Birevim Müşteri Temsilcisi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Birevim Müşteri Temsilcisi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Birevim müşteri temsilcisi, Birevim müşteri hizmetleri gibi konulara yer vereceğimiz bu makalemizde yorumlar kısmından Birevim şikayet yorumlarını okuyabilir ve sizlerde Birevim hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Birevim Müşteri Temsilcisi

İnsanlık tarihinden günümüze kadar en önemli şeylerden biri barınma ihtiyacı olmuştur. Günümüzde her insanın en çok istediği şey bir ev sahibi olmaktır. Ev sahibi olabilmek için yüklü bir birikim gerekmektedir. Bu birikimi oluşturabilmek baya zorlu bir süreç gerektirmektedir. Diğer taraftan banka kredisiyle, kooperatifle ya da faizsiz ev sahibi olma imkanı sağlayan iş yerleriyle ev sahibi olunabilmektedir.

Faizsiz ev sahibi olma imkanı sunan Birevim uygun maliyet ve taksit imkanlarıyla sizleri ev sahibi olma hayaline kavuşturmaktadır. Günümüzde birikim yapıp ev alabilmek oldukça zor olduğu için insanlar uygun taksit ve maliyet sunan firmalarla ev alma programlarına yönelmişlerdir. Sizler de almak istediğiniz ev doğrultusunda uygun taksitlerle ideal gruplara katılarak kolay şekilde ev sahibi olmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Birevim müşterilerine bir çok avantajlı paket sunarak müşterilerinin ev sahibi olmalarını sağlamaktadır. Hızlı teslim paketinde 100000, 200000 ve 300000’lik tutarlardaki evler için başvuruda bulunabilirsiniz. 100000’lik pakette 84 kişilik ya da 108 kişilik tasarruf paketine dahil olabilirsiniz. 84 kişilik tasarruf programında peşinatsız ev sahibi olmadan önce 1190 TL’lik taksitlerle ev teslim edildikten sonra 1640 TL’lik taksitlerle evinize kavuşabilirsiniz. Birevim çalışma bedeli olarak 9157 TL tutarında ödeme almaktadır. Bu doğrultuda 100000 TL’lik bir ev için yapacağınız toplam ödeme 109157 TL olmaktadır. 300000 TL’lik bir ev için alınan çalışma bedeli ise 27470 TL olmaktadır. Bu sayede 300000 TL’lik bir ev için ödeyeceğiniz toplam tutar 327470 TL olmaktadır.

Eğer aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarı daha az ise Birevim’in sunmuş olduğu diğer paketlere de göz atabilirsiniz. Bu paketlerde taksit tutarı düşerken kişi sayısı da ters orantılı olarak artmaktadır. Ev sahibi olabilmek için 1-47 ay bekleme süresi bulunmaktadır. Ayrıca ön ödeme yaparak evinize daha erken sahip olabilmektesiniz.

Diğer taraftan konut değerli endeks tasarruf yöntemiyle evinizi artan değer üzerinden alma fırsatına sahip olabilirsiniz. Bu sayede ilk sıralarda olamasanız bile ev değeriniz korunarak hayallerinizdeki eve ulaşabilirsiniz.

Birevim Müşteri Hizmetleri

Birevim’in müşteri hizmetleri numarası, mail adresi ve iş yeri adresi bilgileri bulunmaktadır. Diğer taraftan ad, soyad, il ve ilçenizi sms olarak Birevim müşteri hizmetlerine ileterek müşteri hizmetlerinin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Birevim ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunları ya da sormak istediğiniz soruları Birevim müşteri hizmetleri numarasından arayarak iletebilir ve sorularınıza çözüm bulabilirsiniz.

Birevim Müşteri Temsilcisi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 23 53

Birevim Müşteri Temsilcisi Beni Arasın
(Ad, soyad, il ve ilçenizi sms olarak göndererek Birevim müşteri temsilcisinin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.)

Birevim Mail Adresi
iletisim@birevim.com.tr

Birevim Adres
Tophanelioğlu Cad. No:8 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

Arama Terimleri: birevim müşteri hizmetleri, birevim müşteri temsilcisi, birevim mail adresi, birevim iletişim, birevim telefon numarası, birevim şikayet

Yorum Yap