adiyaman-universitesi-ogrenci-isleri-iletisim-telefon-numarasi

Adıyaman Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Ülkemizde yükseköğretim olarak tabir edilen kurumlara üniversite denilmektedir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitiminden sonra bireyler eğer kazanırlarsa veya isterlerse üniversite eğitimi görebilmektedir. Üniversitelerde sadece 4 yıllık lisans eğitimi değil; ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora gibi birçok akademik olarak kendinizi geliştirebileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Ülkemizde bulunan tüm şehirlerde en az bir adet üniversite bulunmaktadır.

Adıyaman Üniversitesi, 2006 yılında Adıyaman’da kurulmuş olan bir üniversitedir. Adıyaman ilimizin Merkez ilçesinde ana yerleşkisi bulunan üniversite birçok bölümde öğrencilerine eğitim vermektedir. Bu fakülteleri ve bölümleri sıralayacak olursak şöyledir;

Devlet Konservatuvarı, Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İslami İlimler Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Tıp Fakültesi, Turizm Fakültesi, Enstitüler Fen Bilimleri Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Yüksekokullar Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu, Yabancı Diller Yüksekokulu, Meslek Yüksekokullar Besni Meslek Yüksekokulu, Gölbaşı Meslek Yüksekokulu, Kahta Meslek Yüksekokulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu.

Adıyaman Üniversitesi’nin 0416’lı çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve 4 farklı öğrenci işleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Adıyaman Üniversitesi hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir; tüm öğrencilik işlemleriniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Adıyaman Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0416 223 38 0006

Adıyaman Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası
0416 223 38 0006

Arama Terimleri: adıyaman üniversitesi iletişim bilgileri, adıyaman üniversitesi telefon no, adıyaman üniversitesi irtibat tel, adıyaman üniversitesi canlı destek, adıyaman üniversitesi müşteri temsilcisi, adıyaman üniversitesi şikayet hattı

Yorum Yap