Beğendik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Beğendik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Beğendik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Beğendik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Beğendik şikayet hattına erişebilirsiniz. Beğendik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Beğendik Çağrı Merkezi Numarası

Beğendik, site üzerinden bölgenizi seçerek alışveriş ihtiyacınızı giderebileceğiniz bir markettir. Online ticaret konusunda hizmetlerine devam eden firmanın telefonlar için mobil uygulaması da mevcuttur. Farklı kategorilere ayrılmış ürünler, gıda sektörü ve temizlik başlıklarıyla satışa sunulmaktadır. Site içerisinde meyve ve sebze, et, balık, açık kuruyemiş, genel gıda, süt ve benzeri temel gıda ürünleri de  yer almaktadır. Beğendik sitesiyle iletişim kurabilmenin birçok yolu vardır. Mail yolu ile iletişim kurabiliyorsunuz. Beğendik firmasının çağrı merkezi numarası ise 0850 433 19 86’dır. Bu numarayla çağrı merkezine bağlanabilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Beğendik çağrı merkezi numarası 0850 433 19 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Beğendik Müşteri Hizmetleri Numarası

Farklı kategorilerle gıda ihtiyaçlarınızı giderebildiğiniz site, kullanım olarak kolaylıklar sunuyor. Her türlü gıda ihtiyaçlarını giderebilmektesiniz. Site içerisinde ilinizi seçiyor ve alışverişinize devam edebiliyorsunuz. Sebzelerden, et ürünlerine ve daha nice ürünlere site üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Beğendik müşteri hizmetlerine de önem veriyor ve kolaylıkla iletişim haline geçebiliyorsunuz. Firma müşteri hizmetleri numarası 0850 433 19 86’dır. Telefon numarasını arayarak kolaylıkla müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve almak istediğiniz hizmetleri söyleyebilirsiniz.

Beğendik müşteri hizmetleri numarası 0850 433 19 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Beğendik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya direkt bağlantı kurabilmek için yukarıda verilen numaralardan faydalanabilirsiniz. Numara yoluyla bağlantının yanında alternatif direkt bağlantı yolları da bulunmaktadır. Verilen telefon numaralarının haricinde mail yoluyla da direk bağlantı kurabilir ve site hakkında fikirlerinizi ve isteklerinizi dile getirebilirsiniz. Beğendik sitesi kullanıcılarının kendilerine kolaylıkla ulaşabilmesi için farklı imkanlar sunmuştur. Alışveriş alanında birden çok kategorisi bulunan, özellikle gıda ihtiyaçlarınızı giderebildiğiniz siteye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Beğendik müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 433 19 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Beğendik Şikayet Hattı

Site içerisinde yaptığınız alışverişlerde karşılaştığınız sorunları sitenin şikayet hattına kolaylıkla ulaştırabilmektesiniz. Beğendik firması müşterilerinin şikayetlerine kulak açıyor ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdürüyor. Online alışveriş konusunda kolaylıklar sağlayan Beğendik Sitesi mobil uygulamalarıyla da sizlere alışverişlerde kolaylıklar sağlıyor. Yukarıda verilen telefon numaraları ile şikayetinizi bildirebilir ve mail yollarıyla da sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Site içerisindeki farklı gıda bölümlerinden farklı ihtiyaçlarınızı giderebilir ve sizin ihtiyacınız olan ürünleri kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Uygun ve ekonomik fiyat koşullandırılmalarıyla insanlara hizmetler vermeye devam eden firma, şikayet hattı konusunda da insanlarla sürekli iletişim halindedir. Yaşadığınız sorunları kolaylıkla siteye iletebilir ve bunun çözümlerini bulabilirsiniz.

Beğendik şikayet hattı 0850 433 19 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Beğendik müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Beğendik şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Beğendik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 433 19 86

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Beğendik çağrı merkezi numarasına 0850 433 19 86 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Beğendik
Adres : Mutlukent Mah. Angora Bulv. No:118 Çankaya/ANKARA
E-Posta : onlinesiparis@begendik.com.tr
Telefon : 0850 433 19 86

Arama Terimleri: Beğendik iletişim bilgileri, Beğendik telefon no, Beğendik irtibat tel, Beğendik canlı destek, Beğendik müşteri temsilcisi, Beğendik şikayet hattı, Beğendik müşteri hizmetleri numarası, Beğendik çağrı merkezi numarası, Beğendik iletişim numarası, Beğendik çağrı merkezi, Beğendik müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap