0850 532 26 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yaşanılan herhangi bir problemde 0 850 532 26 86 müşteri hizmetleri numarası üzerinden temsilciler ile iletişime geçilebilir. Tüm soru, görüş, bilgi edinme hakkında konular için bu telefon numarasından hafta içi 09:00-18:00 saatleri hizmet alınabilir.

Bovo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Direkt bağlanma hattı müşterilerin telefonda beklemeden doğrudan yetkiliye bağlanmasına katkı sağlar. Ancak bu firmanın müşteri hizmetlerine direkt bağlanma gibi bir tercih yoktur. Sorulmak, öğrenilmesi istenen konuya göre ana menüden departmanlara aktarım sağlanır. Ayrıca web sitesi üzerinden de canlı destek, Instagram, Facebook kanalları kullanılarak tüm sorular cevaplanır. Ürün taşıma ve lojistik hizmetinin hassasiyeti göz önünde bulundurularak, müşterilerin firma ile hızlı bir şekilde diyalog kurabilmesi son derece önemlidir.

Bovo müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 532 26 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Öncelikli sorunlar arasında kargo veya lojistiğin nasıl taşınacağı, ne zaman teslim alınacağı, ne zaman teslim edileceği, fiyatlandırma, sigorta bilgileri ile ilgili sorunlar seri  bir şekilde incelenip geri dönüşler yapılır. Kimi zaman lojistik taleplerinin yoğun olması nedeni ile müşterilere sıra ile dönüş sağlanır. Bu nedenle sorun yaşandığı anda firma ile hemen iletişim kurmak, hızlı cevap almak açısından önemlidir.

Bovo Şikayet Hattı

Ülke çapında ve uluslararası hizmet veren firma müşterilerin tüm taşıma ve lojistik hizmetlerini hızlı ve eksiksiz olarak yerine getirir. Taşıma hizmetinin hassasiyetine göre prensipli çalışan firmanın şikayet hattı da bulunmaktadır. 0 850 532 26 86 telefon numarası üzerinden iletişim kurulur ve şikayet departmanı seçilerek ilgili temsilci ile iletişime geçilir. Burada tüm şikâyet ve sorunlar anlatılarak çözüm istenir.

Bovo şikayet hattı 0850 532 26 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Firma web sitesinde aynı zamanda bir bilgi formu bulunur. Bu forma şikayet talebi ileten kişinin bilgileri şikayet konusu yazılır ve firmaya iletilir. Daha sonra müşteri hizmetleri yetkilisi ile ilgili şikayet sorunla ilgili olarak iletişime geçilir. Bu şekilde problemler ile ilgili talepler alınır ve daha seri olarak çözülür. Firma deneyimli ve lojistik bilgisi olan çalışanları ile kesintisiz olarak hizmet verir.

Bovo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 532 26 86

Arama Terimleri: Bovo iletişim bilgileri, Bovo telefon no, Bovo irtibat tel, Bovo canlı destek, Bovo müşteri temsilcisi

Yorum Yap